• masacusec
    3.1k
    Taj je djedica očito instruiran i zaveden jeftinom demagogijom. I zato zbori tako kako zbori.
  • Mali Zeus
    9.6k
    ↪marcio amoroso Stvar je u tome da ga on voli. Jebo ga mamić.seljak86

    Nažalost, samo još jedan u nizu iz ekipe 'da nema Mamića ne bi bilo Dinama'..
  • sport
    2.3k
    Jučer gledam Medu i Olivarija u emisiji Sport nedjeljom i shvatim koliko ti ljudi nemaju pojima oposlu s kojim se bave.O Dinamu pričaju kao babe na tržnici rekla kazala Izmišljaju neke svoje teorije,a kad dođe neka presica u klubu nema pitanja.Bljak.
  • vjeko1701
    5.9k
    Medo i Olivari kod Breke? Pa zašto nam nitko nije unaprijed najavio to sveto trojstvo. Samo im fali Lešinar pa da imamo 4 jahača apokalipse.
  • sport
    2.3k
    Kaže Medo sav važan da je dolazak Jakira i povratak Ademija jasan znak utjcaja Međugorja na klub.Ja imam saznanja da bi u tom slučaju Pjaca bio u Dinamu a nije.
  • The Undertaker
    4k
    Ne baš. Koliko ja znam, Pjaca je imao neke nerašćišćene račune sa Mamićem još od transfera u Juventus.
  • Nino Bule
    11.5k
    Kakav medo daj se uozbiljite, šugavac odvratni zna da ademijev odlazak nema veze sa mamicima i antolicima i da je i godinu dana ranije mislio ici ali sve se da zaspinat kad si gad i smece od covjeka ko on.
  • bluepower86
    777
    Prestanite citirat medu na forumu.Mitomancima i tovarski placenik.
  • mniokl
    254
    Kad sam vidio medu kod onog voditelja jucer skoro sam se izbljuvo.Ne znas koji je gori.
  • NORTE
    9.2k
    Hnl nam sada mora biti apsolutni prioritet.
    Naravno, zbog atmosfere bi trebali pobijediti i Kazahstance koji imaju dalek put, makar i jedan razlike, posebno jer su iza Rudeš i Ponikve.

    Rival nam je u očitim problemima, ne štima im niti momčad ni trener koji je od samog dolaska 'razočarao' njih sve, a fali im i Pukštas i to moramo iskoristit!
    Pobijedili su ih Istra i Gorica.
    Moramo im dolje uzvratit i poslat ih u očaj, a onda još idu na Rujevicu.
    Sad nam je velika šansa da stvari dovedemo u red.
    Na Poljud ofenzivno i s vjerom u pobjedu.

    Da se vratim na poantu upisa, Hnl i samo Hnl, ma i po cijenu mučenja u KL.
  • nemapredaje
    1.9k


    Neki su pljuvali Livija da kaj je otišao u Fenerbahče, a čovjek će braniti u Bundesligi ...

    Šalu na stranu, ne znam kaj im znači overperformati. Meni bi za nas četvrtfinale konferencijske lige trebalo biti realno
  • scooniepenn
    1.8k

    Gledao sam tekmu Fenera i dobio potvrdu svega onoga što sam oduvijek mislio o turskim klubovima. Taj Fener koji je potrošio brdo para otraga izgleda nesigurnije od naše obrane u Pragu. Želim Liviju sreću, ali neće mu biti lako tamo s obzirom na fanatizam i poslovičnu nerealnost kad je riječ o doživljaju vlastitih mogućnosti.
  • Ivo
    0
    Poz ekipa,imam pitanje
    Htio sam u cetvrtak povest mladeg brata na tekmu
    i slucajno pogledam pravilnik na officialnoj stranici di pise da djeca mlađa od 14 mogu uc samo uz prisustvo roditelja na stadion
    Da li je to stvarno tako ili ?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.