• NORTE
    9.2k
    Potpisat LjubicaEfes Pilsen
    Ne znam za šta točno, ali moram reć da sam na tv-u pogledao jednu utakmicu dinama koju je on prenosio, to mi je bilo baš teško za slušati, moguće da sam jedini i da je jednostavno do količine podataka koje koristi tijekom prijenosa.
  • Efes Pilsen
    6.9k
    Za protutezu, za kanal prema ostalim novinarima i piskaralima.
  • deda
    27.9k
    Meni je Ljubić top
  • miro
    3.1k
    Meni je ovaj srednji dio proglasa grupe bezveze, moglo se to puno spretnije i pametnije napisat

    Ja ih nikad ne bih spominjao u pozivu na derbi
  • Riot
    1.7k
    Barem si u pravu temu post stavio
  • Juznjak
    3k
    Možda bi bilo mrvicu bolje da je objava za futsal u Telegram grupi išla 2-3 dana prije utakmice (znači sutra/prekosutra), ali valjda će se u svakom slučaju napunit dvorana do kraja. Možda bude još jedan poziv/napomena pa onda ovo što sam napisao pada u vodu.
  • ksapi
    2.1k


    Evo nova objava od koje ne moze bolje :cool:
  • Juznjak
    3k

    Ima bit da ih je razljutio moj komentar i odmah su mi pokazali da mi je bolje šutit :lol:
  • Gelipter
    3.4k
    Malo da vratim u život ovu temu, danas se pripremama priključio Mahir Emreli i drago mi je to vidjeti. Usprkos svemu, smatram kako taj igrač, ako mu se da više prilike, može pripomoći i da u prvom mandatu nije pokazao sve kaj može. Pokazivao je to na mahove i u određenim trenucima kao što je recimo bila ona utakmica u Rijeci gdje se vidjelo da određene kvalitete svakako ima, prvenstveno tehnika i udarac. Nadam se da će te njegove kvalitete na njegovoj poziciji Biščan uspjeti iskoristiti na najbolji mogući način.
  • Nolifer
    6.7k
    Ne treba dati za mukte Kulenovića Trabzonu. Mišljenja sam da bi bio dobar za rotaciju u nekim tekmama. Borben je, a i Dinamovac. Prije bih dao šansu nekom Dinamovcu, nego tam nekom Ibrahimu iz 2 odnosno 3. lige. Sorry ali tako je, zato je u nepopularna i ne smatram da je on za prvog napadača tu se slažem da...
  • vjeko1701
    5.9k
    Besplatno nikako, za razumnu cijenu da.
  • Imamo Dinamo
    3.3k
    Ljubo uopće nije loš na beku.
  • KlasicZg
    515

    Istina. Ali zasto limitirati nečiji talent stavljanjem na neprirodnu poziciju. Ako ne beku igra vrlo dobro, kakav bi bio tek na njegovoj prirodnoj poziciji? Nije došao u Dinamo zbog dobrih tekmi na beku, nego u vezi.
  • Imamo Dinamo
    3.3k
    Ali zasto limitirati nečiji talent stavljanjem na neprirodnu poziciju. Ako ne beku igra vrlo dobro, kakav bi bio tek na njegovoj prirodnoj poziciji?KlasicZg

    1. Zato što (za sada) beka nemamo, traži se netko bolji od njega da ga možemo platit (lijevi bek je najdeficitarnija pozicija u nogometu)

    2. To što je dobar na beku ne znači da bi bio automatski bolji u vezi. Npr, Mascherano je do Barce bio zadnji vezni. Premješten je na stopera i napravio vrhunsku karijeru tamo
  • mali M
    3.5k
    Ljubo uopće nije loš na beku.Imamo Dinamo

    rečeno već sto puta. nije loš jer je borben. što se tiče bekovskih kretnji i odluka je nažalost kriminalan. obranu nezna uopće igrati kao bek, stalno ispada, po liniji ne probije niti jednom kao bek, ubaciti nezna ili se boji jer ne ubaci niti jednom po tekmi. što je normalno jer niti ne probija po liniji... bude simpa jer je borben, bude simpa kad potegne u sredinu gdje je "doma" pa nešto i skemija, bude simpa jer igra u Dinamu pa se njegove slabosti sakriju pred slabijim protivnicima.. sjeti ga se u europi...
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.