• Tundra
    518
    i ja tak mislim, ali mi je to jako neozbiljno.
  • NitkoBitan
    12.3k
    Netko je napisao da mu je receno u fan shopu da ce predstavljanje biti danas.
  • xavier
    11.1k
    Znam samo da je najavljeno da Hajduk igra u zelenim dresovima što meni nema smisla iz razloga što stvarno nije prevelika razlika u boji između našeg plavog i tog zelenog, ali dobro, to je već druga tema.

    Meni je iskreno još jedan gaf što dres još uvijek nije predstavljen. Nema se tu što toliko čekati.
  • BornaPŽ1986
    1k
    Netko je napisao da mu je receno u fan shopu da ce predstavljanje biti danas.NitkoBitan

    Tako je, ali otom potom
  • BBB Mataa998
    1.3k

    Pa ne radimo dresove sami sebi. Vjerojatno da su ih u klubu dobili od Adidasa da bi ih onda i predstavili. Stvarno ponekad ljudi pisu gluposti bez da procitaju to sto pisu. Da su dresovi spremni najlakse je odradit predstavljanje
  • Tundra
    518
    Vjerojatno da su ih u klubu dobili od Adidasa da bi ih onda i predstavili.BBB Mataa998

    A kaj misliš da se njima ne može postaviti neki normalni rok? Kak drugi klubovi to odrade? Meni je logično da se početkom 6. mjeseca predstave dresovi i da se pripreme već odrade u novoj opremi.
  • xavier
    11.1k
    Pa ne radimo dresove sami sebi. Vjerojatno da su ih u klubu dobili od Adidasa da bi ih onda i predstavili.BBB Mataa998

    Ne razumijem ovo. Pa ne radi nitko dresove "sam sebi" pa ih većinom ipak predstave puno prije prve službene utakmice. Ironično je što su recimo upravo Adidas dresove odavno predstavili klubovi koji prvu službenu utakmicu imaju puno kasnije nego mi.

    No mi svake godine predstavljamo u zadnji tren. Valjda misle da je bolje tako.
  • Mali Zeus
    9.8k
    Ne samo to, Bayern odigra zadnja 2, 3 kola tekuće sezone u dresovima za sljedeću. Ne kažem da bi mi trebali tak, ipak je to Bayern, al da je za 2 dana Superkup a još nisu predstavljeni novi dresovi je smiješno.

    Možda će danas.
  • BBB Mataa998
    1.3k
    Shvacate li da ako naprimjer nasi genijalci zaduzeni za taj dio nisu u ugovor stavili do kog datuma se oprema mora isporuciti da je onda Adidasu tak svejedno kad ce to napravit. Ako su im pri potpisu dali rok do pocetka HNL-a onda to moze biti i na sam dan utakmice. A ako je istina da mijenjamo dobavljaca tim veca sansa da Adidas namjerno radi ono sto im se moze a to je da ceka krajnji rok
  • KlasicZg
    515
    Frend rekao da su mu u klubu rekli da ce tek 20og biti predstavljanje dresova.
    Ako je to istina, po mom misljenju je to puno prekasno.
    Prezentacija novog dresa uz dizanje jos jednog pehara u nizu bi bilo fenomenalno. Pogotovo sto sve novine i portali objave sliku podizanja trofeja, na svim je dnevnicima itd. Na taj nacin pokazes novi dres i siroj publici.
  • Bosskovitz
    7.5k


    Vec i ovo ocekivano predstavljanje dva dana prije prve utakmice je ful kasno jer gubis neke dobre placemente za prodaju dresa, ali uci u novu sezonu s prošlosezonskim dresovima je za otkaz nekome.
  • mali M
    3.5k
    ma znaš kaj, meni ti sve to zgleda kao da pokušavaju posložiti klub al ne uspjevaju sve odjednom i stalno negdje curi.. to nam svima samo govori kako je to bilo zbrda zdola prije napravljeno ako nemože normalno funkcionirati kad dođu novi ljudi. sve što radiš kod organizacije posla mora biti posloženo tako da nastavi funkcionirati ako neki pojedinac ode. a tu je očito da je sve rađeno stihijski u trenutku.. polako.. neka samo oni sređuju segment po segment, ljutit ćemo se, durinjati ali i biti strpljivi!
  • plavi67
    920
    Nema dresova, igramo u Čazmatrans potkošuljama :razz:
  • mali M
    3.5k
    igramo u Čazmatrans potkošuljama :razz:plavi67
    tako nekako ispada po nekim upisima :rofl: :rofl: :rofl: :rofl:
  • Noel
    4k
    Jel moguće da ulazimo u novu sezonu sa starom opremom? Kaj se događa?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.