• marcio amoroso
    31.4k
    Složio bi se ovdje sa Olmićem. Za ljude koji ne znaju pozadinu je ovo apsolutno normalno rezoniranje.
  • deda
    26.3k
    Ja ti jednostavno hoću reći da hladne glave donosiš odluke, a ne vruć. O bilo čemu u životu. Pa i o tome da li je netko legenda, nije, dobar, loš. Zašto je napravio ovo ili ono.
  • Herñan Crespo
    72
    On je nogometas. Nogomet je posao. Najjaci su mi ovi koj bi odbili milion e vise. Pusti ti njegovu buducu trenersku karijeru. Treba sad sto vise zaradit ako je moguce. To je sasvim logicno.
    Ovo ideali tu smo bili kad nikoga nije bilo - pusti te price. Jedna ruka pere drugu. Boze moj.
  • lucky luciano
    241
    Pa čak i da je istina da ide u Kinu zbog 100€ više, jedbostavno treba u nedilju doći zapljeskati i nakloniti se čoviku za proteklih 12,5 godina.
  • Neki tip
    18.3k
    Pa čak i da je istina da ide u Kinu zbog 100€ više, jedbostavno treba u nedilju doći zapljeskati i nakloniti se čoviku za proteklih 12,5 godina.lucky luciano

    Bravo, upravo to!

    Razlozi odlaska nisu nebitni, ali daleko su od najvažnijeg da bismo imali razlog za pozdraviti ga i zahvaliti mu u nedjelju.

    Nismo mu zahvalni zbog onoga što je tek "trebao/mogao" dati Dinamu ("još više") niti se divimo zbog onoga što je mogao biti ("još veća legenda kluba").

    Zahvalni smo za ono što jest dao, a to je puno puno više od ogromne većine velikih igrača koji su kroz Dinamo prošli i divimo se onome što on jest - istinska legenda kluba zbog koje se riječju "legenda" više nikada olako ne bismo trebali služiti.
  • Antonio Zg
    8
    Nepopularno mišljenje:

    Treba zatvorit sjever gore i zapad gore. Koja je svrha imati 4 otvorene tribine na tekmi s 3500 gledatelja? Kad je tekma za koju se očekuje više gledatelja (naprimjer protiv tovara) onda ih treba otvorit, inače nema smisla.
  • Jaro
    5.1k
    rekao bih da to nije nepopularno vec logicno (i ekonomski - manje redara, manje odrzavanja, i vizualno - skupis te ljude koji dodju pa kulisa izgleda manje prazna - ko Arena na manjim koncertima kad zamraci onaj gornji prsten pa svorana izgleda puna). Za sljedecu sezonu nebi trebalo prodavati godisnje za gornje tribine (da nebi kod eventualnog uatvaranja i seljenja ekipe dolje bilo nefer prema ekipi koja je platila skuplje ulaznice)
  • ksapi
    1.7k
    Ne mozes ne provadati godisnje za te tribine jer su ih ljudi kupovali zbog nize cijene od tribina ‘dolje’, tako bi prodali dobar dio godisnjih manje. Takvo rjesenje mi nema bas smisla
  • Dino
    2.1k
    Ma to kaj ksapi veli, marketinska forica. Das dva proizvoda u ponudu cija kvaliteta nije pretjerano razlicita (recimo zapad gore i dole) i na taj nacin privuces one koji ne bi dali za zapad dole, ali im je zapad gore prihvatljiv buduci da je dole “jako skupo”.

    Ide njima marketing kad se potrude.

    Edit: sad sam skuzio da je zadnja recenica u ovom postu nepopularno misljenje :rofl:
  • xavier
    11k
    jer su ih ljudi kupovali zbog nize cijene od tribina ‘dolje’ksapi

    Dobar dio ljudi je uzeo gornje tribine isključivo zbog besplatne dječje koja se mogla uzeti uz vlastitu godišnju.
  • ksapi
    1.7k


    Da, izmedju ostalog i to kao dodatna pogodnost. Jedna od rijetkih boljih stvari koje je klub smislio.
  • xavier
    11k


    Ajde još na zapadu. Ima ljudi na sjeveru koji su radije plaćali punu cijenu i za sebe i za dijete za donju tribinu jer im nema smisla ići na gornju tribinu.
  • ksapi
    1.7k


    Pa tko ih sprečava da kupe godišnje za sjever dolje?
  • xavier
    11k


    Pa nitko ih ne sprečava, kažem da su to i napravili. No morali su onda i djetetu kupiti godišnju po punoj cijeni. One besplatne su bile samo za gornje tribine.
  • Mlađi referent
    9.6k
    Ne znam kako javnost diše povodom ovog, ali po reakcijama zadnjih dana bi rekao da sam u manjini :

    Ne treba ni pomišljat umirovit broj 5 na dresu, to mi je skroz bezveze. Kako su nakon Zajeca došle nove velike petice, isto će biti i nakon Ademija.
    A uz tu dvojicu imaš materijala da stvoriš priču od toga broja i da služi kao dodatna motivacija svim budućim igračima koji ga stave na sebe.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.