• Eduardo
    17.6k
    naporan si. Svakih par mjeseci iskočiš s ovakvim pametnim upisom. Daj se napokon skuliraj i komuniciraj normalno ili se više izlogiraj jednom za sva vremena i poštedi i sebe i nas.
  • deda
    28k
    Brojka ljudi na stadionu je blebnuta potpuno bez veze jer kentauri nisu radili na zapadu.
  • Neki tip
    19.4k
    Brojka ljudi na stadionu je blebnuta potpuno bez veze jer kentauri nisu radili na zapadu.deda

    Pa i čudio sam se kako je moguće da je na stadionu samo 7 900 gledatelja. Naravno da procjene "koliko će biti" gađam napamet ko i svi, ali kad već jesmo na stadionu još nisam promašio za više od 500 gledatelja - nikad. Obično u parsto procijenim.

    I jučer na tribini na poluvremenu velim @xavieru kak je na stadionu cca 9-9.3k gledatelja.

    Na zapadu dolje sigurno nije bilo manje od 4.5 (stane 6) + zg ne manje od 0.8 (otprilike, da si sve sa sjevera gore prebacio dolje bilo bi skoro pa puno dolje, dakle 5.5. do 6 tisuća, ali ajde nek je 5.3 kao minimum minimuma) + sjever dolje ne manje od 3k + jug 0.2. + nešto na sjeveru gore, no to nisam vidio.. valjda parsto.

    Dakle nikako mi nije bilo jasno kako je moguće da ima manje od 8.. sad je jasnije.
  • miro
    3.2k
    možda će nam svima gledanje na telki više pasat zbog maloumnih povika
  • Nino Bule
    11.5k
    I meni se na tvu cinilo ko vise od 8k ali nisam htio pametovat kad ima sluzbena brojka. Sad malo vise smisla ima
  • Ali
    1.9k

    Bitno da su protiv Hajduka u super kupa vratili iz one guzve id 45min cekanja stanca iz portugala sa djetetom na kiosk po print verziju jer nisu mogli rucno odskenirat kod na mobitelu za zapad gore. I na moje molbe da puste covjeka kad je tak dugo stpljivo cekao sa kartom na mobu da ga puste, hladno birokratski se pozvali da nemoze.
    A sad cijela tribina cca 5.000 ljudi udje bez registracije coda...
  • Džudžan86
    242
    Zanimljivo mi je ovo javljanje i zgrazanje pojedinaca na "ubi srbina" jer nisam to vidio u temama protiv utakmica s hajdukom gdje dobar dio tekme pjevamo "ubi tovara", jel to znaci da su tovarski zivoti manje vrijedni ili je jednostavno drustveno popularnije osuditi vrijedanje srba?
  • miro
    3.2k
    Ajde klince još i kužim, ali sad kad sam stariji i to čujem...ne znam, neugodno mi je, ružno mi je to za čut, nepristojno je, glupo i kontraproduktivno
  • Ali
    1.9k

    Prvi upis pa provokacija? Sorry mozda grijesim ali djelujes mi kao 5 kolona.

    Inace sam osobmo uvijek za afirmativno navijanje, a ne kontra. U tom kontekstu mi je i glupo bilo njihovo sat vremena pkevanje mrzin dinamo...
    Ali ja sam vec u ozbiljnim godinama pa nisam mjerodavan u ovom ipak segmentu koji pripada mladjoj populaciji...
  • unikatni
    20
    Jel zbilja moguce da kukate i serete radi "ubij srbina",dobro je seljak napisao,lagano kazaliste i mirna bosna svakome
  • Tom vg
    1k
    Mislim da ekipa koja nije na navijačkoj tribini, nema pravo kritizirati navijanje.
  • marcio amoroso
    32.4k
    Jel zbilja moguce da kukate i serete radi "ubij srbina",dobro je seljak napisao,lagano kazaliste i mirna bosna svakomeunikatni

    Kao prvo dobrodošao na zonu, a kao drugo pripazi na riječnik. Ovdje riječ “serete” sigurno nije dobrodošla.
  • Salva
    2.3k
    Možda jer se skandiralo ubij TOVARA na utakmici protiv TOVARA? Koliko znam nismo jučer protiv Srba igrali? Možda jer na derbiju na 150m zračne linije imaš 2000 navijača Hajduka koji pjevaju slične stvari? Možda jer za ubij tovara u HNL-u Dinamo neće dobiti kaznu zatvaranja stadiona u jednoj od bitnijih utakmica za LP?
  • Jaro
    5.6k
    Prvenstveno jer "ubij tovara" u hnl nece rezultirati kaznom prazne tribine/stadiona... "ubij srbina" u europi hoce...
    Jbg, hns i nasa javnost i daljebaklju smatra vrhuncem prekrsajana stadionu.
    A vikanje "ubij srbina" na tekmi s predstavnikom makedonije, bez da ima ijedan srbin na terenu je onak... smijesno u najmanju ruku...
  • seljak86
    2.4k
    Po čemu je njegov upis provokacija točno? Iznijeti svoj stav je provokacija? U redu, nekima se to ne sviđa, kad vi budete vodili navijanje, odlučivat ćete kaj će se pjevati. Uostalom, neki kao da ne kuže mentalitet prosječnog posjetitelja sjeverne tribine pa se čudite ko pura dreku na takve stvari, mislim kaj očekujete?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.