• Droljo
    5k
    Gucci za po kući, Armani za po vani. :rofl:
  • Noel
    4k

    Daj se pristojno razgovaraj.. ak ne razumiješ o čem pričam diskutiraj a nemoj bezveze pisat. Ja ne govorim o modnoj katastrofi ako nebi imali novi dres na početku sezone nego o logističkoj katastrofi.
  • mali M
    3.5k
    :lol: ja ću se operirati! Tragedija, debakl i katastrofa :rofl: kakvi navijači... I onda kaže logička katastrofa :rofl: ja se nadam da si mislio logistička... ti brate ne diskutiraš nego dramiš i onda se durinjaš ako ti netko kaže da dramiš.. kaj smo se sve nagledali mi stariji nemogu nego prasnut u smjeh nego kad netko kaže da je povjesni debakl neizlazak novog dizajna dresa... Kaj smo razmaženi postali hahahhaha
  • Noel
    4k
    Pa piše logistička
  • Mali Zeus
    9.7k
    Igrat ćemo 2 sezone u istoj garnituri. Ima i gorih stvari.
  • Šteco
    530
    Meni bi recimo puno bitnije bilo da kad dođe nova garnitura dresova/obleke da se stara kolekcija stavi na rasprodaju (uz ozbiljan popust), kao što to rade u najvećim klubovima. Imati novi i stari dres u ponudi po sličnoj cijeni mi je malo nonsens.
  • Mali Zeus
    9.7k
    Meni bi recimo puno bitnije bilo da kad dođe nova garnitura dresova/obleke da se stara kolekcija stavi na rasprodaju, kao što to rade u najvećim klubovima. Imati novi i stari dres u ponudi po sličnoj cijeni mi je malo nonsens.Šteco

    Bude obično popust na stare, ali obično je i smiješno mali popust.
  • Šteco
    530
    U međuvremenu sam editirao post jer sam očekivao da će neko spomenuti da bude popust. Popusti na staru kolekciju su smiješni.
  • dumitrumitu
    561
    Germanijak piše da je u četvrtak prestavljanje novog dresa. Ipak krećemo u sezonu sa novim dresom.
  • NORTE
    9.3k
    Germanijak piše da je u četvrtak prestavljanje novog dresa.dumitrumitu
    Na zoni to znamo već tjedan dana, napisao zonaš da je predstavljanje 20.7. Zona daleko ispred svih nebitnih izvora.

    Ipak krećemo u sezonu sa novim dresom.
    U sezonu smo krenuli sa starim dresom.
    A da adidas radi novi svake sezone i to znamo.
  • Nolifer
    6.7k
    Danas predstavljanje novog dresaMaki17

    Prema Germanijaku je to sutra.

    Dinamo će u četvrtak predstaviti novi dres s kojim će dan kasnije otvoriti novu sezonu HNL-a derbijem s Hajdukom! Vizual novog dresa kriju se u Maksimiru poput zmije nogu, a predstavit će ga Martin Baturina, Stefan Ristovski, Dino Perić i Josip Mišić koji će s trenerom Bišćanom najaviti početak HNL-a i derbi s Hajdukom.

    Treba samo čitati s razumijevanjem i ne lupetati gluposti...
  • Mali Zeus
    9.7k
    Sad kad bude neki motiv zmije jer su skrivali vizual kao zmije noge.

    hehe he.

    Netko?
  • Fantom
    19
    Tako je, sutra idu domaci i gostujuci dres van, a treci sredinom 8.mj . S prvim i trecim mislim da ce biti vecina odusevljena, a s drugim zenski dio populacije.
    Uglavnom su vam uslisene zelje.
  • xavier
    11.1k
    S prvim i trecim mislim da ce biti vecina odusevljena, a s drugim zenski dio populacije.Fantom

    Po ovom je plavi prvi, rozi drugi, crni treći.
  • Efes Pilsen
    6.9k
    kowbgig6dkbylsdd.jpg

    Ovako nesto? :lol:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.