• Dinamosaur
    976
    Pošto je u tijeku aukcija za dinamove dresove sa utakmice superkupa, išao sam bacit pogled kako idu ponude za dinamove dresove i koji je "najvredniji". Početna cijena je bila 89 eura.

    Malo mi je za reć da idu visoko iznad mojih očekivanja (a moj entuzijazam oko nabave je otišao u suprotnom pravcu :gasp: )
    Trenutno je 5 dana do kraja aukcije a prva petorka su:

    1. Livakovic 541 euro
    2. Baturina 491
    3. J. Šutalo 350
    4. Ivanušec 326
    5. Petković 266

    Ne čudi me da je kod svih najjači ponuđač sa njemačkom adresom ali je interesantno da je za Ivanušeca najjaci bidder iz Nizozemske.
    Ivanusec ima i najraznolikiju publiku jer su za njegov dres ponudu dali ljudi iz 7 različitih zemalja.

    https://www.matchwornshirt.com/category/dinamozagreb
  • Armagedon13
    958
    Četiri dana do 1.kola i derbija,kad će ??
  • Efes Pilsen
    6.9k
    Nisam htio nista pisat na tu temu, al uz to - kad ce popust na prosloseznosku opremu? :grin:
  • Nolifer
    6.7k
    Tipujem na četvrtak između 11-13h :grin:
  • Blue Austrian
    337
    Najranije ga ocekujem u Petak.
    Realno iduci tjedan. Mozda i onaj drugi.
  • Noel
    4k
    Ušli smo u novu sezonu bez nove garniture. Uđemo li u prvo kolo nove sezone ili nedaj Bože u Europu bez nove garniture to bi bio najveći debakl u povijesti kluba. Tako da ipak mislim da je to nerealno i da u četvrtak ili petak idu novi dresovi.
  • Bosna86
    11.6k
    bi bio najveći debakl u povijesti klubaNoel

    E da nam je bar to najveći debakl u povijesti kluba
  • Ludovic IX
    5.5k
    Ti ga baš lupas. Što ako i ne dobijemo novi dres. Nemamo pojma kakav je ugovor. Jebiga, izletio da mjenjamo dobavljača i adidas možda i nas odjebo sa novim dresom. I što će se dogoditi. Apsolutno nista
  • NitkoBitan
    12.3k
    Uđemo li u prvo kolo nove sezone ili nedaj Bože u Europu bez nove garniture to bi bio najveći debakl u povijesti kluba.Noel

    A mozda pokrenemo novi trend igranja vise sezona u istom prvom dresu :chin:

    Mislim kaj fali, bolje da igramo u prekrasnom starom dresu nego da nam uvale neki srot.
  • Noel
    4k

    Bilo je svačega slažem se .. ali klub trenutno renome Dinama koji igra Ligu Prvaka i prvak je Države koja je 3. na svijetu da uđe bez nove garniture u novu sezonu je ravno tragediji. Moje mišljenje. Zato ni u ludilu ne pomišljam da bi se to moglo dogodit.
  • deda
    28k
    Neće se dogoditi.
  • Infinity
    15.2k
    Ako cemo biti prvaci i uci u Ligu prvaka, mozemo u markerima igrati sto se mene tice
  • NORTE
    9.3k
    mozda pokrenemo novi trend igranja vise sezona u istom prvom dresu :chin:NitkoBitan
    To smo već imali valjda 5 puta tako, ako se dobro sjećam.

    Trendovi se mijenjaju, do prije koju godinu su klubovi u zadnjem kolu sezone igrali u novim dresovima, sad to više ne rade, moguće zbog kašnjenja opreme u vrijeme pandemije.
  • Facke
    2k
    Pa kaj nisme nedavne isto imali iste garniture dvije sezone?! Na kraju s pumu? Isto u zadnje godine ?
    Jedino kaj je bilo "novo" na dresu je bil onaj crni kvadratic na rukavu. To su valjda deli reda radi.
  • BBB Mataa998
    1.3k

    Jebote novi dres,odi na modnu reviju pa vidi sto ima novoga u Armaniji,Gucci,Carlo Colucci i ostali
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.