• xavier
    11.1k


    Da, ne možeš tribinu jednostavno "proglasiti" stajanjem.

    Moraš maknuti stolce i staviti ograde.
  • plavi67
    920
    sumnjam da će kod nas to zaživit, prekompeksno je to sve sredit za naše...
  • SAS1987
    13.2k
    Moraš maknuti stolcexavier

    Koreografija proslave naslova? :lol:
  • NORTE
    8.9k
    Po najavama, od sljedeće sezone UEFA će dopustiti stajaća mjesta na navijačkim tribinama, tako da bi se kapacitet sjevera dolje trebao povećati za par tisuća mjesta.Papastrumf
    To bi značilo novo ulaganje u ovaj stadion, micanje 5 tisuća stolica i postavljanje željeznih pregrada (koje se mogu prebaciti poslije na novi stadion).
  • Armagedon13
    958
    Kad je u planu početak gradnje Kranjčevićeve?
  • NitkoBitan
    11.5k
    Druga polovica ove godineRobi T

    Optimisticno. Jel predviden novac u proracunu za obnovu Kranjce?
  • Robi T
    207

    Iskreno,ne znam,puno toga se moglo promijeniti od tada.
    Ovo kaj sam napisao sam saznao sa linka.
    Prije Skupštine kluba je bila epizoda SPORT NEDJELJOM i tam je gostovao Đulić(Marko ili Goran,nikak da zapamtim) iz Grada koji je u radnoj skupini za stadion(a po novome i za statut) i rekao je da su osigurana sredstva Grada za projektnu dokumentaciju u ovogodišnjem proračunu.
    Za ostalo nemam info.
  • NitkoBitan
    11.5k
    rekao je da su osigurana sredstva Grada za projektnu dokumentaciju u ovogodišnjem proračunu.Robi T

    Procitao sam to da, znaci da sigurno ove godine ne krece obnova. Kao prvo obnova Kranjce uopce ne bi trebala ovisit o gradnji Maksimira, gradu poput Zagreba su potrebna 2 stadiona 4. uefine kategorije. U Srbiji iz pepela nicu u nekim gradićima stadioni 4. uefine kategorije a ovaj nas Senf zavlaci sa obnovom vec postojeceg stadiona i podizanjem kapaciteta za par tisuca mjesta. Ako se iduce godine bageri ne nacrtaju kod Kranjce od mene za gradsku vlast veliki minus. Nije to bogzna kakav megalomanski projekt da se nemre "ugurat" i izvanplanski za iducu godinu. Gdje ima volje ima i nacina.
  • Jaro
    5.3k
    Molim te ne zazivaj projekte i obicaje iz Srbije.
  • NitkoBitan
    11.5k
    Spomenuo sam Srbiju u kontekstu ekonomski slabije drzave koja gradi stadione. Kakvi obicaji, o cemu pricas?
  • vjeko1701
    5.9k
    Pokupio Vučić malo smjernica od druga Orbana...ne trebaju nam takve metode u našoj zemlji.
  • Vučko53
    172
    ovaj nas Senf zavlaci sa obnovom vec postojeceg stadiona i podizanjem kapaciteta za par tisuca mjestaNitkoBitan

    Stvarno nisam Možemovac, ali mislim da se po pitanju oba stadiona napravilo 100 puta više nego u zadnjih 20 godina. Ja za sada gradskoj vlasti nemam što zamjeriti po ovom pitanju, pogotovo zbog kaosa u Dinamu gdje su morali jasno izaći da ne mogu dalje s postavom mamićevaca.
  • Mali dioničar
    13.9k
    nas Senf zavlaciNitkoBitan

    Idem se umiti hladnom vodom.
  • Nino Bule
    11.2k
    Sve druge gradske politike na stranu (uglavnom lose koncipirane i lose provedene), odnos prema dinamu gradonacelnika je sasvim korektan, pogotovo ako usporedimo sta smo imali. Rjese li planirano a to je obnova kranjceviceve, daju dinamu veslacku, i rjese dokumentaciju i daju pravo gradnje na maksimiru, mozemo samo reci jedno veliko hvala.

    Svi bi mi volili da imamo gradonacelnika koji bi prvi dan pobacao kriminalce van, donio nam novi statut i dao 100 milijuna eura da si napravimo stadion, samo to cemo docekat na sveto nigdarjevo, pogotovo kad je prosjecni dinamovac iza tastature umjesto na stadionu.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.