• Robi T
    207
    u potpunosti se slažem s tobom. Kada je izgrađen stadion je bio na periferiji. Danas je to gotovo centar grada.
    Apsolutno mi je svejedno hoće li to biti Kajzerica,Maksimir,Sesvete ili Sv. Nedelja.
  • db-izbjeglica
    11.8k
    Sve mi je na 10-15-20-30 minuta s autom.
    Naravno da bi htio da stadion ostane u maksimiru, ali što ako to znači još 10god na ruševini?
    Ostarit ćemo svi bez normalnog stadiona...
  • SAS1987
    13k
    Apsolutno mi je svejedno hoće li to biti Kajzerica,Maksimir,Sesvete ili Sv. Nedelja.Robi T

    Sv. Nedelja je loša lokacija za graditi stadion.
  • Jurki
    7.4k
    Bolje i ruglo kakvo je sad bez krova, wc-i za koje trebas gumene čizme i čamac da uđeš, tribine kilometar od terena nego napucana arena u Svetoj Nedjelji.
  • GZomanid
    563
    Nikad i nigdje iz Maksimira kaj se mene tiče!
  • xavier
    11k
    Jedno je premjestiti stadion na periferiju istog grada, a sasvim nešto drugo preseliti ga u drugi grad što Sveta Nedelja je.

    No bez ulaženja u to, u Maksimiru ima više nego dovoljno mjesta za novi stadion i stadion bi tu i trebao biti.

    Meni je najsmješnije što se kod ideje o Svetoj Nedelji opet ne priča o tome tko bi taj stadion platio...a odgovor je isti kao i u svim prethodnim kombinacijama. Svi bi stadion, ali platiti ga ne misli nitko.
  • Fićo1986
    899
    Ma kakva sveta Nedelja kakvo micanje iz grada 15 kilometara jeste li vi normalni? Ajmo igrat onda u Bregani.....wtf ne kuzim ta razmisljanja....stadion mora bit u Maksimiru ili u gradu a kapacitet novog stadiona mora bit minimalno 30.000 ,na 29.999 ne pristajem...
  • Neutralna zona
    33
    Prijedlog Otta Barića Jr. je sasvim ok. Lokacija Maksimir, 34000 mjesta, prateći sadržaji, 3 godine rok izgradnje , cijena pristojna, nekih 60 M eura (sada vjerojatno veća kada su cijene poskakale)...Prije bi razmislio da se onda trening centar dislocira i napravi kako treba. Priča sa Sveticama je stalno aktualna ali koliko znam tamo se stalno izmjenjuju inicijative i ideje.
  • db-izbjeglica
    11.8k
    Ma kakva sveta Nedelja kakvo micanje iz grada 15 kilometaraFićo1986

    Koliko sam ja skužio, priča se o zemljištu u kerestincu, tamo gdje rimac radi kampus...
    Znači, livada na kojoj počinje/završava administrativni Grad Zagreb. Tehnički, potencijalni stadion bi od grada bio udaljen svega nekoliko metara.
  • Vučko53
    166
    a mjesta da se neprekidno igra nogomet i izgradi stadion.db-izbjeglica

    Prijedlog Otta Barića Jr. po onim slikama modela ima tri razine tribine. Ja ne znam gdje je to vidio i zašto bi to bilo iole dobro rješenje za nas.
  • superhik
    9.7k
    Može Sv.Nedelja, ali samo kao privremeno rješenje i kao budući trening kamp/škola nogometa/stadion reprezentacije dok se ne sanira Maksimir
  • db-izbjeglica
    11.8k
    Može Sv.Nedelja, ali samo kao privremeno rješenje i kao budući trening kamp/škola nogometa/stadion reprezentacije dok se ne sanira Maksimirsuperhik

    Nema potrebe za nikakvim privremenim stadionima, ako će se graditi u maksimiru. Ima mjesta za sve...
  • superhik
    9.7k
    ako će se Maksimir rušiti iz temelja, onda je privremeni potreban. A potreban je i trening kamp , odnosno kvalitetni tereni i objekti za školu nogometa
  • Oluja
    3.3k
    za novi stadion ima sasvim dovoljno mjesta na Sveticama i dok bi se on gradio nema potrebe za rusenjem sadasnjeg niti bilo kojim privremenim stadionom
  • db-izbjeglica
    11.8k
    ako će se Maksimir rušiti iz temelja, onda je privremeni potreban. A potreban je i trening kamp , odnosno kvalitetni tereni i objekti za školu nogometasuperhik

    Nije potreban, u maksimiru ima toliko mjesta da se cijelo vrijeme može graditi stadion i koristiti postojeće, upotrebljive tribine. Čak sam nedavno napravio shemu kako bi se to moglo izvesti i postavio na ovoj temi. Jeftinije rješenje od gradnje nekakvog zamjenskog stadiona koji realno nikome ne treba.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.