• Dino
    2.2k
    Ovo je DINAMO!!!

    Za igru nemam kaj puno komentirat, ali zato atmosferu moram pohvalit. Svaka cast Sjeveru, brate mili, 120 minuta grmljavine nijedna normalna navijacka skupina ne bi lako odradila, ali Bogu hvala daleko smo od normalnih.

    Pohvala za Zapad, nemrem opisat kak je prekrasno sa Sjeverne tribine vidjet klince, ali i odrasle koju skacu, vicu i navijaju onak spontano.

    Igraci su gospoda i jebaci istovremeno. Svaka cast. Idemo se sad igrat s tim europskim klubicima.
  • bbb1986
    17
    proslu tekmu(dinamo-osjek) bio neki lik ispred mn i pita gs redar kaj stojis tu ksze mu lik cekam kcer negdje je u redu u njemu redsr odgovara pa kakav si tit o tata, plus kaj pandur odma skace u obranu redara i covjeka prima za majcu ko da je nez kaj napravil. Bas traze sranje a i danas su panduri(ko je bil na sjeveru znal bude) neki lik udarao po metalu onom na stepenicama i deru se trocjica pandura ajde napravi to jo jednom jebacuti majku. Pa mislim profesionalnost na mjestu
  • Stjepan
    479
    Koja je na kraju službena brojka gledatelja?
  • Nino Bule
    11.3k
    18500

    Primjetio sam da je puno je ljudi sa sjever gore kartama bilo na krivom ulazu pa bi ih pustili redari jer je bila ogromna guzva
  • Nousername
    610
    Na pressici nakon tekme gospon Cacic spomenio i kako cemo se sramotiti u Ligi prvaka na kakvom stadionu igramo
  • flexXy
    1.9k
    Vrijeme je da se krene u gradnju, ovo vise nije dopustivo. U uvodnom dijelu utakmice nevjerojatna sinergija momcadi i navijaca koja ih je tolko digla da se norvezani nisu nikako snasli u utakmici. 120min vrhunskog navijanja, svaka cast svima na tribini pogotovo vodama na stangi koji su nas dizali i kad smo krenuli padat sa navijanjem. Da se ovo dns igralo na normalnom stadionu ekipa bi dobila jos veci impuls jer bi sve grmilo 120min. Sve u svemu, bravo svima od igraca do navijaca i ponosan sam sto se napokon vracamo u najelitnije nogometno natjecanje
  • Efes Pilsen
    6.7k
    Da, ovo od veceras bi drmalo normalan natkriven stadion od vibracija.
  • NitkoBitan
    11.7k
    Trener Bode izjavio nesto u smislu da se nisu imali dovoljno vremena prilagodit na teren. Kao prvo zar u Norveskoj ne igraju na gostovanjima na pravoj travi? Kao drugo danas su se pripremali na "terenu" NK Trenjevke koji vise lici na livadu nego na teren u Maksimiru.
  • NitkoBitan
    11.7k
    Primjetio sam da je puno je ljudi sa sjever gore kartama bilo na krivom ulazu pa bi ih pustili redari jer je bila ogromna guzvaNino Bule

    Ma dosta ljudi je ulazilo mimo skeniranja. Na sjeveru dolje su se pustale zene i djeca (+roditelji) kroz ulaz di prolaze zastitari i murjaci bez skeniranja. Sluzbena brojka nije relevantna.
  • Captain America
    13.2k
    Kakva je ovo utakmica bila! Atmosfera na samom početku bi na normalnom stadionu bilo za usrat se. Usporedio bi to s utakmicom (mislim) polufinala u Montevideo, vidimo se. Odradili smo im besplatnu provjeru statike. Orša daje gol i zapad popušta. Do produžetaka sam davao prednost tekmi s Osijekom u svibnju po pitanju atmosfere, al doživit ove produžetke je next level. Igrači su nam nadoknadili kidanje živaca na stadionu s Tottenhamom svakako. Bio sam jedan od rijetkih koji je cijelo vrijeme vjerovao u ove dečke. Do mene je sjedio deda od 70ak godina, mislio sam da će mu srce stat kolko se jadnik nanervirao. Al zato je i pokazao kak se navija pozerima, al o njima ću kasnije.

