• Yery
    72
    Pozdrav ekipa malo skrecem sa teme ako je potrebno prebacite komentar/pitanje. U kojem paralelnom svemiru redar ima pravo skidat gaće nekome na ulazu ?
  • miro
    3.1k
    Dilaver je danas bio skroz dobar i meni osobno je bolji stoper i od Perića i od Lauritsena
  • Fanboy
    2.1k


    Dosta se piše da se utakmica prelomila preko veznog reda, no B.Šutalo i Perić su se dodavali i kada je zagustilo natrag Liviju ili na bok, pa opet do Livija koji je ispucao i davao Norvežanima loptu...

    Dilaver je sjajno dubinski proigravao gdje smo imali loptu u nogama, otvarali kontre, a izmarali Norvežane. Meni odličan...
  • vjeko1701
    5.9k
    Meni je Livi večeras više nego solidno slao opte naprijed. Neka samo bude takva svaka tekma...
  • Fanboy
    2.1k


    Mislio sam kad smo bili umorni, pa je teže bilo osvajati duele i trčati naprijed, već je pametnije bilo kako je Dilaver dubinski proigravao i polako se otvarati...
    Slažem se, Livi je inače sjajno slao lopte.
  • marcio amoroso
    31.9k
    Inače Bodo stvarno dobra momčad, i korektni su maksimalno. Baš im želim sreću u ovoj sezoni, apsolutno su fer igrali obje tekme.
  • Salva
    2.3k
    Ovaj Dinamo je EKIPA

    nadam se dobrom ždrijebu sutra i da nas neće pogodit grupa smrti

    barem da se nadamo trećem mjestu

    da Maksimir ima krov i da su tribine na manje od 100 metara zračne linije od terena, stadion bi se srušio od decibela

    bravo zapad, odlično navijanje

    odlična poruka na Sjeveru, kratko i jasno
  • Nolifer
    6.5k
    Moze neko detaljnije napisati kaj je bilo tocnobbb medimurje

    Kao i inače sa smanjivanjem prolaznosti i sad to spoji s masom ljudi koja dođe na europske tekme. Rezultat = kaos.seljak86

    Točno tako je i bilo. Njihov propust i morali su osigurat da svi normalno udju na tribinu, jer ovo je bio čisti cirkus
  • vjeko1701
    5.9k
    I samo da dodam osvrt na večerašnje protivnike.

    Jako mi se rijetko dogodi da nemam barem mrvicu zadovoljstva kad se pokažu lica protivnika nakon kaj im zabijemo, al u ove dvije utakmice uopće nije bilo tako.

    Bodo i svi njegovi igrači su se apsolutno viteški borili, ultra korektno. Nije bilo prljavih startova, provokacija, dizanja ruku oko svega, skrivenih udaraca, Dva žuta su proizašla čisto iz žustrine kojom igraju a ne neke namjere ili prljavosti.

    Ako zbilja nisam nešto previdio, klub i ekipa koja može biti primjer svima u ovom sportu. Čista gospoština i sportska borba do zadnje kapi znoja. O toplom gostoprimstvu našima u prvoj utakmici gore ne treba trošiti riječi. Možda bi se tzv. bečka škola prošle godine mogla malo zagledati prema sjeveru.

    Za kraj, šaljem najiskrenije želje za čim boljim rezultatom u EL i neka iduće sezone uđu u LP.
  • Nino Bule
    11.3k
    Lijepa vecer za dinamovce, fenomenalno prvo poluvrijeme, katastrofa drugo i opet se nekako uspiju dici u produzetcima.
  • BBB Sibenik
    3.9k
    Kjetil Knutsen: "Dinamo je odlična momčad, a atmosfera je bila sjajna. Dinamu želim sve najbolje u Ligi prvaka"

    Falit ćemo naše još danima, al triba uputit pohvalu ovoj gospodi iz Norveške. Možda ste na oko mal klub al ste veliki, sritno im u EL neće nikome bit lagani!
  • Efes Pilsen
    6.8k
    Znaci odlicno prvo poluvrijeme, njima drugo i u produzetcima smo vratili posjed i igru i zasluzeno slavili. Najveci dobitak ove utakmice je da smo je okrenuli bez Orsica, Baturine, Spikica, Misica, Ademija na terenu.
    Atmosfera cudo. Zao mi je ako je neko imao problema na ulazu, ja sam dosao i pola 8 i usao bez problema na sjever dolje.
    Vjerojatno najluda utakmica Dinama koju sam odgledao uzivo, a sa sretnim zavrsetkom. Cestitke Cacicu i ekipi. Sad se rekuperirat, ispratit zdrijeb, pojacat, pa u nove pobjede. Pero Bombardero
  • bbb1986
    17
    i mene je skidao na sjeveru,nez kaj glume
  • Jura
    210
    Bravo Dinamo
  • Yery
    72
    Haha baš to… Jasno mi je da je većina tih redara upitne inteligencije, ali baš da imaju želju zavirivati i skidati gaće . Definitvno mi se ovo nije dugo dogodilo.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.