• Imamo Dinamo
    3.3k

    Meni Ljubine kretnje na beku ne izgledaju toliko loše. S vremenom će se usavršiti ako ne nađemo beka. Boljeg beka od njega treba naći za neku lovu koja je nama prihvatljiva 3-3.5m + eventualno postotak
  • Patak
    2.2k
    Ako njemu ne smeta igrati beka i tako se dogovorio u klubu zašto bi netko imao nešto protiv.
  • miro
    3.2k
    ovaj 2.dres je u biti jako dobar
  • Efes Pilsen
    6.9k
    Nisam bio odusevljen prvim dresom, drugi mi je izgledao bolje na slikama, medutim uzivo je prvi top, a drugi nikakav :lol:
  • Mlađi referent
    10.8k
    Gubitkom Oršića i Ademija te na to dodatno Ivanušeca, baziranje igre na Petkoviću ima sve manje smisla i nadam se promjenama u tom pogledu.

    Petko je španerčina, on je idealan za optimizirat učinak svojih krila i veznjaka koji dolaze iz drugog plana, ali to kaj je cijepljen protiv golova je naša ogromna mana u trenucima kad napadaš momčadi protiv Gorice i zapravo, općenito kad ti treba gol pod hitno

    Druga opcija je da složiš momčad po njemu i daš mu novog opasnog veznjaka, krilo, suigrača prema naprijed. Ali Petko u špici dok su iza njega krila koja po sezoni skupa nisu u stanju dat 10 golova je naša smrt.
  • xavier
    11.1k


    To baš i nije nešto za ovu temu.

    Petko je Petko, sa svim dobrim i lošim što to nosi. Može primiti loptu, zadržati je s igračem na leđima i proslijediti slobodnom igraču u prostor. Kad je pravi, odličan je igrač.

    No isto tako, sigurno nije klasičan napadač koji ti garantira golove i prisutnost u kaznenom prostoru. Da ne govorimo kako bolje da ga nema na terenu kad mu se ne da.

    Drugim riječima, da, njemu trebaju ofenzivna krila i barem jedan vezni koji se konstantno ubacuje naprijed iz razloga što sam Petko više boravi gdje bi ofenzivni vezni trebao biti, a ne napadač.
  • Droljo
    5.1k
    Ili možda naći formaciju sa dvije špice...
    Svega ima u nogometnom svijetu
  • Mlađi referent
    10.8k


    Nisam siguran, mislim da dobar broj ljudi koji voli Petka ne bi dobro primio to. :rofl:

    Ali da, 100% se slažemo

    Ili možda naći formaciju sa dvije špice...
    Svega ima u nogometnom svijetu
    Droljo

    Druga opcija je da složiš momčad po njemu i daš mu novog opasnog veznjaka, krilo, suigrača prema naprijed.Mlađi referent
  • Juznjak
    3k

    Ja Petka obožavam ali ovo što je rečeno je apsolutna istina. Treba nam igrač koji neće težiti lijepim potezima nego trpanju protivničkih mreža. Kad je 5-0, igrač koji će gledat zakucat tu loptu za 6-0 svim silama. Petko to nije. Petko je mislio vjerojatno i da je na 1-0 protiv Hajduka riješena utakmica s obzirom da nam do tada Hajduk nije nijednom zaprijetio.
  • Jaro
    5.7k
    Petko nekad previse misli... Jucer mu je najbolji potez bio kad je nabrzinu namjestio loptu na 17-18m i opalio po golu...
  • markoli
    1.7k
    I to ljevicom.
  • Efes Pilsen
    6.9k
    I prodor u prvom dijelu, ali Pericu peta nije prosla. Nismo krenuli otpocetka kako treba, on je pokusavao nesto s Kanekom, ali su uglavnom svi djelovali nezainteresirano i bez energije prvo poluvrijeme.. Rijecani su pisali da su se kod njih igraci javno zalili na intenzitet treninga .
  • Jaro
    5.7k
    Rijecani su pisali da su se kod njih igraci javno zalili na intenzitet treningaEfes Pilsen

    Svakog igraca koji bi se pozalio na ovo bih pedalirao prvom prilikom. Eto jadni oni profesionalni nogometasi moraju jako trenirati... Ako krene ovo u Dinamu nadam se ciscenju svlacionice, a ne pedali treneru...
  • Efes Pilsen
    6.9k
    E moj Jaro, nije ni Felix Magath svugdje bio uspjesan s tim metodama, a nije bogami ni Niko Kovac.
    Neke stvari negdje imaju smisla, negdje ne. Nama su prodali Salzburg kad su dosli, a igramo jednako staticno kao i prije 6 mjeseci..
  • LovroZG
    1.3k
    Ne znam jel bilo u Rijeci problema s intenzitetom treninga, al sjećam se da su oni u sezoni kad je Biščan otišo imali puno problema s ozljedama i igrače koji nisu mogli stajat na nogama nakon 60-70 minuta.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.