• mali M
    3.5k
    ja se tu s tobom slažem.. takve promjene se rade kroz određeni period. Inače, ja mislim da to Bišćan i Šimić ni nisu radili. Kakav mandat? Nemoj baš sad pretjerivati. Šimić je rekao kojim putem on smatra da bi Dinamo trebao ići. Kao prema načinu RBS-a. To nije značilo: "mi od ovog trenutka sve mjenjamo i pokušavamo to napraviti". Samo je rekao što on smatra čemu trebamo težiti. Što bi bilo realnije da je rekao želimo biti kao Real Madrid? Evo i sam kažeš za Lokomotivu da je to njena vizija i tako selektiraju igrače. Znači da se mora napraviti skroz drukčija selekcija igrača ako želiš visoki ritam. S tim da se Loksa zadovoljava biti tvornica i preprodavač i briga ju za rezultat.. oni neće smjenjivati trenere ako ne osvoje ligu. Dinamo ima svoj način, više je miks svega, tehnike i trke i to radi na razini kojoj trenutno može. Ratnički nogomet samo sa puno trke ne nosi europske trofeje, barem ne na nekoj redovitoj razini.. Golem je put Dinamo prošao da dođe gdje je sada i mislim da treba samo tako nastaviti. S time da je trenutno prioritet ustrojstvo i ozdravljivanje kluba...
  • The Undertaker
    4k
    Ja baš mislim da su oni krenuli tim putem samo što se Bišćan u međuvremenu izgubio. Stojković, Kačavenda, Kaneko, Halilović pa i Vidović se uklapaju u tu priču. Pikirali smo Bakrara, Frigana i Miereza koji su isto taj profil igrača. Francuza nisam gledao previše pa ne znam ali on je stoper pa to i nije toliko bitno. Problem je škola gdje to ne možeš napraviti tako brzo a pitanje je da li je i moguće. Mene su godinama učili da ne popravljam nešto što radi i donosi rezultate ali Šimić očito ima druge ideje.
  • nemapredaje
    1.9k


    Rekao bih da i Francuz spada u tu priču. Za okomitu igru trebaš imati stopera koji može dati loptu u prostor ili preko centralnih braniča, a za Bernauera su rekli da mu je to glavni forte
  • mali M
    3.5k
    ma je, Bibi je i mene malo razočarao... Baš sam mu davao puno kredita i čekao ga, svjestan da ga uprava uopće ne prati sa željama a očekuje se instant rezultat, ali ipak.. šutke gledati kako momčad pada, brljati sa pozicijama, loša procjena kadra (janković i meni osobno i Bočkaj) i izgubiti atmosferu u momčadi u kratkom periodu.. Mislim da se samo nije snašao, tj, kako ti kažeš izgubio se... a za školu gle, Dinamo ima zahtjeve. da na ovu razinu koju naši klinci prolaze koja je poznata po cijelom svijetu, još ugradimo i ogromnu radnu etiku i trku, pa postali bi najjača škola na svijetu bez premca... nije ni to samo tako...
  • The Undertaker
    4k
    Moguće. Kad ga vidimo na par ozbiljnih utakmica moći ćemo ozbiljnije pričati. Samo, u takvoj filozofiji u Dinamu nikad ne bi zaigrali ni Petković ni Mišić a oni su nam trenutno top igrači koji rade razliku.
  • Mali Zeus
    9.6k
    Koja je to filozofija? Tu se vade neki zaključci na temelju jedne Šimićeve rečenice. Je li to neki gung ho direktni nogomet di svi trče ili je mislio da se uvede malo više trke i fizičke spreme u cijelu priču?
    Mislim otkud sad da se mijenja cijela filozofija kluba, igre, svega jer ja to ne vidim?
  • Eduardo
    17.5k
    Nabili bi taj Feyenoord u međusobnoj utakmici sa slabijim intezitetom.Patak

    Da, nabili ga prije tri godine, a ljudi od tad igrali finale Konferencijske lige, 1/4 finale Europske lige, osvojili naslov prvaka Nizozemske i direktno se plasirali u skupine Lige prvaka. E, da i lagano nam uzeli jednog od najboljih igrača i standardnog igrača reprezentacije za siću. Ali, nek smo mi njih nabili prije koju godinu kao i Fenerbahçe za koji sam se isto načitao ovakvih postova 'omalovažavanja'. Zašto bi gledali naprijed kad je prošlost tako bajna.
  • mali M
    3.5k
    Tu se vade neki zaključci na temelju jedne Šimićeve rečenice.Mali Zeus

    Baš o tome i pričam da se njegovu rečenicu tretira kao da je odlučena nova filozofija kluba, a čovjek je samo rekao u kojem bi on smjeru volio da se gradimo.. ostalo smo razvili u cijelu priču oko toga jer ipak je ovo forum :rofl:
  • The Undertaker
    4k
    A ja vam kažem da izbor igrača koje smo doveli i za koje smo bili ili jesmo zainteresirani pokazuje da idemo u tom smjeru. Gledajmo što rade a ne što pričaju.
  • mali M
    3.5k
    pa šta sam krivo rekao? samo kažem da za promjenu filozofije igre cijelog kluba nije dovoljno dovest samo par trkački nastrojenih igrača... meni je ta njegova rečenica u rangu one o štednji. rekao je da moramo razmišljati racionalno i ne rasipati novac, a do danas mu se prebacuje da je škrtica i da štedimo u krivoj godini itd, a niti jedan dokaz za to se nema... doslovno ništa nismo na ničemu uštedili, niti na kupovini niti na plaćama... ništa... propadne transfer zbog x razloga, neki su čak izmišljeni od novinara a ekipa vrijeđa šimića da je škrtica...
  • NORTE
    9.2k
    ljudi od tad igrali finale Konferencijske ligeEduardo
    Tko kaže da dinamo ne bi igrao finale tog natjecanja da se u njega prije plasirao, npr. s igračima koje je imao prije godinu dana...
  • mali M
    3.5k
    Tko kaže da dinamo ne bi igrao finale tog natjecanja da se u njega prije plasirao, npr. s igračima koje je imao prije godinu dana...NORTE

    nemoj ić sa pretpostavkom kao argumentom u raspravu.. To je kao da kažeš da je Real igrao EuroLigu imao bi već 10 naslova za redom.. ili ti po naški da je baba muško, zvala bi se Duško...
  • Eduardo
    17.5k
    Ima li smisla uopće trošiti tipkovnicu na raspravu koju pokušavaš potaknuti pitanjem na koje nikad nećemo saznati odgovor? Oprosti, ali mislim da nema.
  • Guinness
    2k
    Stavljam ovdje jer smo 'plakali' za ovom web stranicom kad su je ugasili. hrnogomet se vratio s novim izgledom i novim statistikama (ex yu uključena) :smile:

    hrnogomet.com
    Eduardo

    Se može registrirati tu ili? Ne pronalazim nigdje, a nemogu ništa starije pretraživati ako nisam prijavljen.
  • IstinaZaDinamo
    1.3k


    Imas tu na vrhu stranice obavijest :wink:

    Screenshot-20230915-132802.jpg
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.