• xavier
    11.1k


    Želiš reći da je nekvalitetno, ali zato je barem skupo :cool:
  • LM1995
    1.7k
    Želiš reći da je nekvalitetno, ali zato je barem skupo :cool:xavier

    Kad smo kod toga, prošlo sam ljeto bio u Glasgowu. Celtic ima Adidas, a Rangersi imaju Castore.

    Celticove stvari su (na kraju sezone) bile duplo jeftinije od Rangersovih. O razlici u kvaliteti Adidasa i Castorea je nepotrebno uopće razgovarati.
  • Ivanmtk
    678
    jesmo li mi već potpisali s njima ili je to samo pušteno kao moguća opcija?
  • Armagedon13
    958
    Ugovor sa adidasom izlazi iduće godine
  • mokoxax468
    374
    Znam da se uzalud nadam, ali kako bi bilo dobro da je ovo neki vid pritiska/blefa od strane Dinama da ih Adidas stavi u veću kategoriju
  • mokoxax468
    374
    0muuml3cacghkmky.jpg
    Iz Adidas kataloga, očigledno smo Adidasu barem u top 50 klubova / reprezentacija
  • Neki tip
    19.4k
    Kao i Maribor, Djurgarden, a neke grbove ni ne prepoznajem.
  • NORTE
    9.3k

    U istom odjeljku je grb Bayerna tako da to definitivno nije prava podjela.

    neke grbove ni ne prepoznajemNeki tip
    A ja mislio da ja donekle površno pratim nogomet jer ne gledam druge utakmice osim dinamovih.
  • Neki tip
    19.4k
    A ja mislio da ja donekle površno pratim nogomet jer ne gledam utakmice.NORTE

    Pa ono, gledanje nogometa bi svakako bilo integralnijim dijelom "praćenja nogometa" od heraldike. :snicker: :wink:
  • NORTE
    9.3k
    U vezi Castorea.
    Genoa je raskinula ugovor nakon godinu dana s njima zbog zabrinutosti oko kvalitete i isporuke proizvoda.
  • Captain America
    14k
    Jel ugovor potpisan ili se još stignemo povuć iz dogovora? Kraj njih po pričama Legea izgleda kao Adidas.
  • NORTE
    9.3k
    Kraj njih po pričama Legea izgleda kao Adidas.Captain America
    Da su imali problema s kvalitetom to je dokazano, ali sponzor su jakim eu klubovima i nadam se da će sve bit ok kad pređemo njima.
    Legea je ipak za petoligaše.
    Drago mi je da smo još godinu dana u adidasu i nadam se da će barem jedan novi dres bit brutalan i vrijedan kupnje.
  • NitkoBitan
    12.3k
    Nije sve samo u dresovima. Ja od obicnog adidasa ne kupujem niti jednu "lifestyle" stvar. Za te stvari postoji adidas originals a iz pitaj Boga kojeg razloga Dinamo nema pravo na prodaju adidas originals odjece. Castore je daleko ispred adidasa po tom pitanju odnosno lifestyle asortimanu (barem ono kaj sam vidio u web shopu).
  • Robi T
    230
    Kad ide predstavljanje novih dresova?
  • Bosskovitz
    7.5k
    Ne zna se. Ja očekujem srijeda/četvrtak, zadnjih godina su se predstavljali dva dana prije prve službene utakmice.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.