• db-izbjeglica
    11.8k
    Njegov gol što postoKujtim Shalla

    Nije se proslavio ni ademi, a ni livaković.
    Lopta je išla po sredini...
  • Praskaton
    1.6k
    Uz sve minuse i pluseve svaka cast ekipi,pokazali su jos jednom da su velika momcad.
    Vidit cemo na sta ce to licit u lp,fizicki mislim da nismo spremni za taj nivo u hnl-u ce trebat rotirat puno.
    Strah me sto ako nam se ozlijede tri-cetiri nositelja igre.

    Kako god bilo ljudi u lp smo opet idemoooo
  • reziser
    5.8k
    Uzivajmo u trenutku, Uzivajmo da smo u LIGI PRVAKA, Uzivajmo sutra u 18 sati!!
  • Fanboy
    2.1k
    Ne sviđaju mi se komentari igrača i Čačića o 2 poluvremenu...
    Petković priča o karakteru kao da je on faktor, manje fizička sprema....
    Oršić se ljuti uopće ma to pitanje...

    Mislim u LP čeka nas brutalan tempo...Sva sreća vraća se i Šutalo te Bulat. No, pod hitno dignuti spremu i kondiciju
  • De Oliveira
    817
    Prvo poluvrijeme izvrsno, drugo horor, produzeci na misice. Svaka cast svima. Velika stvar. Idemo po novo proljece. Ludnica.
  • bbb medimurje
    2.8k
    Ko ce mi nadoknadit stetu veceras ucinjenu pred ulazom na sjevernu tribinu sa uredno kupljenom kartom?

    Sa druge strane sam sretan jer smo u LP... A sa druge strane zalostan, jer nisam upao na tribinu, kao mnogi koji su bili tamo
    xFire

    Moze neko detaljnije napisati kaj je bilo tocno
  • marcio amoroso
    31.4k
    Jako teška utakmica, posebno u drugom poluvremenu. Na kraju velika sreća i emocija. Ne bi sada nikoga kritizirao, ali moram primjetiti da je Dilaver odigrao doktorski i zaslužio definitivno više minuta. Jednostavno mi ulijeva više povjerenja od nekih drugih stopera.

    Ivanušec me danas oduševio. Petko naravno također.

    Ajmo sutra po prolaznu grupu i po dva tri pojačanja.
  • NitkoBitan
    10.6k
    Bolestan sam isao na tekmu, jos bolesniji se vracam s tekme. Necu kukat za ono cekanje ispred sjevera, za to su krivi oni majmuni sa sjevera gore koji ne znaju kako uc na svoj ulaz. Vrijedilo je svake sekunde... Godisnja jackpot :cool:
  • seljak86
    2.2k
    Kao i inače sa smanjivanjem prolaznosti i sad to spoji s masom ljudi koja dođe na europske tekme. Rezultat = kaos.
  • ZgBlue
    462
    Još sam pod dojmom tekme i atmosfere na tribini, sutra treba u miru pogledat snimku da bi uopće mogao komentirat igru.
    Godišnja je potpuni pogodak i tko ju god nije uzeo može samo žalit.

    Što se tiče tekme mogu samo reć da su orgazmi na tribini bili nakon Petkovih škarica - MAJSTOR!!!

    A na tragu komentara vezanih za otvaranje juga za domaće navijače...Ako se to ikad dogodi onda definitivno možete zaboravit obnovu istoka ili bilo kakve lude snove o novom stadionu!!

    I samo za kraj...
    Ligaaa prvakaa tntntn \o/ :party:
  • Captain America
    12.3k
    Detaljan osvrt za 2 sata,zasad: qk9whj56j80gjt4q.jpg
  • cron1ck
    1.5k

    Ovaj video će mi se vrtiti skroz dok ne zaspem :sweat: kakva emocija kod 4. gola kad Drmić ide prema golu i cijela klupa ga prati i leti u zagrljaj :starstruck: :love:
  • Mrvica
    2.9k
    Počupao sam si kosu 2. poluvrijeme ali nema vezeee!! Baš mi je drago zbog Pere, al baš mi je drago nadam se da će se Čačke opametit što se njega tiče. Pije se do kasno u noć!
  • Imamo Dinamo
    3.1k

    Rekao sam sada, stignemo o tome u narednim danima, ovako se samo upropaštava doživljaj sada
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.