• Mali Zeus
    9.7k
    Uopće njih nisam čuo da viču nešto, a ovo s Vučićem je ionako običan igrokaz.Mr Anderson

    A dobro, da je to igrokaz je svima jasno. Po meni se nije uopće trebalo s time baviti, al jebiga.
  • Ludovic IX
    5.5k
    sukus jučerašnje utakmice - premalo od bekova i naprijed i nazad, ne mogu mišić i ademi bit solo vezni igrači jer nam igra trpi, ivanušec je bolji tri puta u sredini nego na krilu, obrana izgleda smušeno kao onda na početku euro sezone kad smo završili u 1/4 europa lige
  • Mr Anderson
    5.4k
    Treba ostati pozitivan. Meni je razlog za optimizam taj što mislim da ovako loše više ne možemo odigrati. S malo boljom igrom mi ih dobivamo tamo. S puno boljom igrom dobivamo i Ludogoreca tamo.
  • nkdz1945
    55
    Mogli su vikat slava Bekimu il bilo kaj normalno al naravno da je moralo balkanski. Vidio sam i neke klince koji su krenuli vikat jer valjda misle da se navijač našeg kluba mora dičit mržnjom. Dobro da nam je Baka otišao prošli tjedan pa da nije morao to slušat.
  • Keyser Soze
    8.2k
    Dobro da nam je Baka otišao prošli tjedan pa da nije morao to slušat.nkdz1945

    Slušao je u Bijelom Brdu
  • Tercel
    416
    Podcijenili smo ih svi skupa. Igrači, trener, navijači, mediji... A ekipa kojoj nije problem spavat u McDonald's-u i vraćat se 2 dana s tekme je očito dobra škvadra koja je bila jako motivirana pokazat da nije sve ono kakvima su ih svi s podsmijehom prikazivali. Jednoj ekipi kao Dinamo se ne smije dogodit da tak podcijeni protivnika. Imamo jako dobru ekipu ove godine, samo je treba znat posložit. Drmić, Ljubičić i Baturina se pokazuju kao velika pojačanja. Na papiru sve izgleda jako perspektivno, ali vidit ćemo jel možemo to pokazat i na terenu.
  • Mladen
    24
    Ako smo ovako izgledali s igračima iz glavne grupe, kak bi tek bilo s ekipom iz ove izdvojene. A s druge strane, možda bi bilo i bolje, s više motiva i želje za dokazivanjem. I da, imamo mi i Zagorca, čovjek zaslužuje svaku priliku ovog svijeta.
  • plavi67
    920
    sramota, realno od kad je došao čačke dinamo nema igre i ne izgleda dobro. doduše ne izgleda dobro već duže vrijeme. čačke se provlačio i imao sreće.
    u dinamu nemaju šta tražiti. theo, špikić, menalo, mišić, moha, bočkaj, perić. to nije kadar za dinamo, siguran sam da bi juniori imaldi igrači bolje odrigrali. tipa tomek i sl .ali ne oni idu na posudbu. marin gdje je? oršić na klupi? petković nemoze trcat i ne zeli.
    bolje da stanem....
  • Ludovic IX
    5.5k
    i bolje jer si pretjerao.. nije bilo dobro ali ti stupove momčadi tjeraš. Theo je i u ovom trenu bolji stoper od josipa šutala. to odgovorno tvrdim.
  • Imamo Dinamo
    3.3k
    Puno je reći da je KTC najbolji stoper kojeg imamo, Šutalo je puno bolji, ali smiješno je reći da KTC nema što više raditi u Dinamu.
  • og1986
    2.9k
    Neka se KTC nauči trčati prvo. Sa onim krakatim koracima kao da je jučer dobio noge na korištenje.
  • IceMan
    1.5k
    Znači rerzime ovih tri utakmica.

    Niš nije katastrofalno ali nije ni dobro.

    U ovom trenutnu naš najspremniji vezni mora igrat lijevog beka. Dvojica lijevih bekova na klupi.
    Naša najbolja 10-ka (Ivanušec) mora igrat krilo a krilo na klupi.
    Igrač manje u fazi obrane i u vezi jer moraju Drmić i Petko zajedno. Tolića ni na radaru a jedan je od najzaslužnijih za prvesntvo u zadnjih 5 kola. Mali Baturina mora igrat više ali ne zato jer je projekt kluba nego zato jer je baš dobar i kvalitetan.

    Stoperi se svaku tekmu mjenjaju, pomalo je čudno da najkonstantniji i rijetko ozlijeđen Lauritsen igra najmanje.

    I još kad nadodamo čudno forsiranje Moharamija, pa Livijeve (dugotrajne već) kikseve oko istrčavanja i igre nogom (u ovom trenutnku ne vjerujem da je Nevistić kompletno lošiji vratar od njega) čini mi se da se naš stručni stožer podosta pogubio.

    Sve može biti okej ako pobjedimo dolje rutinski u što ne sumnjam, ali mora se priznat da o ovom trenutku ovo nije ono što od ovog kadra očekujemo, i bojim se da bez pravog trenera neće to ni bit bolje.

    Najviše boli da nemamo neki svoj stil i rukopis ekipe, već ono na ho-ruk i pokoji blijesak kvalitete nastupamo a to nikad nije i neće bit dobro.
  • plavi67
    920
    KTC je prespor ljudi, preskup i ne može igrat u prvoj momčadi a tako skupog igrača drzat na klupi je grijeh...
  • Stjepan
    479
    Obrana je totalno neuigrana Spartak trnava,Lokomotiva,Skhupi ne zna se koj je gora utakmica obrambenog dijela momčadi
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.