• miro
    3.1k
    srce me zaboli svaki put kad se sjetim Istoka ili kad ga gledam na stadionu
  • NORTE
    8.9k
    Nepopularno mišljenje, ali meni je bar djelomično drago da istok nije u upotrebi, zbog nekoliko razloga. No moram priznat da mi je na zadnjem derbiju falio kao dodatna podrška dinamu, kao da fali dio dinama i nečega na što smo navikli, doslovno. Ta praznina s lijeve strane baš vrišti.

    Potres je starom stadionu napravio što Bandić i Mamić nisu, a onda godinu i pol dana klub ionako nije imao prihoda od ulaznica za europske tekme za cijeli stadion pa zatvoren istok ionako nije bio važan faktor.
    Sad će istok u Europi klubu faliti, dio nedospjelih prihoda će se prebiti višim cijenama za ostatak stadiona, ali zato poskupljenje građevinskih materijala dodatno može kočiti ulazak kluba u proces izgradnje stadiona.
  • Nino Bule
    11.3k
    100 puta ponovljeno da novi stadion donosi i povecane prihode i sto dobijes u cekanju da se snize cijene materijala to izgubis u ispustenom prihodu tog novog stadiona. Treba hitno doci do dogovora grada i kluba i pocet gradit stadion tribinu po tribinu.
  • Efes Pilsen
    6.7k
    Apsolutno, svaki klub koji je izgradio novi stadion je digao prosjek. S uredenim stadionom dolaze i oni koji traze i neki event, pa se obrna fina lova na picima, hrani. Puskas je recimo ogroman i to nam ne treba, ali okolica Puskasa je nesto sto bi trebalo kopirat, sadrzaj za djecu, prostor za aktivnosti itd. Samo eto... kod nas uvijek nesto
  • SAS1987
    13.2k
    svaki klub koji je izgradio novi stadion je digao prosjek. SEfes Pilsen

    Bila analiza na Zoni koja je, ak se dobro sjecam, to demantirala. Mada Dinamu ce se povecati prosjek jer nam je stadion katastrofa.
  • Ali
    1.9k
    Jel zna netko kaj nemamo dva pametna tko upravlja stadionom da su smanjili zapad gore za cca 15%.

    Kaj nije netko se dosjetio pa pomaknuo one ruzne novinarske limenke sa pol tribine koje izgledaju kao da je sused bez dozvole zasarafil si dve supe da u fushu moze sharafat kuhinje na crnjaka...
    To su realno sad kad nema istoga zlata vrojedne pozicije i zapad gore sa sjedenjem u prvom drugom redu bi bila top lokacija na stadionu.
    A ne problem je zasarafat na istoku neke montazne za clanove obitelji i novinare. I ta spika da nemogu kamere radi sunca.. ma daj danas imas sva moguca sjenila kaj nebi mogle tri tekme godisnje koje igramo popodne po suncu snimali od tam.
    Ovo fakat zgleda glupo i nepromisljeno, osobito sada kad udjemo u ligu prvaka ili europa ligu kad ce se traziti karta vuse, glupo je odreci se 7 redova po cca 250 stolaca, cc 1.750 ulaznica, po 120kn za derby i europske , samo u prvoj sezoni 1mil kn prihida otislo u vjetar

    ss2a4fe41xzh5e2j.jpg
  • reziser
    6.2k
    nemogu ni opisati koliko žalim za istokom.... to mi je neprežaljena tribina, gdje su se odgajale stotine mladih klinaca koji su poslije otišli na sjever
    pritisak koji je od tamo rađen na protivničke igrače. tamo je išla stara garda sa sjevera....
    stara dobra vremena, a još kad se sjetim istok stajanja, eeeeeee
  • Captain America
    13.2k
    "Zapravo, to je stadion na kakve smo navikli u Norveškoj jer ni mi nemamo baš moderne, velike stadione. Travnjak je jako dobar, a stadion je cool. Šteta što jedna tribina nije u funkciji zbog potresa. Ma uopće se ne slažem da je stadion ružan, mi iz Norveške nismo razmaženi..." ~ Runar Espejord
  • ZGBhoy
    1.7k
    nemogu ni opisati koliko žalim za istokom....reziser

    Full te razmem, bil sam SUbotu na Sjeveru jel je to bila zelja mojih Klinaca.
    Al ono pogled na Istok i sva ta sjecanja na sve te Tekme koje sam od tamo ogledal me za srce steglo
  • NitkoBitan
    11.7k
    Gledam San Siro i na onom "3. ringu" gore s obje strane jos stoje one cerade (kao obnova), znaci nis se nije promijenilo jos od naseg proslog gostovanja tamo protiv Atalante. Tako bismo i mi nesto trebali napravit na jugu, kao "renovacija", a zapravo manevar da nikada ne dajemo pun kapacitet :rofl:
  • Efes Pilsen
    6.7k
    ko je taj? Norveski stadioni.. lik nas malo trola
    l6660s6ykqtbi90u.jpg
    o6h4tiamysqdcaj3.jpg
    82wt9un45zouy9vd.jpg
    vwp9o7npnr57swij.jpg
  • Captain America
    13.2k
    Ušo je mislim u produžetku u srijedu. Nisu ni norveški neka sreća, al žalosno je da bi se tukli u guzicu i s ovakvim stadionima.
  • BBBaranja
    1.9k
    Espejord je onaj bezopasni napadač s brkovima..
    Ušao u 63.min
  • SAS1987
    13.2k
    Dinamo je prema projektu Turine u 1946 trebao dobiti stadion na Sveticama a zanimljivo je da relativno sličan stadion postoji u Mexicu :rofl: :rofl:

    Dinamo je trebao dobiti stadion za 100.000 ljudi

    paevbqmjxiqev1ti.jpg
    nqsq202w4gsb6bwy.jpg


    wbolysrqszf5t6uo.jpg
    c1m5nkuyfftxbwtv.jpg
    km5venrgnop3j5v8.jpg
  • Mali dioničar
    14k
    A mislio sam da ne može biti ružniji nego je…
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.