• Dautbegović1
    92
    Jeli se Tomić odmorio?
  • Nousername
    613
    ma sve prodaj nista ne ostavljaj
  • Fićo1986
    973
    24 sata prognozira da cemo igrat sljedecu tekmu pred praznim tribinama zbog povika ubij srbina....
  • marcio amoroso
    32.4k
    24 sata prognozira da cemo igrat sljedecu tekmu pred praznim tribinama zbog povika ubij srbina....Fićo1986

    Ovo moje može i u nepopularna mišljenja, ali ako nam je 30 godina nakon rata u utakmici koja nema ništa sa Srbima potrebno vikati ubij Srbina i zaslužili smo da nam zatvore tribinu.
  • Laugreano
    1.3k
    Jednostavno igra sa 2 vezna je proslost i to vise nigdje ne prolazi.. Zasto to neki forsiraju nije mi jasno. To je i tomic znao radit u Rijeci, pa izgubio par kljucni utakmica dragovoljca, slaven...
  • Imamo Dinamo
    3.3k
    Dilaver i Perkemarcio amoroso

    Ras smrdi? Svaki put ga ubace u vatru, odigra dobro i onda ga nigdje. Odigrao je i kod Kopica protiv Hajduka odlicno kad smo ostali 0:0 pa je za nagradu protiv Slavena bio na klupi. Sljedecu utakmicu protiv Rijeke se ne sjećam, ali vjerojatno je bilo dobro kada je opet završio na klupi. Tu onda hvata neku formu, odigra i superkup i onda opet na klupi kao 4 izbor.
  • NitkoBitan
    12.3k
    24 sata prognozira da cemo igrat sljedecu tekmu pred praznim tribinama zbog povika ubij srbina....Fićo1986

    Tesko da ce zbog povika jedne tribine biti zatvoren stadion i jos k tome i gosti su isto pjevali pa nece i njima i nama zatvorit stadion. Medutim meni iskreno bolje da recimo zatvore sjever pa se selimo na jug jer je akustika 3x bolja a onih par navijaca Ludogoreca nek se smjesti na zapad.
  • Fićo1986
    973
    slažem se da mozda nije bilo potrebno al nebi bilo loše otić ponovo malo na jug kao što kaže
  • Efes Pilsen
    6.9k
    vec se prosao Shkupi? Dokazali smo vec da si znamo pucat u nogu ove sezone..
  • Jaro
    5.6k
    24 sata prognozira da cemo igrat sljedecu tekmu pred praznim tribinama zbog povika ubij srbina....Fićo1986

    24h prenosi želje/naklapanja nekog "mondo.rs"...
    Al da, "ubij srbina" ce biti jace kaznjeno nego sve one baklje skupa...
  • Mr Anderson
    5.4k
    Ne kužim koji je povod uopće bio za te povike "Ubi Srbina". Nije bilo nijednog na terenu.
  • Mali Zeus
    9.7k
    Ne kužim koji je povod uopće bio za te povike "Ubi Srbina". Nije bilo nijednog na terenu.Mr Anderson

    Možda ova sranja s Vučićem itd. i kaj su navijači Shkupija vikali isto.
  • Mr Anderson
    5.4k
    Uopće njih nisam čuo da viču nešto, a ovo s Vučićem je ionako običan igrokaz.
  • Keyser Soze
    8.2k
    Digli su poruku za jednog Albanca koji je branio Hrvatsku ak se ne varam pa je spontano krenulo.
  • Mr Anderson
    5.4k
    A da? To mi je bilo predaleko da bi vidio pročitati.:grin:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.