• SAS1987
    13.4k
    alkohol je tekao u potocima, nije bilo represije od strane policijeJameson

    da eventualno vide neku tučnjavuJameson

    Da nema represije i ima alkohola u potocima bi te iste obitelji mogle uživati tucnjave i na nogometu :lol:
  • Mali Zeus
    9.6k
    Medveščak je svojedobno odradio jebeni marketing i to je stvarno neko vrijeme bilo in. Hrpu ekipe nije zanimao toliko hokej nego je to bilo mjesto za vidjeti i biti viđen plus majice s logom kluba su bile posvuda. Neko vrijeme su imali i shop u Masarykovoj mislim. Dosta ekipe je upisalo i klince na hokej na valu toga, e sad koliko ih je ostalo u tome tko zna.
  • DZGIS
    957
    A joj koliko je postalo normalno da klub objavljuje sjever na službene stranice
  • mali M
    3.5k
    Pričali smo o tome, problem je i u stavu pojedinaca da je "navijač" samo onaj koji dolazi na utakmice. Ta definicija ne postoji i takav stav je i otjerao dosta ljudi jer ako utuviš ljudima da nisu najvijači ako neidu na tekme, prestat će se osjećat navijačima i te više nikad nebuš vidio, a nemojmo očekivati niti da će svoju djecu onda odgajati u stilu "moramo ići na Dinamo". Po tome onda oni instagramuše su veći navijači od onih koji ne idu na tekme, ali prate, gledaju, članovi su Dinama cijeli život. Jer instač je na stadionu.. Dublja je to tematika, sve je napisano, stvoriti pozitivnu priču oko navijanja, toliko dobru da i onaj koji je doma poželi dolaziti na tekme. Ovo osuđivanje i raspodjela je kontraproduktivna. Svakog navijača Dinama kojeg ćeš nazvati "simpatizerom" je još jedan kojeg smo stjerali s tribine a ne doveli..
  • zagr
    505
    pa nek dođe na stadion hebemu miša ako može, ja se sjećam kad nisam mogel dolazit na Maksimir i gledal tekmu na telki meni tak žal kaj nisam na stadionu, sad kad mogu već par godina sam na svakoj.
  • Zagi
    5.1k
    Ivanušec o razlici između HNLa i Eredivisie, Dinama i Feyenoorda:

    "U čemu je razlika u odnosu na Hrvatsku ligu?

    - Najviše u intenzitetu. Puno je više brzih radnji, sve je znatno brže. To je dosta velika razlika. To je ono gdje najviše treba prilagodbe.

    Nećemo kazati da se u Dinamu ne trenira dobro, ali očito je da se tamo trenira bolje.

    - Ne mogu reći da se ne trenira dobro u Dinamu, ali ono što sam osjetio na sebi je da je sve puno brže i više je toga u teretani. Pazi se na svaki detalj, na oporavak i apsolutno sve.

    Zatim se to vidi na utakmicama u većem tempu igre.

    - Znao sam to i ranije jer analitičar Dinama mi je prije nego što sam otišao u Feyenoord rekao da je nizozemska liga po intenzitetu druga najteža na svijetu odmah nakon engleske. Dosta sam to osjetio već u prvoj utakmici, ali OK, tako se trenira, stječeš takve navike i mislim da neće trebati puno vremena da mi to dođe pod normalno."
  • Patak
    2.2k
    Nabili bi taj Feyenoord u međusobnoj utakmici sa slabijim intezitetom.
  • Maksim Maksimirski
    4.5k
    Ivanušec o razlici između HNLa i Eredivisie, Dinama i Feyenoorda:

    "U čemu je razlika u odnosu na Hrvatsku ligu?

    - Najviše u intenzitetu. Puno je više brzih radnji, sve je znatno brže. To je dosta velika razlika. To je ono gdje najviše treba prilagodbe.

    Nećemo kazati da se u Dinamu ne trenira dobro, ali očito je da se tamo trenira bolje.

    - Ne mogu reći da se ne trenira dobro u Dinamu, ali ono što sam osjetio na sebi je da je sve puno brže i više je toga u teretani. Pazi se na svaki detalj, na oporavak i apsolutno sve.

    Zatim se to vidi na utakmicama u većem tempu igre.

