• vjeko1701
    5.9k
    Al da sam morao birat ko ovu zabija, ne bi bolje odabrao.

    Oršić za statistiku i dodatno zlato na kipu svoje legende, Petko za samopouzdanje i ušutkavanje kritičara, Drmić za sve koji kažu da ne može igrat u europi i Bočkaj za kraj i nastavak očitog dizanja forme.
  • IceMan
    1.4k
    Realno u produzetku nas Pero uveo u ligu prvaka.

    Bas mi je drago zbog njega.
  • Imamo Dinamo
    3.2k
    Nemojte sad o igri, uzivajte u trenutku.

    DINAMO IGRA LP AJMOOOOOO
  • manikk
    230
    Sad smo u euforiji što je normalno, prvi ja sam sve po kući pošutao od sreće kada smo dali treći i četvrti gol, ali ne smijemo dopustiti da nas ta ista euforija ponese. Svi znamo kako smo izgledali danas u drugom poluvremenu.
    Dalje, Čačke ima jebenu sreću da ga prati taj rezultat, i iskreno se nadam da ćemo iskoristiti ovo dizanje Perkovića, jedan polet Baturine, čvrstoću Mišića da ne nabrajam dalje i da u LP nećemo biti kanta za napucavanje.

    Jebes mi sve na kraju, na terasi sam otvorio bocu viskija i pijem od sreće
  • Beowulf112
    301
    Meni je drago za peru bockaja..nadam se da cemo ga sada vise gledati
  • db-izbjeglica
    12.6k
    Nemojte sad o igri, uzivajte u trenutku.Imamo Dinamo

    To je i kjuno govorio onom sirotom hrengeku u malmou onomad... Svi znamo što je bilo u LP te sezone...
  • IceMan
    1.4k
    I danas mi Dilaver bio top.

    Bas ono vidi se da lik ima muda. Svaka pohvala za danas.
  • reziser
    6.2k
    Dečki, mi smo u lp!!!! :heart:
  • Kujtim Shalla
    2k
    brate I ja sam na whiskey jebalo smo mačku mater sutra na poslu, ali jednom se živi i samo dinamo Zagreb, kako sam sretan. A bilo je jebeno, čestitam i želim nam svima još puno ovakvih dana
  • Nolifer
    6.5k
    Ko ce mi nadoknadit stetu veceras ucinjenu pred ulazom na sjevernu tribinu sa uredno kupljenom kartom?

    Sa druge strane sam sretan jer smo u LP... A sa druge strane zalostan, jer nisam upao na tribinu, kao mnogi koji su bili tamo...
  • Kujtim Shalla
    2k
    za perica je Lilian turam, svi smo bili mirni kad je dilaver ušao. Kako I zbog čega je peric produžio samo tati je jasno. Njegov gol što posto
  • Ludovic IX
    5.1k
    Anemi kad je izašao, prodisali..mahir može za maribor
  • runtothehills
    382
    Skoro mi puko krizni ligament kod treceg gola
  • Kujtim Shalla
    2k
    Kakav spektakl, kako se sve poklopilo. Strahovali smo svi, rijetki su bili oni koji su bili sigurni nakon gola vikinga i bunkera da će to na dobro izaći. Jebes igru, mi smo u lp ljudi. Drma zabio, petko, pero, bas svi kojima je trebalo. Za orsu business as usual. Kako su dečki odigrali na kraju. Pa sve ove godine u grupama, sve europske utakmice, prerasle u rutinu. Koliko Smo puta samo bili mi ti koji su nakon dobre igre odlazili sa terena pognute glave. Kad se sjetim werdera, Newcastle it'd. Cestitam svima u plavoj obitelji. Samo dinamo Zagreb. Upravo dovedi nam šesticu, a lijevog beka imamo. Pero majstore
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.