• ZGBhoy
    1.7k
    Ksapi vec u Subotu je bilo sranje, Redari katastrofa mislim uvijek su bili ali zadnjih par tekma se jos vise izdrkavaju.
    Jos Subotu Drot njima veli da kaj kompliciraju bezveze al dalje su tjerali svoje.

    Kaj se tekme tice kad je Drmic zabio Ludilooooo a Gol Pere tad sam totalno poludio jel mi fakat drag igrac.

    Dame i Gospodo : SLAVNI DINAMO IZ ZAGREBA JE U LIGI PRVAKA
  • db-izbjeglica
    12.6k
    Meni i dalje nije jasno kak ono nije bio penal. Mislio sam da to s odbijanjem vrijedi samo kad te netko napuca loptom pa se ona nekontrolirano odbije.

    U ovoj situaciji lopta je bila toliko slaba, a sami kontakt lopte i igračeve noge je bio takav da ništa značajno nije promijenio putanju lopte.
  • Nolifer
    6.5k
    Vi koji dodjete par puta godisnje se cudite ulazu, a vec je 10ak godina isto. I ocito se nece uskoro promijenit.
    Dodjite na vrijeme na ulaz na ovakve utakmice (sat vremena prije) i svi cete uc na vrijeme.
    ksapi

    Tko dolazi par puta godišnje na Sj? Najlakše kenjati ovako s "visoka". Ti si non stop tamo? Brojiš tko dolazi, tko ne?

    Baš zato što se publika vraća na Maksimir, takve scene ko jučer se nebi smjele ponoviti u LP.

    Meni je tekma propala, radi par debila od redara, a došao sam na vrijeme i sa uredno kupljenom ulaznicom. Kaj buš sad rekel?

    Imam dovoljno staža na toj tribini da dolazim kad mogu.

    Dobro ti kaže kolega @seljak86, radije nemoj....
  • Klenx
    4.1k
    Kad netko pita, zašto volim Dinamo samo mu treba pokazati jučerašnju tekmu iz perspektive sjevera.
    Rapsodija od emocija. Kakva je tuga što ova generacija nema normalni stadion, protivnicima bi se govna smrznula u atmosferi kao jučer.

    Rijetko koja generacija Dinama je bila karakterna kao ova. Sve mudonja do mudonje, i zaslužili su igrati LP, makar bili bez boda.

    Nemrem nikoga izdvojiti da je odigrao lošu tekmu, osim Ljubičića. Njega treba pod hitno u vezu vratiti, Čačić ga je na beku totalno psihički uništio. Dečko ne može normalno dodavanje prema naprijed odigrati. Nadam se da mu je ovo bila zadnja utakmica na beku.

    Izdvojiti ću trojicu.
    Bočkaj - ne pamtim kad je neki Dinamov igrač bio tako obožavan od strane zapada. Znam da je to vjerojatno jer svi vise kakva je Ljubičić katastrofa na beku u žude za normalnim, ali simpatično za vidjeti.

    Dilaver - ne znam zašto je ovaj momak naša peta opcija za stopera. Kakvu utakmicu je odigrao jučer, bez greške iza, ali prema naprijed svaka lopta po podu. Siguran, miran, staložen, po meni klasa iznad Dine Perića

    Bruno Petković - kada igra kao jučer definitivno najbolji igrač lige. Doktor nogometa, kakvi Livaje kurci palci. Nitko ga ne kuži kao on.

    Obožavam vidjeti emociju koju prema sjeveru pokazuju Ristovski, Livaković i Petković
  • masacusec
    3k
    Više od lige prvaka i pobjede me veseli činjenica da se jučer od jutra u gradu osjetilo da se nešto veliko sprema, da je utakmica, da igra NK Dinamo, ponos grada Zagreba!
  • Captain America
    13.3k
    Nisam spavo cijelu noć od adrenalina, srećom pa nigdje ne moram. Zaboravio sam spomenuti krasnu poruku sa sjevera za stadion. I naravno veliku norvešku gospodu. Neko je na tribini reko da bi nam bilo bolje bez suca kolko su igrači Boda korektni. Želim im svu sreću u Europskoj ligi i da se vidimo opet na proljeće.
  • InatiseSlavonijo
    459
    Tko je tu pisao da se stvara mit o atmosferi na Maksimiru?! Nije mit nego istina!
  • Mali Zeus
    9.3k
    Što reći koju posluku porati. Jebeno, jebeno, jebeno.

    Prvo atmosfera, grmilo je cijelu tekmu, jebeno se čulo, boysi nisu stali od prve do zadnje, kad je trebalo uključio se i zapat. Veli mi sestrična koja je bila prvi put na Maksimiru u 15 godina da su Boysi jebeni. :grin:

    Kaj se tiče tekme, pojeli smo ih u prvom, super smo igrali, brzo, kombinatorno, primijetila se velika želja od prve minute i to mi je drago i tako i treba. Nisu Norvežani znali di su. Prvi gol fino i onda što reći za drugi. Takav može zabiti samo šmeker poput Petkovića. Definitivno mi se čini da je dignuo formu i pojačao aplikaciju. :) Općenito po meni igrač utakmice, spuštao loptu, povezivao, dijelio paseve, bio opasan po njihov gol. Ma parfektno.

