• deda
    28.1k
    Ha šlampavo je ako su si zadali termin 10og, a ići će 20og. Ako su si zacrtali 20og onda nisu šlampavi već samo malo nesvijesni.
  • Captain America
    14k
    Bayern zna odigrati zadnju utakmicu sezone u dresu za iduću sezonu kako bi se ljudi zagrijali i odmah kupili, a mi ćemo prvu utakmicu nove sezone igrati u starima...
  • Crusades1986
    9.8k
    Nije samo Bayern... znam za Liverpool da to radi svake sezone. A oni sigurno nisu jedini koji to rade.

    Al tu govorimo o klubovima kojima je udio od prodaje dresova značajna stavka u godišnjim proračunima.
  • Tundra
    518
    možda pretjerujem zato kaj bi volio da je organizacija kluba u skladu s njegovom veličinom pa tako i za dresove
  • BBB Mataa998
    1.3k
    Ponovit cu,vjerojatno ima istine u tom da mijenjamo dobavljaca i prelazimo sa Adidas na Castore. Ako to znamo mi zna i Adidas,isto tako ugovor sa Adidasom tko zna kakav je i tko je to potpisao i sto je potpisao. Sto ako u ugovoru nema stavka da prije utakmice superkupa kojom pocinje sezona dresovi moraju biti isporuceni? Nije li logicno da onda Adidas namjerno koristi rokove da ih isporuci sto kasnije kad vec ne ostajemo kod njih?
  • Fićo1986
    973
    Ispada ko da cemo igrat tekmu u dresu nekog niželigaša iz albanije a ne u svetom dresu sa najljepsim grbom na svijetu! Koji k pizdite ko da je smak svijeta,jel dinamov grb na njemu? Je. Jel volis taj klub? Da. Navijaj za njega,pusti kaj ce se za par dana promjenit 3 crte i boja za pola nijanse na dresu....
  • Droljo
    5.1k
    Ispada ko da cemo igrat tekmu u dresu nekog niželigaša iz albanije a ne u svetom dresu sa najljepsim grbom na svijetu! Koji k pizdite ko da je smak svijeta,jel dinamov grb na njemu? Je. Jel volis taj klub? Da. Navijaj za njega,pusti kaj ce se za par dana promjenit 3 crte i boja za pola nijanse na dresu....Fićo1986

    Baš
  • Facke
    2k
    Ja neznam cemu dramite zbog dresa. Kad bu zisel bu zisel.
  • Neki tip
    19.4k


    Kad god pročitam neki tvoj upis imam osjećaj da sam na nekom lokalnom skupu HSS-a 1925.

    Niš loše ne mislim, nego po tom arhaičnom kajkavskom plus "kaj bu bu" mentalitet središnje Hrvatske, baš onak po peesu sve. :smile:
  • San Lorenzo
    11.7k
    Meni zvuči ko podravec iz okolice Koprivnice...a sad nek se sam lokalizira ako hoće. :wink:
  • Gelipter
    3.5k
    nigdar ni bilo da ni nekak bilo, pak ni vezda ne bu da nam nekak ne bu! :pray:
  • Navijač Dinama
    7.4k
    Meni je dres od prosle sezone, ovaj na slikama vrhunski, jedan od boljih u unazad nekoliko i nekoliko godina, bio bi vjerujem još i jači da nema ovog PSK-a.
  • xavier
    11.1k
    bio bi vjerujem još i jači da nema ovog PSK-aNavijač Dinama

    Svi dresovi imaju sponzore, a PSK je realno space shuttle za Lana grupu.
  • Imamo Dinamo
    3.3k

    Meni PSK uopće ne smeta tu na dresu, oke se uklapa
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.