• Tradicija bunta
    5.5k
    Ozbiljne su optužbe samo za nekog ko nema veze s vezom. Čitate novine a ne znate ni šta čitate. S jedne strane ovi "zorićevi" su ovakvi i onakvi, a s druge strane se bez pardona uzima za ozbiljno šta god kažu. Novinar u članku kaže pa rušit će navijači kvorum, a prasac kaže neće, uzeli su pare od Barišića za odvjetnike. I ljudi donesu skroz kontradiktorne zaključke da su se Zorić i Barišić dogovorili i da je stvarno istina da su navijači uzeli pare. Nevjerojatno je da netko ovo pročita i ne vidi kurca.
  • Jaro
    5.6k
    i josjedna bitna

    Što se provizija za Šutala tiče, provizije su dogovorene unaprijed. Kao što su bile dogovorene za Majera, Jakića ili Gvardiola.

    Dakle, klub je dobio kikiriki i za Šutala prevedeno. I oni su Ivanuseca morali prodat jer nisu usli u LP - dakle, klub unatoc svim ciframa koje se biljeze na ovom forumu u topicu Financije - love nema.
  • M94
    498

    Pa one navodne donacije BBBima za Grcku.
    Mislim, jasno je da su sad krenule svakakve price al treba to sasjec u korijenu da ne sru gluposti novinari i ostali Zdravkovi vojnici.
  • Mlađi referent
    10.6k
    Valjda da bi se nešto smatralo ozbiljnom optužbom, mora postojat bar nekakav dokaz.

    Ne vidim kaj se tu grupa ima očitovat, eventualno objavit “Nismo”.

    Kako skupština dolazi bliže, više će smeća od strane smeća bit bacano u javni prostor, demantirat sve kaj oni slažu je borba s vjetrenjačama. A i važna stvar - tko kuži stvari, njemu ne treba demantij. A onaj tko može vjerovat mamićevim ljudima, njemu isto ne treba demantij jer neće priznat nikaj kaj se kaže.
  • NORTE
    9.2k
    Mišljenja sam da takve laži treba u startu prokazati kako eventualne iduće više ne bi bile niti plasirane ili bi automatski bile uzimane s podsmjehom.
    Također, o tome se može očitovati i sama zaklada i ujedno sebi napraviti i reklamu.
  • Istočnjak
    93
    Sjajan Benković u Germanijaku, prenio Jutarnji:

    - Nikad nisam krio da ja pripadam tom Sjeveru Maksimira. Kao klinac na Ravnicama sam slušao huk stadiona i navijanje. Uostalom, kada sam bio u Udinama i imao slobodno dok je igrao Dinamo - sjeo sam u auto, došao u Zagreb i otišao na Sjever navijati. Doduše, jednom sam bio i na Zapadu, ali nije mi to bilo to. Nekako se ugodnije osjećam na Sjeveru.

    https://sportske.jutarnji.hr/sn/nogomet/hnl/klubovi/dinamo/igrac-kojeg-je-dinamo-prodao-za-14-milijuna-autom-sam-se-vracao-u-zagreb-i-isao-navijati-na-sjever-15375071

    Već se dugo najljepše stvari uz Dinamo čuju uz "obične" navijače i igrače koji navijaju za klub.
    Oaza pozitive uz neprestane dvorske igre priprostih ljudi i malih duša.
  • Nino Bule
    11.5k
    Ja ne znam zasto se njega intervjuira i razvlaci po medijima, mediji nam ubrzano idu prema srpskom scenariju zutila i tabloida
  • mali M
    3.5k
    kako to misliš "idu"... već su odavno u žutilu
  • Zagi
    5.1k
    Super, posrali su nam još jednu baš lijepu priču.
    Kao da je bitno kaj deda misli o narkosu.

    Tekst naravno, nepotpisan.
    smečad
  • Mlađi referent
    10.6k
    Rađe bi ovog dedu mamićevca koji plače od iskrene emocije prema dinamu i prati ga zadnjih 40 godina, nego ove strastvene navijače unazad 2 godine koji su navijali za Ludogorce, Salzburge, Neftchije, djecu učili da bojkotiraju dinamo i pogledali pet HNL tekmi u periodu od 7-8 godina.

    Ali dobar pokušaj novinara, jasno je sve :smile:
  • marcio amoroso
    32.4k
    Čovjek nije automatski mamicevac ako ne mrzi mamića. Isto što nisu svi top ljudi i najpravedniji na svijetu ako ga mrze. Ne možete gledati sve crno i bijelo.
  • seljak86
    2.3k
    Stvar je u tome da ga on voli. Jebo ga mamić.
  • NORTE
    9.2k
    8.kolo, 16.9.2023.

    dinamo-Slaven = 6.404 gledatelja
    Rijeka-Osijek = 6.373 gledatelja


    Prognoza za četvrtak je pravo ljeto i Astanu u KL mora dočekati barem 10 tisuća ljudi.

    25.7.2023. je službena brojka bila 7.123 gledatelja.
  • Kepec
    4.6k
    U iduća 2 tjedna imamo prvu grupnu europsku tekmu, kup, prvu tekmu s Rudešom i na kraju poljud. Uz sve to dvije domaće utakmice futsala protiv Olmissuma i torcide.
    Moglo bi se reć da kreće jedan solidan period za dinamove navijače.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.