    Što se tiče same igre, imamo crne rupe i nemojmo se zavaravat. Dogodilo nam se to s Varaždinom, Osijekom i Bodom. Čač će to morati rješiti. Onako našamarat ozbiljnu ekipu i onako drugo poluvrijeme odigrat... Dobivao sam poruke od ekipe cijelu tekmu gdje su skidali Čaču cijelo rodoslovno stablo. Na kraju dana bolje se rodit bez znamo čega (neću bit prost) nego sreće. Zamjene totalno pogođene. Ne razumijem tvrdoglavost Čačkea s Bočkajem i forsiranje Ljube koji ispada svako malo. Ljubo je izgubio na samopouzdanju pa griješi i kod najjednostavnijih dodavanja. Mišku i Petku ovaj tjedan još rješit doživotne ugovore. Ta dvojica su igrači o kojima će uz Josipa Šutala i Livija najviše ovisit naša prezentacija u Ligi Prvaka. Kakav je ono gol Petka bio. Gol jedne sirovine na torsida kupu se vrtio danima, vidit ćemo kolko će se Petkovo remek djelo vrtit. Moram pohvalit zapad kolko voli Peru. Nakon potresa sam i gubitka istoka počeo intenzivno na tu tribinu ići, al nisam dobio dojam da su nekog igrača toliko voljeli. Drmić je isplatio svoju godišnju plaću. Emreli me opako počinje iritirat. Dilaveru svaka čast kako je odigrao. Ogromno srce ima i bio bi mi ispred Perića u rotaciji.

    Sad moram spomenut i pozere sa zapada. Kolki obraz moraš imat doć na utakmicu u 9 okruglo i počet srat i zvat redare kako niko ne sjedi na svom mjestu. Izbila je svađa gdje su se ljudi oko mene počeli svađat s tom grupicom od 5, 6 ljudi koji su krenuli s prigovaranjem. Došo sam u 8:30, na tribinu ušo u 8:40 i nije mi palo na pamet tjerat ljude koji su sjeli di mi je ekipa čuvala mjesto (moja greška što nisam s njima ušo u 8:10 svakako). Sjeo sam od njih par metara dalje jer svađat se na ovakvoj utakmici zbog pišljivog mjesta ne mislim. Na šetače koji umjesto da gledaju i navijaju više vremena provode spuštajući se po hot-dog i pivu svakih 10 minuta ne mislim trošit riječi. Pola tribine je otišlo nakon anusovog zadnjeg zvižduka jer zašto pozdravit igrače nakon ovakve bitke. Kasnije prilikom izlaska sa stadiona polovica pjeva, skače i veseli se, a ostatak ko zombiji s mobitelima sve snimaju. Pričo sam s frendom da ćemo se vjerojatno prebaciti na sjever za Ligu prvaka jer idu mu tiktokeri i instagramuše na jednu stvar ko i meni.

    Na kraju ovog podužeg posta želim čestitat igračima, tolko osporavanom treneru, stručnom stožeru i pravim navijačima. Navijanje je večeras bilo za +10.

    I nikom nije lepše neg' je nam!
  • Efes Pilsen
    6.7k
    Stari moj, na sjeveru mobitela kao u prici iako se dijelio i pamflet s uputstvima da se ne snima. Svugdje je isto, mobiteli su uzeli svoje.
  • NitkoBitan
    11.7k
    Ma to sa snimanjem i izdrkavanjem na mobu (tipkanjem za vrijeme tekme) mi tak ide na k lijepo sam rekao liku pored ak ti se snima odi na zapad koji k ovdje radis. Treba nekom uzet mob kad snima i zafitiljit za primjer dolje ispod tribine pa da ekipa okolo vidi sta slijedi. A drugi lijek tim gluparijama je "Ajmo sad svi purgeri moji" i uz lijep guranac im nece vise padat na pamet dolazit na sjever dolje
  • Logistika
    1.1k
    Risto je baš imao live na instagramu...čini se veselo inaaaati se Slavonijoooo
  • ksapi
    2k
    Vi koji dodjete par puta godisnje se cudite ulazu, a vec je 10ak godina isto. I ocito se nece uskoro promijenit.
    Dodjite na vrijeme na ulaz na ovakve utakmice (sat vremena prije) i svi cete uc na vrijeme.
  • seljak86
    2.3k
    Ajde molim te ne kaki o čem ne znaš
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.