• NORTE
    9k
    Možda mi se samo učinilo, ali nakon onih par baklji na terenu u Varaždinu zbog kojih je zaustavljen dinamov napad i napravljen manji prekid, dovelo je do promjene ritma tekme kod 0:2 i Teklić je odmah smanjio na 1:2.

    Jednom se nešto slično već dogodilo, ako se dobro sjećam u Šibeniku ili tako nešto, možda čak i na Maksimiru situacija, u magli mi je, ali sigurno se dogodilo nešto slično, baklja u terenu koja je zaustavila izglednu priliku.
  • plavi67
    920
    slažem se, baklje su z... stvar :D
  • Riot
    1.7k
    Po meni je vise bila sema vodimo 2-0, malo umrtvi igru i privedi kraju utakmicu. To sto nam je ovaj zabio malo je poremetilo planove al ono, usralo bi ga isto i s bakljama i bez njih
  • Neki tip
    19k
    Ja se u jednoj wapp grupi zajebavah da BBB glume Torcidu i sjebu Dinamu igru kad je najbolje, kadli vidim da ta "teza" ima i stvarne zagovornike.

    Rekao bih da je na primanje gola ipak malo više utjecalo vađenje stopera iz igre i spajanje obrane koja se taj dan prvi put srela s iste strane terena, nego baklje. ;)
  • deda
    27.5k
    Ma ovo u Varaždinu je bio čisti slučaj, tj. baš se poklopilo dok tovari uredno svaku tekmu naprave bakljadu baš u trenu kad se njihovi zalaufaju i trebaju riješiti utakmicu. A to je obično oko 70-75 minute. I to je dolje već tradicija.
  • dzg7
    229
    Boysi i torcida već imaju "tradiciju" da se oko 70 min pali artiljerija bez obzira na stanje na terenu
  • Infinity
    15.2k
    Ako cemo traziti krivca za taj gol onda ga mozemo pronaci u Baturini. Izgubljena lopta na sredini terena je cesto gol za protivnika.
  • Olmic
    2.7k
    Pretjeruje se u vezi Ademija..razumijem kapetan odlazi, ali ne odlazi u bolji klub, ne odlazi u bolju ligu, ne odlazi radi nogometnog razvijanja, odlazi radi jebenih para koje fala bogu ima i previse. Odlazi iz kluba koji ga je placao 4 godine dok je imao suspenziju, odlazi iz kluba koji mu je dao sve, odlazi iz kluba koji mu je ponudio novi ugovor s ostankom nakon karijere u sustavu ( upisao je trenersku skolu ).

    Priznajem bio sam kriticar njegovih igara, ali je lider, svlacionica stoji iza njega, a on lagano po milijun eura vise i sad da mu se klanjam. Hvala lijepo…
  • deda
    27.5k
    Ne znaš ti Olmić zašto on odlazi.
  • Olmic
    2.7k
    nista ga ne moze opravdat…
  • deda
    27.5k
    Vrlo si uskogrudan.
  • Olmic
    2.7k
    jbg nisam unutra u klubu kao ti, nemam insajdere
  • deda
    27.5k
    Gle, jednostavno pusti vrijeme da prođe, mislim da će biti jasnije i tebi i meni. A Aki će vjerojatno i javno izići s razlozima njegovog odlaska. Nije pametno zaključivati na osnovu oskudnih informacija.
  • xavier
    11.1k


    Kako Deda kaže, Ademi stvarno nije u ovom ništa krivo napravio. Ima čisti obraz prema klubu, navijačima i bilo kome.
  • Olmic
    2.7k



    Znate vise od mene sigurno, ali sad bez tih informacija koje znate vjerojatno bi se i slozili samnom
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.