• Mali Zeus
    9.3k
    Ljudi nemojte nasjedati na TT parole !

    Kao nece dati vrijedno zemljiste grada za gradnju stadiona jer su tamo osudjeni kriminalci.

    Paralelno je u ovih 1,5g vladavine potpisao preko 260m kn ugovor sa cios grupom. Valjda u toj grupi nema nitko osumnjicen za izvlacenje love...
    Red velicine prethodna vlast je u 22g potpisala ukupno za 100m kn sa istom grupacijom. A on ke i dobio mandat jer je govorio da je ta grupa nastala na ugovorima sa tadasnjim gradonacelnikom.

    Toliko o principu i drzanja do rijeci !

    Jedno se prica na konferenciji za novinare, a drugo radi i potpisuje !
    Ali

    Koje je tvoje rješenje onda?
  • Ali
    1.9k


    Da dobro si shvatio.
    1. On je prvo rekao da nebude dok je postojeca garnitura tamo.
    2. Nakon toga je sjeo sa pandurom i dogovarao planove
    3. Onda ga se prozivalo da nije dosljedan , pa je sutio i nastavio podrzavati pandura. I cak su pustali temu ako ode pandur nebu nis od stadiona.
    4. Onda je vidio da gube i krimos i pandur, pa se odlucio retorikom vratiti na pocetak tj. umiliti se ponovo vecini navijaca, jer kako sad stvari stoje oni ce biti bitan faktor. Usput je i ubacio "IF" sa Crkva i vlada kljucem oko dijela parcele. Za koji ocekuje od drzave da rijesi (tehnicki neznam kak, da sud presudi u korist Crkve, a onda drzava iz proracuna plati Crkvi i tnakon kaj plati lovom ,daruje parcelu Gradu ??? , izgledno nimalo)

    Dakle sada kaze :

    "Ako se to dogodi, neće biti suradnje između Dinama i Zagreba, ja to garantiram."

    A 2021g je izjavio :

    "“Otpad je jedan od gorućih problema i konačno ćemo urediti sustav gospodarenja otpadom u smislu naplate prema nerazvrstanom otpadu za recikliranje, urediti uslugu odvoza otpada, zatvoriti odlagalište otpada Jakuševec, revidirati sve štetne ugovore s privatnim poduzećima u tom sustavu…”, rekao je, a potom na pitanje namjerava li revidirati i ugovore s Pripuzom odgovorio: “Namjeravano, naravno.”

    Sada 2023 vidimo kako ih je revidirao, tako sto je povecao suradnju...
    Sutra ce tako sa Dinamom , bez obzira , nedaj Boze, da skupsitna ne promijeni nista. Reci ce kao i kod ciosa, nismo imali izbora ....

    Blefer i populist !
  • Ali
    1.9k

    Ukljuci Ti mozak. Jer ovo kaj si napisao je spika koju mozemo prodaje od prvog dana na vlasti. I rekao bih na prvu da si njihov clan.
    NeMozemo mi tu nista tak je od prije ? A onda skoro u pet puta manjem vremenu potpises ugovor skoro 3x veci ??? Pa nije se bas potrudio smanjiti stetu prethodnika, naprotiv umnozio ju je sa 5.
  • Ali
    1.9k

    Ja sam gradjanin grada, nisam aktivan politicki. Radim u kompaniji koja nema sa gradom ugovore.

    Rjesenja treba donijeti netko tko je placen za to.

    Ja ovdje skrecem paznju da netreba pasti u euforiju da ce nam TT sutra rijesiti i statut i stadion. Jer nije osoba koja drzi do rijeci.
    Posebno popizdim na :" ja to garantiram.", jer me podsjetio na jos jednog populistu koji je garantirao (I.Sanader) , kasnije smo vidjeli...
  • K3p
    131


    Jesi me skužio :roll:

    Evidentno je da nemaš pojma kako je to upravljati velikim sustavom i da si politički obojen. Nemam namjeru trosit vrijeme na tebe.
  • Ali
    1.9k

    Ha ha da nemam, izvrsno procjenjujes, sad sam gotovo siguran da si "clan stranke".

    Od skoro 30g staza istaknut cu 3 u kojima sam upravljao sam bio drugi covjek kompanije koja je tada zaposljavala preko 3.600 ljudi. Eto , pogodio si nemam iskustva. Istina sada sam malo usporio, i nisam ni blizu tih godina po odgovornosti ali I sada sa znatno manjim angazmanom godisnje potpisem ugovora preko 200m €.
    Naravno uvijek Ti ostaje reci da fantaziram, ali to je cinjenicno stanje.
  • Neki tip
    19k
    Da dobro si shvatio.Ali

    OK, hvala. :up:
  • Mali dioničar
    14k
    Eto , pogodio si nemam iskustva. Istina sada sam malo usporio, i nisam ni blizu tih godina po odgovornosti ali I sada sa znatno manjim angazmanom godisnje potpisem ugovora preko 200m €.Ali

    Fala kurcu da za potpisivanje tih Ugovora nije potrebna interpunkcija ni pismenost.
  • Ali
    1.9k

    Pa ne pisem ih na mobu. (Sorry znam da vas iritira nekad, ali nemam zivaca ulaziti u postavke i autofill, ocigledno da bi dobro dosla i neka druga tastatura u postavkama, ali neda mi se cackat)

    Neki su studirali knjizevnost, neki ekonomiju. Nemremo svi bit lektori u gzh, mora netko i sa brojkama na ti.
  • K3p
    131


    Ne, nisam član niti jedne stranke, niti glasam iskucivo za jednu stranku ili jedan spektar politike. Vodim se isključivo logikom i analitikom.

    Tebe svrbi tt i to je tvoj problem da ti kraj tolikih godina još uvijek politika kreira mišljenje.
  • SAS1987
    13.3k
    Od 3:40 dalje Barišić kaže da je Dinamo pripremio svu potrebnu papirologiju i da se čeka grad da napravi natječaj.

  • NitkoBitan
    11.8k
    Odslusao sam podcast sa Antolicem. U dijelu oko stadiona rekao je nesto u smislu da crkva trazi 20 milijuna eura za zemljiste (?). Izgleda da nema dzabe ni...
  • dotepenec
    98


    Nije to rekao, već da zemljište vrijedi toliko, a i vrijedi
  • Nino Bule
    11.3k
    Negdje sam citao danas da se drzava dogovorila s crkvom oko zemljista i da ce dobit 20 mil eura
  • dotepenec
    98


    Ili mozda zemljište u toj protuvrijednosti
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.