• Armagedon13
    958
    Rangers FC gostujući Castore dres sa štikanim grbom
  • Infinity
    15.3k
    Domaci je isto. I jedan i drugi su RFC, nije standardni logo. Imali su ga i prosle sezone, takodjer siveni.
  • Robi T
    230
    Ovo bi bilo fora da se nekaj slično napravi kod prezentacija dresa.

  • Bruh
    901
    Sam ja jedini ovdje kojem se ne sviđa uskraćivanje grba za šahovnicu jer uvijek mi je i bila poanta taj kontrast crvenog i plavog kojeg možeš i izdaleka vidjet.
  • mokoxax468
    372
    Hoćemo dobiti najavu dresova ovaj tjedan?
  • Blue Austrian
    337
    Zasto mi uopce uvijek tako kasno predstavljamo novi Dres?
    Kada vidim tko sve vec prezentirao padne mi mrak na oci.
    Jel to do naseg Marketinga koji je jednostavno na razini Amatera ili do Adidasa?
  • mokoxax468
    372
    Uvijek bude predstavljanje nekih tjedan dana prije službene utakmice, više mi se čini kao ciljano pred početak takmičenja, a ne kao neko kašnjenje
  • NORTE
    9.3k
    Sam ja jedini ovdje kojem se ne sviđa uskraćivanje grba za šahovnicu jer uvijek mi je i bila poanta taj kontrast crvenog i plavog kojeg možeš i izdaleka vidjet.Bruh
    Neki dan sam se zapitao kako još nitko nije spomenuo izostak šahovnice na skici dresa.

    Potrebno je pogledati povijest i tradiciju dinama da bi se shvatilo njegovu veličinu.

    Kad smo kod toga da se dijelu navijača na "izostavljanje šahovnice" odmah diže kosa na glavi, znam da nije isto, ali Roma je primjer kluba koji godinama na dresovima koristi različite grbove iz svoje povijesti.
    Dapače, na novom adidasovom prvom dresu im je stari grb!

    Po novome Romi se priključio i Lyon, također u adidasu.
    Sad to radi i jedna Barcelona s Nikeom.
  • Bruh
    901
    al u primjeru koji je napravljen je spin na stariji grb bez štita kao što je npr. na futsalu da je kopija starijeg aj možda bi mi se i svidio... meni samo kod tih grbova skače tlak kada ih postepeno pojednostavljuju pa postanu bezveze i nekako hladni ala španjolski savez, onaj pojednostavljeni od HNSa il tipa Inter. Toga se bojim da eksperimentiranje ne postane stvarnost.
  • Efes Pilsen
    6.9k
    Fora je u tome sto niko NE TRAZi da to bude prvi dres, cak ni drugi, pa evo ni treci. Moze bit posebno retro izdanje, a vec 100ti put valjda se neko dize na zadnje noge jer sahovnica.
  • Bruh
    901
    Jer šahovnica čini razliku strancima jer čim to vide znaju da je iz Hrvatske... kaj njima znači samo d koje je eto stilistički drugačije od onog npr iz Minska, Kijeva ili Moskve. Lako za nas koji znamo... ne znam možda ja sam previše gledam na nešto debilno
  • Efes Pilsen
    6.9k
    da, jer jedan dres promijeni identitet kluba. Ne kuzim cemu pretjerivanje. No dobro, svakom svoje.
  • Bosskovitz
    7.5k


    Ne vidim problem s tim na ovakvoj varijanti specijalnog dresa. Kad bi se radilo o promjeni grba kluba, to bi bila potpuno druga priča. No samo slovo “d” je prepoznatljivi simbol Dinama koji se višestruko koristi i od strane navijača na zastavama, grafitima i transparentima, i od strane Futsal Dinama, i od strane kluba na merchu i vizualima; a u ovom slučaju ima i povijesnu podlogu u dresu iz 1948., ako se ne varam oko godine.

    Grb je svetinja, ali to ne znaci da se u posebnim prigodama ne mogu koristiti varijacije na temu, bilo to slovo d ili monokromatska verzija grba. Naravno, za to klub treba imati dosta jasnu knjigu standarda koju nazalost nema (trenutno, letimičnim pogledom, klub službeno koristi najmanje četiri različite grafičke varijante grba: jednu na webu, drugu na Facebooku, treću na godišnjim ulaznicama i četvrtu na pristupnici za članstvo; a u to ni ne brojim monokromatsku varijantu), ali doći će vrijeme kad ćemo napraviti iskorak u profesionalizam dostojan naše veličine i na toj razini. Što prije, nadam se.
  • Infinity
    15.3k
    To se svake godine nadaju ovi sto Castore imaju vec par sezona. I uvijek je isto.

    Britansko smece s jakim marketingom. Kvaliteta nula.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.