• pencilneck
    638
    Norvežanin će triput razmisliti o svakoj kruni prije nego ju potroši. Za prosječnog navijača Glimta put od Bodoa do Zagreba nije nešto što je trivijalno, ni cjenovno, a još manje vremenski. To je objektivno iznimno dalek put na za njih neatraktivnu destinaciju (za njih je to istočna Europa) za koji ti trebaju barem 3 slobodna dana, potencijalno neplaćeno na poslu, propuštena zarada, itd. Ljudi iz Trondheima su pisali 2019. da im je Zagreb predaleko za putovati. A pogledaj na karti gdje je Trondheim, a gdje je Bodo. Zato ih je i došlo 30-40, i to praktički običnih gledatelja, bez obilježja i transparenata. A Rosenborg je X puta veći klub s većom bazom navijača nego Glimt. Zato svaki broj iznad 50 Norvežana bi za mene bio ogromno iznenađenje.
  • M77
    445
    ⚽ UCL play-off Dinamo - Bodø/Glimt
    ️ Maksimir, 24.08. 21:00h

    Cijene ulaznica
    ✅ Sjever gore 60kn
    ✅ Sjever dolje 60kn
    ✅ Zapad gore 100kn
    ✅ Zapad dolje 150kn

    ‼️ Ticket point
    ➡️ Ponedjeljak 22.8. od 11 do 19h
    ➡️ Utorak 23.8. od 11 do 19h
    ➡️ Srijeda 24.8. od 11 do 21:45h

    ‼️ Online pojedinačne ulaznice
    ➡️ Od ponedjeljka 22.8. od 11h do srijede 24.8. u 21:00h
    Stadion se 24.8. otvara u 19:00 sati!
  • NitkoBitan
    11.8k
    A jug ce zjapit prazan sa maksimalno 100njak Norvezana. Opet mi dizu tlak ovi iz kluba...
  • Infinity
    15.2k
    Nigdje ne pise da jug nece ici u prodaju ako se ovo rasproda. Jug se u prodaju pustio uglavnom nakon sto su se ostale tribine rasprodale ili bile skoro pa rasprodane. Koji smisao je pustiti ga u prodaju ako ce biti manje od 15.000?
  • blackbully
    4.4k
    Istračali su u identičnom sastavu kao i protiv nas i oba gola je dao Pellegrino. Posjed lopte 75%, 20 udaraca prema golu. HamKam je inače 12. klub lige i Molde im sad bježi 4 boda s tim da tek imaju odigrati utakmicu ovo kolo. Ovo im je prvi kiks kod kuće još od 25.5. kada su odigrali 2:2 sa Stromgodsetom.

    Mislim da su zreli za 3:0 na Maksimiru :wink:
    6juvlj3jsx5y3wai.jpg
  • Nousername
    613
    Misic doktor.Po meni mozda cak u najboljoj formi.Digao je razinu agrsesivnosti sto mu je bila jedina mana.Bori se ko lav.Falit ce ovu tekmu
  • blackbully
    4.4k
    Zaslužuje li Pero početnih 11 u srijedu?
  • vjeko1701
    5.9k
    Po meni da. Ajde da Ljubičić igra savršeno u defanzivi al realno, u najgoru ruku će podjednako curiti a naprijed su neusporedivi.
  • Jaro
    5.4k
    realno, jedini je lijevi bek na kojeg ovaj uopce racuna pa... Ljubicic defenzivno nije bolji, a ofenzivno nema usporedbe...
  • bbb medimurje
    2.9k
    Najveci hendikep u srijedu bude neigranje misica
    Bolesno vazan igrac
  • Efes Pilsen
    6.8k
    Daje mi nadu Gojak, cak je i danas brzo odigrao za 5. gol. Takoder, Ivanusec se vidno digao. Naravno, Misic ce falit, ali moramo racunat na to da nece ni on biti dostupan svaku utakmicu. Ima tu dosta igraca da se izgradi alternativni nacin igre.
  • dzg717
    937
    U prvu postavu i Petko i Drma?
  • vjeko1701
    5.9k
    Po meni ne...
  • Zagi
    4.9k
    Ni u ludilu.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.