• Krizy
    35k
    Dinamo u uzvratu play-offa Lige prvaka dočekuje Bodø/Glimt. Opet nismo uspjeli sačuvati čistu mrežu, izgubivši 1-0 u Norveškoj.

    Imao je Petković veliku priliku u završnici utakmice za izjednačenje, ali i uz minimalni poraz Dinamo ima velike šanse za ulazak u Ligu prvaka.

    U zadnjih 5 sezona Dinamo je odigrao 28 domaćih europskih utakmica, uz omjer 19-8-4.

    Padali su na Maksimiru mnogi veći i jači klubovi od Bodø/Glimta. Samo su Manchester City, West Ham, Villarreal i Young Boys uspjeli pobijediti na Maksimiru.

    Bodø/Glimt je ove sezone dobio sve 4 domaće europske utakmice, no u gostima izgubili od Klaksvika (Farski Otoci), Linfielda (Sj. Irska) te remizirali sa Žalgirisom (Litva).

    Prošle sezone su u gostima remizirali sa Romom, CSKA Sofijom, Zoryom, Žalgirisom izgubili od Rome, Alkmaara, Legije i Prištine te pobijedili Celtic i Valur.

    Omjer u gostujućim europskim utakmicama zadnjih sezona im je 2-5-7.

    Koeficijenti za uzvratnu utakmicu su:
    Dinamo 1.90 - 3.40 - 3.80 Bodø/Glimt
    1. Kakav rezultat očekujete? (100 votes)
        Pobjeda Dinama
        96%
        Neriješeno
          2%
        Pobjeda Bodø/Glimta
          2%
    2. Idete li na utakmicu? (100 votes)
        Da
        76%
        Ne
        24%
    3. Očekujete li ulazak Dinama u Ligu prvaka? (100 votes)
        Da
        96%
        Ne
          4%
  • Ludovic IX
    5.1k
    Ja sam od onih koji bi više htjeli da dinamo bude konkurentan u Europa ligi nego vreća za napucavanje u LP.

    S druge strane, zast sw borimo svake sezone da osvojimo prvenstvo ako ne želimo igrati LP. Tako da očekujem da ih razvalimo u uzvratu ali onda očekujem da klub stane iza cacica i ne proda mu srebrninu već da se realno napadne barem treće mjesto. Nek onda dovedu tog LB koji će bit barem kao ristovski.
  • runtothehills
    382
    Vjerujem da ova momčad ima ogroman potencijal ove godine, s velikim izborom igrača za svaku poziciju, osim lijevog beka. Kao što je već puno puto rečeno i par postova prije, zao nam je svima da jedan Ljubičić, koji je u Rapidu imao prosjek od 75/80% točnih dodavanja, odigra onako kao jučer i siguran sam da je i sam dečko isfrustriran. Brko mora već jednom shvatiti da Ljubo nije bek i da ga pogotovo psihološki troši.

    Rast kluba i momčadi prolazi i kroz Ligu prvaka, pogotovo u našim manjim sredinama, s tim da imamo igrače koji su je igrali (Oršić, Ademi, Petković, Livaković) i mogu prenijeti neka iskustva mladim igračima, što prije 8/9 godina je bilo nezamislivo (gle čuda, nisu se spuštale odmah gaće čim bi prvi malo jači klub ponudio odredenu svotu novca), i treba maksimalno iskoristiti ovu priliku, jer utakmice protiv jačih momčadi te psihički znaju galvanizirati, u smislu pritiska i odnosa, te u igri.
    Imam puno vjere za sljedeću srijedu, ali bit će važno od prve minute poslati jasnu poruku norvezanima: dragi gosti čuvajte kosti.
  • Crusades1986
    9.5k
    Ako sam jučer dobro čuo Glavana, rekao je da je i uzvrat na Areni 1. Kaj nema HRT utakmice LP srijedom kao i do sad? Mislim meni nebitno jer idem na stadion, pitam iz znatiželje...
  • dzg7
    228
    Na oba kanala
  • NitkoBitan
    11.5k
    Rasprodan stadion je gotovo sigurna stvar. Ovo je prilika da se pusti i jug za Dinamove navijace. Ono malo pitomih Norvezana stavit ili u kut zapada (pa pustit cijeli jug nama) ili im dat onaj jedan sektorcic na jugu (a nama ostatak juga - a izmedu nasih i njihovih tampon zona).
  • Salva
    2.3k
    Ludi su ako ne otvore jug, idemo preko 20k sigurno.
  • Salva
    2.3k
    Broj gledatelja na zadnjim pretkolima Lige prvaka ili Europske lige:

    Petrolul (EL) 14/15, 10.212
    Skenderbeu 15/16, 16.888
    RB Salzburg 16/17, 13.784
    Skenderbeu (EL) 17/18, 9.369
    Young Boys 18/19, 28.137
    Rosenborg 19/20, 23.859
    20/21 -
    Sheriff 21/22, 8.015 (COVID mjere)
  • pencilneck
    632
    Protiv Rosenborga je tih 30-ak gostujućih "navijača" bilo smješteno uz sam kut Zapada dolje, bez ikakvog osiguranja oko njih.
  • NitkoBitan
    11.5k
    Bodo izasao sa informacijama o kartama za njihovo gostovanje. Karta 60kn (znaci toliko ce biti i nasa za sjever), ispunjuju obrazac do utorka i onda na dan utakmice kupuju karte u Zagrebu (nije striktno napisano za koju tribinu). Iz ovog mi se cini da u Dinamu kalkuliraju koliko ce ih doc odnosno jos se premisljaju dal ih stavit na na jug il zapad.
  • pencilneck
    632
    Ako ih dođe više od 30 (ne računajući "prijatelje kluba"), to bi bilo svjetsko čudo. Predaleko je to i preskupo za sve osim za baš najzagriženije fanove.
  • Infinity
    15.1k
    U Rimu ih je bio prilican broj. S druge strane, u Sofiji ih je bilo 20-30.
  • rupke
    51

    prometna povezanost, atraktivnost destinacije i protivnika
  • Mali dioničar
    13.9k
    preskupopencilneck

    Nekome tko živi u Norveškoj ulaznica od 60 kuna je sve samo ne preskupa kao i karta za zrakoplov i hotelski smještaj u Zagrebu.

    Dinamo je igrao u Trondheimu prije 3 godine i ovu su tada bile cijene pive u dućanu i kolača u slastičarni.

    Heineken 0,33 limenka cca 20 kuna

    06lgjnehfigo9yz3.jpeg

    Kolači u slastičarni cca 45 kuna

    f5m2jlketgkxbun2.jpeg
  • Efes Pilsen
    6.7k
    Ako se ne varam ima linija Zagreb - Oslo. Smjestaj je njima kikiriki. Jeftiniji je Zagreb od Genka po tom pitanju.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.