• IstokKa96
    556

    Ja sam za rijec 'grmljavina' dobio brisanje komentara jer sam kao 'prognozirao vremenske prilike'...
  • criticus
    1.1k
    Izgleda da su ostavili jug za njihovih očekivanih 100 (slovima sto) navijača. Čestitam.
  • Efes Pilsen
    6.8k
    mislim da utakmica nije visokog rizika i da je najmanji problem otvorit jug ako ode sve ostalo.
  • criticus
    1.1k

    ...
    Stiži i navijači norveškog prvaka. Na južnoj tribini, predviđenoj za gostujuće navijače, bit će oko 100 drukera Bodo/Glimta, a u Dinamovim ložama smjestit će se dodatnih 25 VIP gostiju.
    ...
  • NORTE
    9k
    bit će oko 100 drukera Bodo/Glimtacriticus
    Očekivao sam ih barem tisuću nakon velikih brojki u Rimu, a ulog je i sada velik.
    Nadajmo se dinamovcima na jugu, tampom zona s Norvežanima nije ni potrebna!
  • criticus
    1.1k
    Pa budući da je već otiša gotovo cijeli zapad i sjever dolje neznam šta čekaju...
  • NitkoBitan
    11.8k
    Treba pustit jug makar i samo od sredine do ruba (prema istoku). Postoje dobre sanse da ce tekma doci i do penala, i kaj onda pucat pred tribinom na kojoj uopce nema tvojih navijaca? I da nasim igracima ispunjen jug nasim navijacima 1% olaksava opcenito napadanje na toj strani vrijedi pustit u prodaju.
  • reziser
    6.2k
    sumnjam da će (zbog organizacijskim problema) pustiti jug u prodaju. Mislim da gosti moraju biti fizicki odvojeni sto je nemoguce ovako brzo izvesti. šteta

    treba dočekati srijedu i tekmu, već sad sam nabrijan.
  • rob ljubavi
    772
    Kak su one plave ograde nagruvali ispred Sjevera tako ih mogu odnijet i na južnu tribinu, ostavit još jedan sektor pored njih prazan, 10ak redara po stepenicama i jel treba nesto vise od toga?
    Ako se ne varam i na Sjeveru je prije nekoliko godina stajala ona ograda zbog zna se koga.
  • The Undertaker
    4k
    Ako gostujući mogu na zapad (npr. Rapid) onda mogu i na dio juga. 100 ljudi nije problem smjestiti.
  • SAS1987
    13.3k
    Mislim da gosti moraju biti fizicki odvojeni sto je nemoguce ovako brzo izvesti. štetareziser

    Popravi me ak sam u krivu al mislim da su u engleskoj (i u uefa utakmicama) navijaći fizičko odvojeni samo sa redarskom službom?
  • Infinity
    15.2k
    Onaj rubni sektor na jugu ima 16 stolica u prvom redu, 20 u zadnjem, znaci 18 prosjek. Ima 20 redova, dakle 360 sjedecih mjesta. Tu se 100 gostiju smjesti s takvom komocijom da sutra pricaju kako im je bilo top.

    Neka se zatvore jos dva sektora i ostat ce oko 3000 ulaznica za nase navijace. I financijski je tu lijepa cifra za uzeti, a da ne pricam da je to povecanje kapaciteta za nekih 15% sto je bas puno.
  • NitkoBitan
    11.8k
    Pusten je sjever dolje sektor 2 koji je do sada bio rezerviran za godisnje. Kj pise preko aircasha koliko je ostalo ulaznica za taj sektor?
  • rob ljubavi
    772


    330 Sjever dolje, 220 zapad gore.
    Sveukupno oko 2000 otprilike.
  • db-izbjeglica
    12.6k
    znači, ide na 20 000...protiv bodo/glimta, na ruševnom stadionu, bez ikakvog komfora, koji ima mreže ispod tribine da ljudima komadi građevinskog materijala ne padaju po glavi, a jedna tribina je zatvorena jer nije sigurna za korištenje.... nije loše!
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.