• puxigadjurdja
    1.4k

    mislim da ni sam Emreli ne zna koja mu je uloga i koja je pozicija. Ne samo u Dinamo, nego i inače. Ukoliko stvarno dođe Pjaca njega prvog želim vidjet na izlaznim vratima.
  • Mali Zeus
    9.3k
    Emreli je jučer igrao kao netko tko je na nagradnoj igri osvojio priliku da zaigra u službenoj utakmici.
  • Efes Pilsen
    6.8k
    Alll Bruno sinoc.. po citatu Bolesne brace..
    Ambulanta, ordinacija, elaboracija
    Doktor zove na ulaz i kaže, Bodo sorry buraz
  • Mr Anderson
    5.3k
    Napio sam se, nisam se naspavao, ali ovo je jedno od najboljih jutara u zadnje vrijeme. Nisam čitao što je napisano pa neću ništa ni pisati da ne ponavljam rečeno. U LP smo i to je najvažnije. Nije nam se vratio onaj luzerski mentalitet jer smo nekad uredno ovakve utakmice gubili i ispadali.
    S obzirom na zarađen novac bilo bi lijepo da se kupi kvalitetan lijevi bek i eventualno jedna šestica. S povratkom Josipa Šutala će onda defanzivno biti top.
    Nadam se da će nas danas kod ždrijeba malo i sreća pomilovati.
  • Cosey
    433
    Nema veze sa samom tekmom, ali ulazak na tribinu horor. Jebale ih one visoke ograde.
  • reziser
    6.2k
    koga god dobijemo danas u 18, sve je nagrada i trebamo uzivati u svakoj tekmi!

    ovo je nagrada za sav trud, i svaki bod kaj osvojimo bit će super.....
  • Ludovic IX
    5.2k
    Mi smo zadnjih 20+ regularnog dijela igrali sa dva igrača manje. Emreli je bio izgubljen a ademi ozlijeđen a mi bez prava na zamjenu. Tako da je dobro proslo
  • Ludovic IX
    5.2k
    I mene nije smetalo što emreli nije znao/nije mu išlo već kretanje bez lopte. Baš je izgledao izgubljeno u fazi obrane. Nije znao di da stoji, kog da čuva. Neznam, mene je jučer jako razocarao
  • Keyser Soze
    8k
    Ono navijanje na početku se teško može opisati kako je grmilo! I nakon kaj smo pali u drugom poluvremenu sjever nije stajao, u produžecima još jače, a nagradu smo dobili od igrača. Svaka čast svima, ovo je ogroman uspjeh!
  • Infinity
    15.2k
    Sretan mamurluk svima :heart:
  • reziser
    6.2k
    Hvala i 4 sata spavanja
    Pa nek ja sad radim :cool:
  • Svi na Sjever
    1.9k
    5+
    Sjever
    škarice Petka (najljepši gol sto sam vidio uživo)
    zalaganje igrača
    trčanje klupe s Drmićem kod 4 gola

    5
    ulazak i igra Dilavera
    ispucavanja Livakovića
    Ivanušec u produžecima
    gol Drmića

    O negativnim stvarima,neorganizaciji i pomraćenju kod ulaza općenito na Sjever (drugi ulaz već mjesecima rade samo jedna vrata?????) neću sada jer si ne želim kvarit osjećaj,i ne radi se o dolasku 5 do 9 već u 8 sati.osobno sam spasio dvoje djece i starijeg čovjeka koji je pao u nesvijest a da to policija sve šutke i mirno gleda ,a kvocijent inteligencije redara je u rangu Nikole Kalinića...

    Poseban tekst zaslužuje preusmjeravanje ljudi za ulaz na sjever gore,apeliram na ljude iz kluba da reagiraju i da nas ne tretiraju više kao stoku.

    APELIRAM NA LJUDE IZ KLUBA da zbog zatvaranja istoka, dosta starijih i mladje djece sa roditeljima dolazi na sjever gore pa i sjever dole i nastaje poseban kolaps zbog katastrofalne organizacije oko ulaska na dvije etaže, dok ne bude kasno.
  • Tom vg
    963
    Umirem na poslu, al zato hodam po firmi sa tupavim smiješkom na licu kao da sam vlatku pokos guzio cijelu noć..
  • GZomanid
    572
    Ulaz je bio katastrofa, stali u red 45min prije i ušli u 22. minuti gore. Rade dvoja vrata, skidanje, izuvanje, agresivna murija itd. Ispred mene su se dvojica okrenula i otišli gledat u birtije. Pravi recept za neko veće sranje u budućnosti rekao bi..
  • Tom vg
    963
    Slažem se. Nažalost, nama redovnima je to pod normalno. Ali punom ljudi sa djecom koji će nakon ovakvog tretmana vjerojatno zauvijek odjebat stadion
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.