• Eduardo
    17.2k
    Web je još u beta verziji tak da ne znam rade li trenutno registracije ili još uvijek ne.
  • Patak
    2.2k
    Jel se zna kako napreduju Stojković, Kačavenda, Vasilj u oporavku, pa i Oršić koji je u Zagrebu i vjerojatno se druži s njima na terapijama? Kad se ozljede kao da u zemlju propadnu, mjesecima se ništa ne čuje o njima.
  • Teofil Kateran
    818
    Čisto sumnjam da ima nekih info… Sjetimo se samo Boškovog oporavka.
  • Zagi
    4.8k
    Onaj lik kaj sjedi do trenera na pressicama bi trebao biti zadužen za takve "servisne" informacije.
    Jednom mjeečno za ove s ligamentima reč nekaj u tipu " U stalnom smo kontaktu, oporavak napreduje tak i tak, veselimo se njihovom povratku otprilike tad i tad"
    I bok.
    To je neki minimum prema nama koji to gledao ali eto, valjda je i minimum previše.
  • Mihaljević
    7.9k
    Onaj lik kaj sjedi do trenera na pressicama bi trebao biti zadužen za takve "servisne" informacije.Zagi

    Za to postoje pressice i novinari da pitaju Jakira.
  • Zagi
    4.8k
    To je pitanje za liječničku službu.
    Tko će prenijeti njihov info sasvim mi je svejedno dok se god prenese.
    Za Jakira ima interesantijih pitanja no dobro, može i to.
  • dinamozivivjecno
    1.5k
    Stojkovic je 99% out do 4/5 mjeseca a za Kacavendu je tesko reci.
  • NORTE
    9k
    Izdvojit ću neke stavke iz intervjua:

    "trudili smo se da sve službene informacije budu preko našeg weba, ali puno toga je izlazilo u medijima.

    Zdravko Mamić nema utjecaja na Dinamo i sve što se vodi, vodi se iz ovih ureda na čelu s predsjednikom kluba.

    Da smo prošli AEK, Luka Ivanušec ne bi otišao iz Dinama. On je imao ugovor još tri godine, a novi ugovor bio je na stolu.

    Što se Pašalića tiče, do mene nije došla informacija da ga možemo dobiti, ali kasnije mi je rečeno da ga tadašnji trener Igor Bišćan nije vidio kao igrača za prvu momčad.

    Oršić-Nije istina da Dinamo nije bio zainteresiran za njega, ali bi to financijski Dinamo koštalo tri milijuna eura na ime odštete plus njegova plaća i pod takvim uvjetima ga nismo mogli vratiti.

    Otvaramo još jedan fan shop u gradu, na atraktivnoj lokaciji, i u zračnoj luci.

    Zdravko Mamić nema apsolutno nikakve veze s dolaskom Sergeja Jakirovića u Dinamo.

    Pa kako Dinamo ne bi želio vratiti Luku Modrića? Ne mogu reći da sam s njim u stalnom kontaktu, ali poznajem članove njegove obitelji. Imalo bi smisla da se vrati u Dinamo na kraju karijere, zašto ne? Dinamo će sigurno napraviti sve što je u njegovoj moći da to ostvari. E sad, hoće li to biti dovoljno, to ćemo vidjeti."
  • Mr Anderson
    5.3k
    Dobar mi je intervju predsjednice uprave. Šteta što se prije neke stvari nisu iskomunicirale prema navijačima.
  • Rakovica1986
    536
    Život svoj, ljubav svu, dat ću mu!
  • SAS1987
    13.3k
    Otvaramo još jedan fan shop u gradu, na atraktivnoj lokaciji, i u zračnoj luci.NORTE

    Odlicno :smile: Jos jedan, zbog turista u zracnoj luci Split i pokriveni smo :grin:
  • NORTE
    9k
    Jedan zonaš je predložio komentatora Ljubića kao djelatnika dinamovog PR-a i jako mi se sviđa ideja dinama da je upravo klub taj koji plasira informacije.
    Konačno. Imamo i svoj web i ostale kanale. Nadam se da će to u potpunosti zaživjeti, ali teško dok neki ljudi iz kluba puštaju puno toga van, uključujući i puno laži.

    Isti oni novinari i mediji koji pišu (i laži) u korist Hajduka, podižu tenzije i truju s ciljem destabilizacije dinama, pisali su i da je dolazak Jakirovića ujedno i povratak mamića u klub hahahhahaha, a onda je i Mišković izjavio da mu njegov frend Mamić to nikad ne bi napravio.

    Mediji su itekako važni, odavno se govori da "kreiraju mišljenje javnosti". Hajduk ima medije i novinare, ali plavu vojsku ne mogu prevariti.
    One labline mogu, ali nije nas briga za to.

    Moj kolega je hajdukovac, nogomet itekako kuži i to mu je ujedno i posao, a kad sam ga pitao kaj misli o penalima u Osijeku nije htio ni pričat o tome. Nikakve realnosti i objektivnosti kod njih nema ni među normalnijima, ali to smo znali i prije.
  • M94
    419
    Jesu se BBB ista oglasavali? Ovo su ozbiljne optuzbe.

    Al ovaj Dinamo jbt, ko da je uklet, sta jedan covjek radi cak i iz druge drzave...
  • Mlađi referent
    10.3k


    Na kaj točno ciljaš?
  • BlueVelvet
    336
    Najbolje da se odgovara na svako klosarsko laganje iz interesa..
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.