    Malo mi se nije svidjelo povlačenje u drugom, grdo je izgledalo, ne znam je li bila uputa ili su se igrači stihijski, nesvjesno povukli ili oboje, ali previše smo bili u krilu Livakovića. Ipak u produžecima smo se digli, Pero je definitivno unio živost i promjenu, a Drmatore u stilu rasnog strijelca između trojice zavukao ono. Fantazija.

    Zaslužili smo.

    Dajte nam sad City ili Real da se igramo. :grin:
  • db-izbjeglica
    12.6k
    Jučer Oršić zabio 26. gol za dinamo u europskim natjecanjima. Čisto za usporedbu, dinamov najveći rival, znači cjelokupni klub, nije zabio 26 golova ukupno u zadnjih 6 europskih sezona...

    Eto, tolika igračka ogromnoća je Mislav Oršić...
  • reziser
    6.2k
    ja oršića nebih nikad vadio u evropskim tekmama, NIKAD
  • plavi72
    694
    Igra se 100 i neka minuta grmi sa sjevera,neka moja pjesma tebi snage da(a igrači naši beskrvni)...
    Ulazak u lp,ali i još važnije nastavak "euforije"navijača koje se dogodilo krajem prošlog prvenstva,suze radosnice klize niz lice gledajući našu klupu kako trči kod 4.gola.
  • MM17
    221
    Prije cca mjesec dana sam napisao da ću ocjenu dosadašnjeg dijela sezone da ti krajem kolovoza.
    Pa evo moja ocjena je 5+
    Dignuli smo kantu u superkupu, gazimo u prvenstvu, a nismo odgodili niti jednu tekmu i prošli smo tri europske prepreke i plasirali se u ligu prvaka.
    Rezultat se pamti.
    Oscilacije riješiti, dovesti lijevog beka i sigurno se nećemo sramotiti u ligi prvaka.
    Kaj se tiče julerašnje utakmice čista perverzija, kak smo mi njih ubili prvo poluvrijeme, tak su oni nas drugo i dobro je Čačke rekao na kraju su oni ispali naivni i primili gol u produžetku jer su se previše otvorili.
    Neka druga vremena su definitivno, prije 5 godina mi ovu utakmicu ne bi dobili nikad, pa niti tad.
    Atmosfera na Sjeveru odlična, čuo sam i ja priče o gužvi, ali kao i uvijek do sada bio sam na tribini i 20:10 tako da sam izbjegao tu priču.
    U zaključku bravo Dinamo, bravo Purgeri!
    I još na kraju želim Milan, Liverpool i Shakthar!
  • Efes Pilsen
    6.8k
    Ja bi rekao da Zapad voli Peru jer je smeker. Kako ne volit igraca koji ima onakvu ljevicu? Pri tome se Pero vidljivo trudi, a i domaci je decec. On sebi vise ne smije dozvolit visak kilograma i mislim da ce od vecine dobit podrsku, cak i bez obzira na bilo kakvi incident (osim onih bas teskih kaznenih djela tipa silovanja naravno :grin:) van terena. Hvala Neni sto ga je poslao, a na kraju krajeva i motivirao podcjenjivackim izjavama i dovodeci starkelju Leovca za perec kao zamjenu. Neno i kad hoce ne moze nam napakostit, covjek jednostavno nije u stanju odradit krivi korak protiv Dinama..

    Sto se situacija na ulazu tice, da, ima razlicitih scenarija nazalost. Mislim da bi promjena zakona na osobnu odgovornost dosta toga promjenila. U Engleskoj dodes na rasprodan stadion 10 minuta prije pocetka i udes na vrijeme jer nekog posebnog pregleda nema.
  • manikk
    230
    Moram priznati da odavno nisam proveo ovako ludu besanu noć, dugo dugo nisam mogao zaspati, vjerovatno je kombinacija viskija i adrenalina učinila svoje.

    Što se tiče igre, svi sve znamo i sve je rečeno. Moje mišljenje je da je Čačke pogriješio u drugom poluvremenu jer je umjesto Špikića uveo Emrelija. Time smo izgubili širinu, jer se Emreli za razliku od Špikića uvlači u sredinu. Možda je Menalo u tom trenutku bio bolje riješenje jer smo ovako prestali razvlačiti obranu Bode, a oni su onako zbijeni jednostavno markirali Petka.

    U produžetku je Čačke skužio šta ne valja te je uveo Bočkaja i Moharamija koji su tako dobro odigrali svoje role (poglerdati sofascore) i ordinirali po bokovima te tako razvlačili već umornu obranu Bode.
    Onda se ukazao Drmić koji se najbolje snašao u takvoj situaciji te je samo iskoristio ono šta mu je ponuđeno.

    I za kraj, ne znam jeste li gledali izjavu Petkovića iza utakmice, došlo mi je da zaplačem od sreće.

    VOLIM TE DINAMO
  • Efes Pilsen
    6.8k
    Ne bi rekao da je za Emrelija cak i problem to uvlacenje prema sredini koliko je problem da su ga doslovno prelazili kao da je cunj, a ne igrac. Po onoj staroj, nije dobio samo ko nije probo.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.