• Stjepan
    479
    Livaković - Ristovski-Lauritsen-Perić-Štefulj
    Ademi Mišić
    Špikić Ivanušec Oršić

    Petković
    To bi bi moj sastav za uzvrat nadam se da neće mučiti Ljubičića na beku i Ivanušeca na krilu,Petković I Drmić ne trebaju igrat skupa ima dovoljan broj utakmica nek Drmić odigra sad protiv Belupa a Petko protiv Skhupia
  • Zagabria
    206
    Koja je tocna brojka ljudi jucer?
  • Nino Bule
    11.5k


    7912
    Bilo bi vrhunski kad bi takva brojka bila standard za utakmice hnl-a van prve cetvorke. Bas se lijepa atmosfera moze napravit sa 8 tisuca gledatelja
  • Keyser Soze
    8.2k
    7912Nino Bule

    Ja sam od oka procjenio na debelo preko 8 tisuca pa me malo iznenadilo "samo" 7912.
    Sjever odlično popunjen i odlično navijanje kao i zapad dolje.
  • Zagabria
    206
    Hvala ti.
    Slazem se brojka nije presla 10k al je i dalje izg lijepo popunjeno. Daj 4000 najmanje svaku tekmu ove sezone ja sretan. Veliki napredak na zadnjih 10ak godina
  • Nousername
    613
    jel taj KTC onaj lik za kojeg HNL igraci kazu da je najteze igrati protiv njega?
  • plavi67
    920

    je, koji igrači :D
    a za europu? čovjek je prespor i preskup
  • BBB Mataa998
    1.3k
    Uzvrat najbolje po meni:
    Livi
    Rile,Ras,Peric,Stefulj
    Ljubicic
    Ivanusec Baturina Ademi Orsa
    Drmic
  • Jurki
    8.7k
    Čačke se zgleda malo zgubil u pretumbacijama. Štefulj kakav god da je moze odigrati beka a ne kaj se mrcvari Ljubicic. Zadnja linija svaku tekmu druga, o tome da ovaj stožer ne zna slozit igru ni otraga a bome ni naprijed ne treba ni komentirati. Moharrami jucer katastrofalan.. treba ga malo zacementirati na klupu. Krila.. Bože dragi.. Ivanusec nije nikad igral lijevo krilo, izvadi Špikica uvede Menala i kad sam mislil aha ok budu se zamijenili Menalo ide na lijevo a Ivanušec na desno krilo.. mauna.. Drmic i Petko nebreju igrat skupa nikak jer je u onda u sredini rupetina. Čačke bu tjeral tu glupost s Petkovicem i Drmicem svaku tekmu i imal bu dva izraubana napadaca a od takve igre nist. Valjda bu sad nakon nekoliko utakmica videl da to sve skupa ne štima nist.
  • seljak86
    2.4k
    Možda bi ti kazalište bolje pasalo.
  • Carrasco
    4.1k
    Čačić da je pametan nakon prošle sezone bi otišao u mirovinu, nije mogao izabrati bolji trenutak. Mogao je ispasti gospodin, a ovako će ispasti teški slijepac.
  • Mr Anderson
    5.4k

    Ajde što si zapeo za Kevina toliko? Lupetaš bezveze. Za što je on točno jučer kriv? Nije bio ništa lošiji of ostalih.
  • plavi67
    920

    općenito, ne jučer, ok?
  • Nbbbm
    187
    Europsko drotoooovski Dinamooooo
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.