• Papastrumf
    9.5k

    Grad mozda da, samo sto Sesvete nisu grad nego gradska cetvrt. Po tome onda Dubrava zasluzuje također jedan stadion.
  • deda
    27.7k
    Realno bi Zg trebao imati jedan stadion od 30, jedan od 10-15 i barem 4-5 od 3-5 tisuća
  • The Undertaker
    4k
    Pa zaslužuje. To i govorim. Zagreb je u nekim segmentima infrastrukturno podkapacitiran. Ovako napamet: bazeni, (pristojni) stadioni, mostovi
  • dZg1986
    384
    Zagreb je u skoro svim segmentima infrastrukturno podkapacitiran...
  • deda
    27.7k
    "Dok jedemo govna, drugi jedu kekse"

    Zg je prije 41 imao 3 stadiona na koja je moglo stati 10 i više tisuća ljudi. Danas ima jedan.
  • The Undertaker
    4k
    Ne znam, nisam stručnjak, govorim na osnovu nekakvog svog iskustva. Recimo, mislim da u bolnicama nije potkapacitiran.
  • Zdravko Maček
    117
    U raznim vidovima administracije i birokracije smo nad/prekapacitirani
  • vjeko1701
    5.9k
    Pošto su to efektivno bolnice za puno šire od Zagreba i za skoro sve čekaš 2-6 mjeseci, moglo bi se i tu popraviti, mada bi bilo pametnije da druge regije koje dosta ovise o Zagrebu prošire svoje bolničke kapacitete.
  • SAS1987
    13.3k
    Zagreb je nekada imao tri navijacki ozbiljna kluba (Gradanski, HASK i Concordia). Nakon toga jedan i pol (Dinamo, Zagreb) a sad ima jedan.

    Svi mi zelimo stadione al mislim da bi bio za recimo Sesvete, Rudeš, Dragovoljac itd dovoljan stadion od 3k - 4k.
  • DrawTube
    2.8k
    Baš sam.jedan dan gledao podatke i začudio se kako je Lokomotiva imala posjetu barem 30% veću od Rudeša svake sezone kad su oba kluba bila u 1.hnl, a sumnjam da Rudeš isto nije pumpa brojke kao Loksa (iako Loksa od svih pumpača brojki valjda najmanje pumpa)
  • Dinamosaur
    945
    Barišić se dotakao danas i gradnje/rušenja stadiona:

    "Gradnja stadiona kreće, tu nema dvojbi. Očekujemo da bi uskoro trebale biti poznati novi detalji, da ćemo već u svibnju ili najkasnije u lipnju izaći radna grupa informirati javnost o novim pojedinostima. Postoje neke administrativne prepreke, ali i one su riješene, treba ih samo pravno definirati. To je jedan dugotrajan proces, treba rušiti pa graditi, trajat će izgradnja tri do četiri godine, ali vjerujem da će se već polovicom ove godine to pokrenuti."

    Jel to znaci da bi se na ljeto krenulo s rusenjem istoka ili ce tek predstavit plan za rusenje?
  • DrawTube
    2.8k
    Zanima me gdje je u svemu tome Kranjča? Jedino ako je sada sve samo na gradu da počne Kranjču rješavati pa da Dinamo kasnije preseli privremeno na nj
  • Captain America
    13.4k
    Ne znam kako će Kranjču sad radit kad je Rudeš objavio prije 2 dana da će tamo igrat iduću sezonu.
  • SAS1987
    13.3k
    Jel to znaci da bi se na ljeto krenulo s rusenjem istoka ili ce tek predstavit plan za rusenje?Dinamosaur

    Ja bi srusio istok i napravio drive in :lol:

    Sad ozbilnije. Prije rušenja treba imati konsenzus kakav stadion zelimo, napraviti arhitekturni natjecaj itd te naravno renovirati Kranjcu.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.