• Jurki
    8.5k
    Pa kaj je to s tim pesimizmom i kmečanjem? Jbt ko da smo mi u zaostatku 7 bodova i da igramo ovak.
    Situacija nije komotna, ali isto tak nije kriticna.
    Zna se kaj je problem i taj problem bi se resil novim trenerom.
    Za osvojiti prvenstvo je i ovaj kadar dobar samo treba šok terapija.
    A ovim katastroficnim upisima stvarno nema mjesta.
    Brko mora dobiti pedalu i to cim prije.
  • Slavonac
    383


    prihvatio sam bolju okladu, deaktivirat ce mi se profil ako budemo prvaci
  • plavi67
    920
    trolu jedan odlepršaj i ne sramoti grb koji nosiš pokraj imena!
  • Oluja
    3.6k

    Jedan razlog vise da se veselimo naslovu
  • Slavonac
    383


    i ja bi volio da se na kraju moj profil deaktivira, ali sam siguran da to nece biti :confused:
  • masacusec
    3.1k
    Moderacija, uslišite mu posljednju želju!
  • Patak
    2.2k
    Moje koliko vidim stvarno nepopularno mišljenje je da bi Čačić trebao ostati do kraja sezone u Dinamu. U sezoni u kojoj je pobijedio aktualnog svjetskog klupskog prvaka u natjecateljskoj utakmici, što je jedan od najvećih uspjeha kluba u povijesti, treneru se treba omogućiti da osvoji duplu krunu. Ima sedam bodova prednosti nad drugoplasiranim klubom pred kojim je ostvario i dodatni bod prednosti u proljetnom dijelu sezone, a pregazio ga u međusobnim utakmicama.

    Da, kriza je, ali i svi ostali klubovi su imali ili će imati krizu. Uostalom, što bi novi trener mogao promijeniti u kratko vrijeme, mislim da ne previše, kad na klupi ima kadete i juniore. Je li kriv kao SD da je otišlo toliko igrača? Možda, ali to ne znamo jer smo upravo u najvećem preslagivanju u zadnjih 25 godina pa se i ne zna tko je povlačio poteze možda se njega nije ništa ni pitalo oko toga.
  • Jurki
    8.5k
    nebre treneru Dinama biti opravdanje u Gorici los teren, da je zadovoljan bodom. Taman da je osvojil jebenu ligu prvaka on mora letjeti van.
    Ovo sranje u kojem se nalazi momcad je iskljucivo i samo njegova krivica.
    Ne da ga treba ostaviti do kraja sezone, trebalo ga je u subotu ostaviti u Turopolju da hrani svinje jer za drugo nije sposoban.
  • ZgBlue
    484

    Kada pričamo o kontekstu smjene Čačića, mislim da velika većina ne govori o njegovim zaslugama i uspjesima, već o tome kako mu momčad izgleda na terenu cijelu polusezonu, ako ne i dulje (uz poneke bljeskove poput derbija i polvrijeme protiv Vž).

    Ovih nekoliko mjeseci je dovoljan vremenski uzorak u kojem smjeru prosječnosti igra momčadi ide, a utakmica s budućim drugoligašem je samo šlag na tortu u cijeloj priči.
    Razlika od 7 bodova ne bi bila predmet rasprave da se vidi nekakav napredak u igri i ideji.

    Jednostavno je došlo vrijeme za gospodski razilazak s trenerom uz sve zasluge i respekt za dosad ostvareno. Sve dalje od toga je nešto što bi moja baka rekla "mužnja mrtve krave".
  • ZgBlue
    484
    Da me se krivo ne shvati, nisam za nekakvo impulzivo mijenjanje trenera kao na traci niti imam neko konkretno rješenje, ali valjda je svima jasno da je Čačić izvukao sve svoje trenerske adute i da igra pati.

    Najgora opcija je da se smjeni trener samo da bi se smjenio, zato se nadam da ljudi u klubu imaju neku dugoročnu viziju u smislu trenera pa se radi na tome u tišini...
  • Mali Zeus
    9.5k
    @Slavonac, nisam siguran, misliš li da ćemo biti prvaci ove godine?
  • Slavonac
    383

    ne, mislim da cemo zavrsiti drugi
  • Mali Zeus
    9.5k
    Ah hvala, reko sam da budem siguran 100 posto.
  • ZGBhoy
    1.7k
    Ja sam za to da mu se Profil deaktivira na određeno vrijeme, hvala
  • Infinity
    15.2k
    Pocet cemo deaktivirati profile svima koji izazivaju trolanje. Nije ovo prvi put i nije on jedini kojeg se taguje, ceka njegov komentar i onda sere po onom sto je napisao.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.