• Mali dioničar
    14k


    Jbte, trebao sam napisati da održavanje košta 20%.
  • Zdravko Maček
    117

    Vidim da nisi izgubio dodir sa onim iskonskim Hrvatom u sebi... :wink:
    Ali s druge strane, za osmišljavanje ovakvih projekta konzultanti naplaćuju masne pare a ti si ga stavio za džabe na net, a vjerojatno je i tvoj prijedlog bolji pošto si suštinski puno bolje upoznat sa materijom od nekog zalizanog hipster ficleka iz razvikane revizorske kuće
  • Dautbegović1
    92
    Stadion u slijedećih 7 godina,ne vjerujem.Kranjčevićeva bi već trebala imati sve papire i spremne bagere.Drugo tko financira samu Kranjčevićevu,a onda za Maksimir dokumentacija,suglasnost,izbor ovoga onoga ......
  • Armagedon13
    958
    Kad je vlada donijela odluku o sufinanciranju projekata izgradnje stadiona bio sam optimista,ali onda ispadne da su sredstva osigurana u proračunu za iduću godinu.
    Na godinu su izbori ako se promijeni vlast onda ...
  • xavier
    11.1k


    Kolike su šanse da se promijeni vlast? Rekao bih gotovo nikakve.
  • plavi67
    920
    ja ne bi rekao. više nego ikada koliko pratim politiku u zadnjih 15 g. nije se razgovaralo o zajedničkoj suradnji oporbenih stranaka samo da se sruše lopovi s vlasti
  • xavier
    11.1k


    Tko će koalirati? DP i Most s jedne strane s SDP-om i Možemo s druge?

    Šanse da tako nešto opstane tjedan dana su nikakve. A vjerojatno ni ne mogu skupiti većinu čak i kad bi hipotetski mogli egzistirati zajedno.

    Isprike na OT.
  • plavi67
    920
    koliko znam svi oporbeni klubovi redovito održavaju zajedničke sastanke i akcije, tako da ćemo vidjeti što će biti kada dođu izbori. za sad su skoro pa složni, ali da, fale im još ljudi za srušit bagru...
    izuzetak je RF i sad možemo! koji ne žele suradnju s njima suprotno ideološki orijentiranim strankama...
    šanse postoje, kao i volja što nije bio slučaj koliko znam unazad 15g.
  • Mlađi referent
    10.4k
    više nego ikada koliko pratim politiku u zadnjih 15 gplavi67

    Ni blizu
  • Mlađi referent
    10.4k


    Isprike, površno sam pročitao kaj si napisao.

    Ovo “ni blizu” je trebalo bit da u zadnjih 15 godina je HDZ u vjerojatno najsmirenijoj situaciji. Promjena vlasti nije realna
  • Neki tip
    19k
    više nego ikada koliko pratim politiku u zadnjih 15 g. nije se razgovaralo o zajedničkoj suradnji oporbenih stranaka samo da se sruše lopovi s vlastiplavi67

    Ako pratiš politiku i zaključuješ da je oporba složnija i odlučnija nego ikad (parafrazirah napisano) "samo da se sruše lopovi s vlasti", onda:

    a) politiku pratiš vrlo malo i površno

    ili

    b) tvojih 15 godina se broji drugačije nego običnih, redovnih 15 godina

    ili

    c) bolje da je nisi ni počeo pratiti, jer te bezveze opterećuje i budi ti nadu ni na čemu utemeljenu.

    HDZ je s ovakvom oporbom sigurniji nego Tuđmanova pobjeda nakon Oluje.
  • plavi67
    920
    frende fulao si skroz. vidjeti cemo nakon izbora, to je moje mišljenje, čemu bahaćenje i omalovažavanje?

    ti si:
    a) zadovoljan s hdzom
    b) rađe bi hdz, nego ujedinjenu oporbu na vlasti

    "HDZ je s ovakvom oporbom sigurniji nego Tuđmanova pobjeda nakon Oluje." - zašto to misliš? to nema nikakve logike
  • xavier
    11.1k


    Slušajući razgovore "na ulici", ljudi već 25 godina "nisu zadovoljni HDZ-om" pa taj HDZ većinu vremena glatko dobije izbore.
  • plavi67
    920
    zašto? jer ti koji gunđaju većina nejde na izbore jer "ne mogu niš ,kaj cu ic, niko ne valja"
    o tome kako hdz uvijek ima toliko glasova dalo bi se , no nemam vremena i neda mi se o tome pisat. svi iole razumni znaju kako to postižu da uvijek dođu na vlast. (sredstva: njihov namješten sustav izbornih jedinica, novac, i krađa glasova).
    lp
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.