• Imamo Dinamo
    3.2k
    ako admini ovo smatraju nepotrebnim nek izbrisu slobodnoImamo Dinamo

    @Krizy
  • Neki tip
    19k
    Spomenuo sam i svima nam je jasno da ima taj nedostatak, ali ne vidim ni najmanji razlog da se sada to potencira i o tom raspravlja. Mislim da je čovjek zaslužio isključivo pohvale za ovaj turnir. Isključivo pohvale.marcio amoroso

    Sad tek ovo vidim, vrijedi i za Dalića isto ili...? :lol:

    Retoričko. :wink:
  • marcio amoroso
    31.9k
    Sad tek ovo vidim, vrijedi i za Dalića isto ili...? :lol:

    Retoričko. :wink:
    Neki tip sa Zapada

    Dalić mi nije drag i to sigurno znaš :grin: , ali rezultate mu može osporiti samo budala. To su jednostavno činjenice.
  • NORTE
    8.9k
    Ja Oršića više ne bi vraćao ni da nam se ukaže prilika, ne bi to bilo to i smatram da nije u redu prema Rukavininamodi grebza
    Rukavina ne zna šta će sa sobom od minuta koje dobiva nakon odlaska Oršića.
  • NORTE
    8.9k
    Otkako je Modrić otišao iz dinama ne znam jesam li u 15 godina otvorio jedan članak o njemu.

    Cijenim ga kao igrača, kako je igrao u Rusiji to je bilo vrhunski.

    O njemu mislim da je najsretniji nogometaš današnjice.
    Ima 2 medalje sa SP-a i 4 Lige prvaka i u svemu tome sreća je odigrala veliku ulogu.
  • Papastrumf
    9.4k
    Ima 2 medalje sa SP-a i 4 Lige prvaka i u svemu tome sreća je odigrala veliku ulogu.NORTE

    Ima 5 osvojenih LP. Bez doze sreće teško da se u sportu nešto može napraviti, ali ne vidim zašto je kod njega sreća odigrala tako veliku ulogu?
  • Logistika
    1.1k
    kad smo kod sreće...sta onda reći za Kovačića...sve živo osvojio po nekoliko puta,a razlike u klasi nebo i zemlja :)
  • Efes Pilsen
    6.7k
    Da, Modric je u svojim medaljama/titulama igrao jednu od naslovnih uloga, standardan.. Kova s druge strane bas ono sreckovic - Inter, Real, Chelsea, nigdje naslovna uloga i toliko trofeja..
  • Infinity
    15.2k
    Znam tipa iz teretane. Ima par medalja s nekih natjecanja na kojima bi bilo 3-4-5 natjecatelja u njegovoj kategoriji. Ne znam bas kako to funkcionira. Uzmes medalju i kad si zadnji, jer vas se takmici troje. E to je sreca, ali je i za to morao raditi.

    Sretnikom se moze nazvati treci golman, a ne igrac koji je vukao ekipu do tih titula.
  • Logistika
    1.1k
    ovo bi cak bila dobra tema posebno...igraci koji su imali srece...Maguire bi isao pod te,pogodi ga sezona,eno bedevija dan danas igra gdje igra,a služi za sprdnje po instagramu
  • The Undertaker
    3.9k
    Srećkovići su Šimić, Kovačić, Tabak... koji su, ni krivi ni dužni, osvajali trofeje. Modrić je svoje odradio.
  • Patak
    2.2k
    A treba biti kategorija i za nesretne - Šerić bio na tri svjetska i nije igrao ni minute recimo...
  • Mlađi referent
    10.3k
    Otkako je Modrić otišao iz dinama ne znam jesam li u 15 godina otvorio jedan članak o njemu.NORTE

    Da se nadovežem dijelom i na onaj post od Dinama na IG

    Gadi mi se dodvoravanje Modriću i uzdizanja ga u visine kao velikana Dinama. Odigrao je 3 ozbiljne sezone za Dinamo, u Europi od važnijih stvari jedino sudjelovao u rušenju Ajaxa, prekršio obećanje o povratku i zaštitio kriminalca na sudu. Za mene je on u povijesti Dinama JAG
  • Nousername
    610
    I Ronaldo je igrao jednu sezonu u Sportingu pa normalno kao jednog od najvecih ikada da ce se ponositi njime
  • Mlađi referent
    10.3k


    Eto, baš mi je drago radi njih
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.