• marcio amoroso
    32k
    Livaković- Ristovski, Šutalo, Perić, Bočkaj- Ademi, Ljubičić- Špikić, Ivanušec, Orša- Petko
  • Beowulf112
    301
    Jedino sto zaboravljamo je da norvezanima na desnom krilu igra onaj mvuka sto nam je dosta problema radionu prvoj..neugodan je i brz..bit ce pravi ispit za bockaja
  • Efes Pilsen
    6.8k
    Petko i Drma samo ovako kad treba napravit nered. Malo cudne rotacije smo imali pa je tako dobar dio napada Orsic bio u sredini, a Drmic na lijevom krilu. No, ono najbitnije je da se napuni 16terac i da imamo dosta opcija za ubacaje, da imamo igrace za spustit za udarac, za stvorit visak, ma za sve. Bas prava raznovrsnost.
  • serbus
    3.5k


    Neka oni rađe brinu kako blokirati Perine projektile sa krila nego se mi brinuti kaj će njihovo krilo nama raditi vs Bočkaj.... Pero je igrač Dinama od kojeg nema većeg ...
  • dinamo u srcu
    1.2k
    AKO NEKOM TREBA KUPIT KARTE ZA TEKMU, NEK SE JAVI U INBOX
  • Keyser Soze
    8k
    Livaković - Ristovski, B.Šutalo, Perić, Bočkaj - Ljubičić, Ademi, Baturina - Špikić, Oršić, Petković
  • M77
    445
    Ovaj put mora bit cijeli stadion totalno rasprodan
  • Yovitssa
    313
    https://sportske.jutarnji.hr/sn/nogomet/hnl/klubovi/dinamo/pogledajte-vjerojatni-dinamov-sastav-za-utakmicu-odluke-lov-na-bonus-tezak-24-milijuna-eura-15237637

    Opet guraju Ljubu na beka... Pa dokle više?!?!?! :-(
    U članku autor navodi "Iako Bočkaj izgleda sve bolje, igrači u obrani protiv Boda ipak trebaju ponajprije misliti na obrambene zadaće, stoga će Ljubičić dobiti prednost".
    Iako cijenim Ljubu, vidim ga kao novog Brozovića, njegove "obrambene zadaće" nisu baš na nekoj razini (kako ga je samo lik u Bugarskoj ostavio 20m na 30m šprinta) da bi se Bočkaja stavljalo na klupu. Tim više što ganjamo rezultatski minus i stvarno mi Čačić nije jasan ako ga i ovaj put stavi na LB. Taman kad krenem misliti da je došao k sebi, Čačke opet krene sa harakiri potezima. :-(
  • De Oliveira
    897
    Kao sto pisem od kada je dosao, Misic je doktor. Nadam se u srijedu momcadi: Livakovic - Ristovski, B. Sutalo, Lauritsen, Bockaj - Spikic, Ademi, Ivanusec, Baturina, Orsic - Petkovic
  • Klenx
    4.1k
    Mislim da će biti kako su napisali gore

    Ristovski - Šutalo - Perić - Ljubičić

    Ademi - Ivanušec

    Špikić - Baturina - Oršić

    Petković
  • Robredo276
    265
    Ristovski - Šutalo - Perić - Ljubičić

    Ademi - Ivanušec

    Špikić - Baturina - Oršić

    Petković
    Klenx

    Volio bih da na lb odigra Bočkaj, ali i ja mislim da će baš ovakva postava biti.

    S tim da će Ademi odigrati malo povučenije nego kad je s Mišićem u paru.

    Edit: BŠ je upitan, ima problema s listom, ne zna se još hoće li moći igrati
  • xyz
    840


    Ja ne bih odmah i Ivanušeca i Baturinu... Sve najjače stavljamo od početka u vatru, a treba imati na umu da je ovo možda i tekma od 120 minuta i da treba biti energetski na razini kroz cijelu tekmu. Baturinu bih radije u drugom dijelu uveo da još podignemo nivo izvedbe.
  • rob ljubavi
    772
    Sudi nam Lahoz iz Španjolske.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.