• reziser
    6.2k
    slušam ovok komentatora na sažecima, kako ga bole dinamovi golovi, a kako je bio sretan kad je Bodo dao gol... neka pati koga smeta....njegova zvezda ispala.... a dinamo je u LP... :strong:
  • plavi67
    920
    dajte ljudi pišite klubu, jer od pisanja po forumu neće bit ništa!

    sramota od organizacije, ljudi štite djecu i onda ih murija privede zbog 2,3 pive...

    e-mailovi kluba:




  • Efes Pilsen
    6.8k
    od tog nema nista. Bez medijskog pritiska nema nista. To ukljucuje i onu socnu laz o otvaranju juga.
  • Mali Zeus
    9.3k
    Umirem na poslu, al zato hodam po firmi sa tupavim smiješkom na licu kao da sam vlatku pokos guzio cijelu noć..Tom vg

    Ja Mirnu Berend.
  • plavi67
    920

    naravn oda ima, a tu je grupa da reagira
  • Fanboy
    2.1k
    Jel se može kojem novinaru poslat ujedno i navijači Dinama koji će malo oštrije o tretmanu na ulazu prema djeci i ljudima općenito ?? Znam da ima par naših.
    Mislim sramota, ponašati će se tako dok se ne napravi linč u medijima te u javnosti ..
  • plavi67
    920
    ljudi tko može utjecati na to da dođe u medije neka to napravi dok ne bude kasno! također, mislim da bi predstavnik BBB trebao razgovarati sa klubom u vezi toga! ne budimo pasivni promatrači!

    što se čeka, dokle ćemo trpiti teror na ulasku i lošu organizaciju? mislim meni osobno to ne smeta, nego zbog djece i starijih!
  • Efes Pilsen
    6.8k
    je, bivsi milicioner koji je dao upute pandurima i redarskoj sluzbi ce se sazalit na srcedrapajuci email.. ovo govno moze promijenit samo zesca medijska kampanja. No, nije Torcida u pitanju pa od toga nista.
  • blackbully
    4.4k
    Slavlje s igračima :strong:

    Attachment
    301122897_762935928351737_5784033930123541676_n (4M)
  • dzg717
    937
    Molim da se kontaktira služba u Dinamu da objasni zašto rade 4 rotora samo za sjever? Ono jučer je razlog zbog kojih neki neće dolaziti dalje, pogotovo sa malom decom.

    https://www.instagram.com/p/ChraSi5rW_8/?igshid=YmMyMTA2M2Y=
  • og1986
    2.9k
    Hoće li biti negdje možda snimka utakmice ?
  • lucky luciano
    259
    upravo je bila na Areni3. Vjv će biti opet tokom dana.
  • Mrvica
    3.2k

    Uvijek kad se počne ova pjesma pjevat i skakat naježim se! :strong:
  • Škafiškafnjak
    15
    Cijeli problem oko ulaza bi bio rijesen da se Maksimirska zatvori od pimpeka do Dubrave na sat-dva pa bi red bio podnosljiv a ne da se 10000 ljudi mora stiskat na 60 kvadratnih metara u prolazu između visoke ograde i stadiona. Uz to ne vidim razlog da se ne napravi još ulaza na strani koja gleda prema Maksimirskoj, to nije nikakva milijunska investicija a rasteretilo bi ulaze i ubrzalo ulazak. Al sama cinjenica da imamo samo 10ak ulaza za tribinu od 10000 ljudi....
  • Efes Pilsen
    6.8k
    6ooy1uh19qts9ysf.png
    I Brkljaca je proslavio :lol:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.