• The Undertaker
    4k
    Dobro su ga analizirali na podcastu tribina. Na liniji je vrhunski, baš top klasa, na izlascima ispod prosjeka.
    Je trebao je, ali gledaj naše obrambene, svi gledaju, nitko ni nejde blizu.Ludovic IX

    Naravno da ne idu kad očekuju da će je golman pokupiti. Pogledaj kako Perišić gradi igrača da golman može mirno pokupiti loptu, I još mu nakon gola pokazuje da je to njegova lopta.
  • Nino Bule
    11.5k
    Griješi on u izlascima i u klubu ali nikad nema ovakve panike ni problema jer se kroz treninge i utakmice nauce komunicirat i dogovore/znaju ko na sta ide. Ovako svaka lopta u 10 metara od gola je panika jer ne zna obrana ni golman sta im je radit i onda se livi zakuje za liniju jer je tu najsigurniji da nece zaplivat.
  • The Undertaker
    4k
    Slažem se, ima puno i u komunikaciji obrane i golmana. Primjer je ona povratna kad je Gvardiol gradio a Livaković nija izašao pa se Lovren derao na njega. Međutim, svijeća u peterac je golmanska lopta uvijek i svugdje.
  • jp23
    2.2k
    U toj utakmici, meni je više smetala jedna situacija prije gdje je Lovren grdo sjebao, al možemo bit sretni da Lukaku i glavom promašio prazan gol. Centaršut De Bruynea sa lijeve strane, ide kroz peterac, pravovremeni izlazak Livakovića, ali Lovren čisti ispred njega glavom (lopta bi išla direkt u Livakovićeve ruke), i pri tom čisti tako što ju prebaci fino do Lukakua koji nas je tad mogao izbacit sa prvenstva. I nakon tog Livaković se ukipio skroz i desi se ovo sa Gvardiolom.
  • marcio amoroso
    32.3k
    Livaković je odigrao perfektan turnir. Dvije greške koje je imao nisu utjecale na rezultat, a direktno je zaslužan za Japan i Brazil. Bome svakome tražite dlaku u jajetu, lik je uvjerljivo najbolje ocijenjeni hrvatski igrač i vjerojatno najbolji golman turnira, a vi mu tu secirate svaku reakciju jbt.
  • Ludovic IX
    5.4k
    Ma gluposti..pogledaj golove kakve su primali i neuer i oblak a da o de gei ne pričam. Livakovic je zeru ispod njih možda ako ne i pored.
  • maddaddam
    2.9k
    Tovarska propaganda daje efekta. Secira se svaki potez naših, dok se njihovo smeće gura pod tepih. Ne postoji savršen vratar. Ne postoji golman koji ne griješi. Ende.
  • Nino Bule
    11.5k
    Daj se skulirajte, svi smo ovdje fanovi livakovica i mislimo da je zasluzio bit zlatna rukavica. Ima objektivnu manu, manu koju ima u jednom trenu najbolji golman svijeta de gea.
  • xavier
    11.1k
    da o de gei ne pričamLudovic IX

    Upravo je De Gea dobro usporedba što se stila tiče. Pomalo "old school" golman koji ima sjajan refleks i odlično brani udarce, ali mogao bi biti malo "aktivniji" kod istrčavanja.

    No za mene odličan iako nije "sweeper keeper" ako netko to želi od golmana.
  • deda
    27.9k
    Liva kad bi imao zeru veću odlučnost u timvisokim loptama bi bio top 5 golman u Svijetu.
  • Ludovic IX
    5.4k
    On je tek ušao u najbolje golmanske godine
  • BBBaranja
    1.9k
    Istina da je mogao bolje reagirati kod gola,ali Stanišić predaleko od svog igrača..
    Netko gore je napisao da očekuje da golman to uhvati,pa frende moj u mlađim kategorijama se uči još da se igrač prati do kraja jer nikad neznaš hoće li golman napraviti grešku kod izlaska..
  • Markelo
    2.5k
    Takvih situacija di se ne zna da li će na loptu branič ili golman ima mali milijun. Na kraju loptu branič nabije u korner ili aut i idemo dalje. Ono što nisam često viđao je da braniči za svaku tu situaciju krive golmana pa mu se još u nekakvom bijesu unose u lice.
  • marcio amoroso
    32.3k
    Ono što nisam često viđao je da braniči za svaku tu situaciju krive golmana pa mu se još u nekakvom bijesu unose u lice.Markelo

    To radi debil Lovren koji je isfrustriran jer mu je neki stručnjak povalio ženu i te frustracije godinama liječi na suigračima, novinarima itd. Općenito ga ne mogu smisliti i jedino mi je Vlašić još odvratniji od njega.
  • Papastrumf
    9.7k

    Nije prica ovdje o ovom turniru nego opcenito o toj mani koju ima. I sam si to spomenuo nekoliko puta pa ne kuzim cemu cudjenje sada?
    Ima los izlazak i ne vidim zasto je to problem spomenuti!? Da nema toga sigurno bi bio u nekom top europskom klubu jer je nacrti sigurno jedan od top golmana.
    Ja odmah potpisujem da uvijek imamo ovakvog golmana u dinamu jer sigurno boljeg ne mozemo dovesti.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.