• Gelipter
    3.5k
    Sva sreća da je trenutni dres jedan od ljepših, po mom skromnom sudu, u zadnjih 20-ak godina. :grin:
    Javlja mi susjed iz Osake da je Japanac izrazio želju da barem jednu tekmu odigra u prošlosezonskom dresu.
  • Efes Pilsen
    6.9k
    Meni prvi dres izgleda kao trening majica...
  • blue heart 72
    1.4k
    Koja drama oko dresa..... Tko ga misli uzeti, uzet će ga i ovako i onako. Jasno je da bi bilo ljepše da se dres prezentira uoči prve pripremne tekme, ali ovo je stvar koja je najmanje bitna od svega što se funkcioniranja kluba tiče
  • San Lorenzo
    11.7k
    Samo ću reći da nakon iduće skupštine očekujem veći nivo profesionalnosti na svim razinama kluba...u prijelaznom smo razdoblju, pa ajde, ali dosta to nespretno i traljavo izgleda trenutno.
  • Gražvydas Mikulėnas
    12k
    Meni je ok sto ce se superkup igrati u starim dresovima jer se pak radi o dvoboju za proslogodisnji pehar ajmo reci.
  • Tundra
    518
    niti jedne godine se nije igrao u starim dresovima, vrijede godišnje za novu sezonu i računa se kao trofej u sezoni 23/24. Ispast ćemo pravi jazavci ako ćemo igrat u starim dresovima. Ja se nadam predstavljanju novih u subotu ujutro iako sve više sumnjam.
  • Armagedon13
    958
    Prošle godine dresovi su predstavljeni dva dana prije utakmice super kupa kojom se usput rečeno otvara nova sezona .Dali nas ove godine Adidas zaj... radi isteka ugovora ili ...
  • mali M
    3.5k
    Javlja mi susjed iz OsakeGelipter

    misliš susjed od tvoga najboljeg prijatelja? :lol:

    meni je isto ovo previše drame oko dresa. tu pričate kao da smo najgori klub europe jer nismo ili nećemo predstaviti dresove kad bi vi htjeli.. možda su zakasnili, možda ih zbilja i adidas tankira jer više nema ugovor, neznate brate mili, šta ste se svi nabrusili..
  • Gelipter
    3.5k
    ma imam tamo neke apartmane pa se čujem sa susjedom Kazukijem koji je upoznat s cijelom situacijom. :cool:

    Kao što je netko već naveo, budući da se superkup odnosi ipak na prošlu sezonu u redu mi je da se u toj tekmi oprostimo od starog dresa, ali za prvenstvenu utakmicu s ajdugom mislim da je nužno zablistati u novim dresovima pogotovo jer je derbi najbolja pozornica za premijeru novih dresova.
  • Bosskovitz
    7.5k
    Superkup je prva utakmica u novoj sezoni i nema veze sa starom, također uvijek se istu počinjalo u novim dresovima - baš zato što je prva utakmica sezone krajnji racionalni rok za debi novog dresa.
  • Armagedon13
    958
    Igramo u subotu u dresu 22/23
  • Guinness
    2k
    uvijek se istu počinjalo u novim dresovimaBosskovitz

    Prošle sezone se igralo u novim.
    2019 stari, 2013 stari, 2014 stari (isti bio 2013 i 2014), 2010 stari...
  • Blue Austrian
    337
    Sad malo prije su na Fejsu potvrdili da ce igrati u starim dresovima. Sramota
  • Papastrumf
    9.9k
    SramotaBlue Austrian

    Prošle sezone se igralo u novim.
    2019 stari, 2013 stari, 2014 stari (isti bio 2013 i 2014), 2010 stari..
    Guinness

    Užas, sramota.
  • Herñan Crespo
    79
    Jel moguce da se odradi superkup u zlatnim, jer tovari u zelenim igraju sumnjam da bi to mogli ako mi standardni domaci nosimo
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.