    - Znao sam to i ranije jer analitičar Dinama mi je prije nego što sam otišao u Feyenoord rekao da je nizozemska liga po intenzitetu druga najteža na svijetu odmah nakon engleske. Dosta sam to osjetio već u prvoj utakmici, ali OK, tako se trenira, stječeš takve navike i mislim da neće trebati puno vremena da mi to dođe pod normalno."
    Zagi

    images?q=tbn:ANd9GcRzLceqaunBVQOzyBoUYLHCUtM6z2ZY-Xal6xwhpVwf8pa3PacTjqXe_njx4DZFUkDa1BU&usqp=CAU
  • Zagi
    5.1k
    Divno je to ali...
    fey.png
  • Maksim Maksimirski
    4.5k
    Pa to i kažem. Ivanušec je bio član ekipe koja je rang ovog Feyenoorda u koji je otišao. Ta ekipa Dinama sigurno nije lošije trenirala. Ovo što on izjavljuje svaka 3 dana otkako je otišao iz Dinama je samo njegovo učestalo opravdavanje navijačima Dinama. Želi nas sve skupa uvjeriti kako radi ogroman korak naprijed u karijeri i hoće stvoriti dojam da je poziv Feyenoorda poput poziva Barcelone pa se to kao ne može odbiti.
  • Efes Pilsen
    6.9k
    Nema potrebe ici u opravdanja, pa svi mi kukamo kako nam je igra spora?!
    Realno smo se provukli u tom prvom mecu, drugi je bio pjesma jer nam je sve sjelo na mjesto. Tesko je priznat jer je trener bio Dalton ml., ali on je forsirao Jakica dok nije izrasto u postenog veznjaka i on je forsirao Majera dok se nije isprofilirao uz brojne korekcije koje su se mogle cut na praznim stadionima.
    Luka ne spominje nista sto nismo culi od drugih koji su presli na visi nivo. Uostalom, nije li to ono sto su nam Simic i Biscan obecavali? Atmoski nogomet u oba smjera ala.RBS..
  • mali M
    3.5k
    Uostalom, nije li to ono sto su nam Simic i Biscan obecavali? Atmoski nogomet u oba smjera ala.RBS..Efes Pilsen

    Znaš li uopće koliko je potrebno da se implementira isto u treninge, igru i navike igrača? To se mora počet od nogometne akademije pa na dalje graditi... baš je degutantno to ismijavanje Šimića i Bišćana. Elementarno nepoznavanje procesa, al eto... Bolt vam kaže da je trenirao 4 godine da dobi tih par stotinki i usmjeren je samo na taj kratki sprint, al ajmo se smijati nekome tko je trebao to napraviti uz prilagodbu igre, neadekvatne trenere, loveći rezultat i zadovoljiti ljepotu igre prosječnom navijaču.. ponekad me komentari baš iznenade..
  • Efes Pilsen
    6.9k
    pa nije ismijavanje, ja ozbiljno pitam, jel nisu to i oni prepoznali kao nedostatak? Vidim da se ovdje kontrira cinjenici da se u Nizozemskoj igra brze rezultatom 1 utakmice.. mozemo izvuc i rezultate protiv Ajaxa nakon Ivankovica.
  • The Undertaker
    4.1k
    Sad ja pitam drugo pitanje. Ako je postojeći način bio prilično uspješan a za novu filozofiju je potrebno toliko vremena i takve korjenite promjene, koliko to uopće ima smisla, kako im je to uopće palo na pamet i tko im je dao mandat da to naprave?

    Inače, to je, koliko znam, Lokomotivina vizija i tako selektiraju igrače.
  • Mali Zeus
    9.6k
    Pa to i kažem. Ivanušec je bio član ekipe koja je rang ovog Feyenoorda u koji je otišao. Ta ekipa Dinama sigurno nije lošije trenirala. Ovo što on izjavljuje svaka 3 dana otkako je otišao iz Dinama je samo njegovo učestalo opravdavanje navijačima Dinama. Želi nas sve skupa uvjeriti kako radi ogroman korak naprijed u karijeri i hoće stvoriti dojam da je poziv Feyenoorda poput poziva Barcelone pa se to kao ne može odbiti.Maksim Maksimirski

    Radi usporedbu Feyenoorda i Dinama, Eredivisie i HNL-a kako bi se opravdao navijačima Dinama?
    Hm..
    Možda samo, jednostavno, ne znam, radi usporedbu?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.