• Mali dioničar
    14k
    Umiroviti broj je po meni glupo.

    Uvijek se mantra da ni jedan pojedinac nije veći ni bitniji od kluba i to je istina. Kako se onda zbog pojedinca može umiroviti neki klupski broj?
  • xavier
    11.1k
    Ademi je jedan od najvećih igrača Dinama. Kad uzmemo u obzir koliko je bio tu i koliko je dao klubu, možda i najveći. No ja nisam za umirovljenje dresa.
  • Mr Anderson
    5.3k
    Umirovljenje dresa po meni sasvim nepotrebno, Ademi će i bez toga ostati zapisan za sva vremena. Uostalom, on još igra. Ko kaže da se uslijed nekih novih okolnosti nebi mogao vratiti za npr. godinu dana.
  • Mlađi referent
    10.3k
    kao da vjerujete da igra broj, a ne igrac. Zar Ademi ne bi bio legendarInfinity

    Pa upravo zato kaj ne igra broj. Ademiju vječna zahvalnost za sve kaj nam je dao, prilika za rad u klubu, oproštaj je dobio kakav gotovo nitko ili nitko. No igrao je Ademi i igrao je jednako dobro (ili skoro jednako, ovisno o razvijanju) i kad je nosio 5 i kad je nosio 7 i kad je nosio 6 i kad je nosio 16. Dapače, peticu nije ni nosio toliko dugo, ali eto, ostat će upamćen po njoj.

    Baturina je rekao da je njemu dres s brojem 10 motivacija, kaj samo potvrđuje da klincima takve stvari ipak nešto predstavljaju. Za par godina će doći klinci koji će htjeti biti kao idol Ademi i htjet će tu peticu na sebi jer će osjećat da imaju nekakvu odgovornost i težinu.
  • ZGBhoy
    1.7k
    Umirovio nebi, nismo u Hokeju ili Kosarci pa da objesimo pod krov Dvorane
  • Infinity
    15.2k
    Sad me podsjeti na Ajax i njihove 'zastave' s trofejima pod krovom. E to bi volio vidjeti na nasem stadionu. Nekad kad imadnemo krov :rofl:
  • Zagi
    4.8k
    Ajd da je nosio npr 32 ili tak nekaj, još bi mogao prihvatiti iako nisam za te spike.
    Umiroviti 1-11 u nogometu? Ni govora.
  • seljak86
    2.3k
    Benfica je umirovila 29 od Miklósa Fehéra koji je umro na terenu.
  • og1986
    2.9k
    Broj 3 od Maldinija mogu nositi samo njegovi sinovi.
  • Džudžan86
    242
    Pomirio bi se s ispadanjem iz kupa ako bi ono donijelo odlazak brkate spodobe
  • Ludovic IX
    5.1k
    Cak bi rekao da ovo danas nije nepopularno razmisljanje
  • Captain America
    13.2k
    Dupla kruna je imperativ s ovakvom konkurencijom.
  • Slavonac
    383
    necemo biti prvaci ove sezone, kup je moguc
  • Crusades1986
    9.5k
    Iritantan si više.

    Bosna ti je ponudio okladu, stavi lovu da nećemo bit prvaci ili prestani više s tim.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.