• Klenx
    4.3k
    Čačić će sigurno puknuti puno žešće nego Krznar i Kopić, raspad će biti veći.
    Samo ćemo vidjeti koliko toga će se moći ispraviti u Europi i HNL-u nakon toga.
  • Keyser Soze
    8.3k
    Shaktar=Shkupi, ima nešto u tom Shk...
    Nadam se da ne idemo na Shamrock
  • lucky luciano
    259
    Prvo poluvrijeme horor. Drugo nešto bolje ali i dalje loše. Očekivao sam ovakvu utakmicu. Čak sam i na predictoru stavio tijesnu 2:1 pobjedu.
    Realno, ovaj rezultat i igra me ne iznenađuju. U velikoj većini slučajeva muku mučimo sa ovakvim ekipama (khazar, linfield, sherriff, ludogorec, fola, molde, pyunik,valur, vardar...) i to pogotovo kad igramo na maksimiru. Srećom u 90 posto slučajeva (izuzev sherriff 2010. i skenderbeu 2017.) prođemo dalje. Brine me igra al i dalje mislim da panike oko prolaza nebi smjelo biti.
  • LovroZG
    1.3k
    Kvadriceps kod Šutala. Ali i KTC ozlijeđen, njemu zadnja loža.Neki tip sa Zapada

    Vidi slučajnosti, i prošle godine su nam se stoperi ozljeđivali ko na traci nakon priprema. Sreća pa imamo još trojicu zdravih.

    Al ovakve reakcije u obrani su mi nevjerojatne. Mišić ko da ne zna ni di je lopta ni igrač kojeg čuva, a Livi leti po loptu koju će teško skupit iako je Makedonac bio pokriven. U napadu više sreće nego pameti.
    Čačića i lutanje s pozicijama igrača nema ni smisla komentirat.
  • Markelo
    2.5k
    Ok Čačko nije za trenera al to smo znali i prije. No, niije ni on za sve kriv. Toliko groznih centaršuteva i bezveznih udaraca dugo nisam vidio. Još na to nadodaj Livija koji je složio jednu od onih utkamica u kojima mu ništa ne ide od ruke i dobiješ ovo što si dobio danas. Ovo je dno, gorih reakcija igrača od ovih valjda ne moze bit
  • Svi na Sjever
    1.9k
    Dugo nisam gledao Dinamo a da baš nijedan igrac nije zasluzio prolaznu ocjenu.

    Nisam dosad kritizirao Čačića al ovo sto radi sa lijevim bekom je cirkus ,pa ne igras protiv Citiya pa ces stavit veznjaka na beka tek tolko da dobro zatvoris stranu a s druge strane imas rupetinu u veznoj liniji.

    U tri utakmice Misic i Ademi nisu osvojili nijednu tzv.drugu loptu jer se non stop povlače u krilo obrani.
  • miro
    3.3k
    343, malo ofenzivno, ali ovak bi ja kad su svi zdravi:

    ____________livi____________
    __b.šutalo__j.šutalo__ktc___
    _____ademi_____ljubo______
    špika_________________orša
    _________ivanušec_________
    ______drmić_____petko_____
  • rob ljubavi
    786
    Umjesto rotacija u Koprivnici i u Skoplju, sa naravno rutinskim pobjedama, mi se dovodimo u situaciju gdje nemamo pravo na previše rotacija, odmaranja niti na kiks.

    A koliko će to opet odnijet odmora glavnim igračima vidjet će se ubrzo u 3.pretkolu i playoffu...a i Osijek je za mjesec dana.
  • Crusades1986
    10k
    Kek s ovom ekipom prolazi skupinu Lige prvaka i bježi nižoj vrsti 10+ bodova na polusezoni.

    Change my mind.
  • xyz
    840
    Nakon Lokosa sam sve napisao zašto je postavka igra kakva je i danas postavljena osuđena na propast, a da rezultat drži samo sreća koja će brzo okrenuti leđa.
    Igrači imaju svaki drugi dan slobodan. Kako da onda obrana izgleda uigrano kad se ništa na treningu ne radi. Ja garantiram da ima zagrebačkih drugoligaša u kojima se trenira profesionalnije. Po ponašanju nekih igrača je vidljiva frustracija i zanimljivo je da su to zapravo najveći radnici - Oršić, Ristovski...
  • og1986
    2.9k
    Petka se jednostavno treba prodat. Meni on više nije za čekanje. Ponadao sam se kada sam ga vidio na pripremama, ali čini se ništa od njega. Gušenje igre, valjda 20 akcija sjebo sam.

    Prodati ga pošto poto i dodati rezervnog napadača za Drmića.

    Ljubičić u vezu. Prodati mišića pod hitno i dovesti još nekog veznog uz ljubičica. Ademi će sa godinama svaku 5. tekmu odigrati dobro.

    Moharrami isto, kada je ispao kao da je kadet u prvom poluvremenu pola tribine mu je jebalo mater. Na bljesak korektan, ali ni približno za Dinamo.

    Bockaju 2 utakmice dati još, jesi nisi. Ako se ne dokaže neka ode i dovesti nekog novog.

    I graditi igru oko ivanuseca kao prednjeg vanjskog. Kaj je to tako teško ????

    E da, i poslati cijeli stožer u pm, ako još jednom vidim glavu peternaca gađat ću Tv ili njega na stadionu WC papirom. Nakon nuklearne Apokalipse ostati će žohari i peternac.
  • ZGBhoy
    1.7k
    Nisam htjel jucer nakon tekme prek Mobitela, ovak je lakse na poslu uz Jutarnju Kavu.

    Dojam je naravno los medutim uvijek smo znali startat tromno u Europu, netko je i pitao za statistiku prvih tekma u Europi pa evo zadnjih 10 Godina

    2012/2013
    Dinamo - Ludogorets 1:1 i 3:2
    Dinamo - Sheriff 1:0 i 4:0
    Dinamo - Maribor 2:1 i 1:0

    2013/2014
    Dinamo - Fola Esch 1:0 i 5:0
    Dinamo - Sheriff 1:0 i 3:0
    Dinamo - Austria Bec 0:2 i 3:2

    2014/2015
    Dinamo - Zalgiris 2:0 i 2:0
    Dinamo - Alborg 1:0 i 0:2
    Dinamo - Petrolul Ploesti 3:1 i 2:1 Europa League Playoff

    2015/2016
    Dinamo - Fola Esch 1:1 i 3:0
    Dinamo - Molde 1:1 i 3:3
    Dinamo - Skenderbeu 2:1 i 4:1

    2016/2017
    Dinamo - Vardar 2:1 i 3:2
    Dinamo - Dinamo Tiblisi 2:0 i 1:0
    Dinamo - Red Bull Salzburg 1:1 i 2:1

    2017/2018
    Dinamo - Odd 2:1 i 0:0 (Europa Liga)
    Dinamo - Skenderbeu 0:0 i 1:1 Ostali bez igranja u Skupini Europe

    2018/2019
    Dinamo - Hapoel Ber Sheva 5:0 i 2:2
    Dinamo - Astana 1:0 i 2:0
    Dinamo - YB Bern 1:1 i 1:2 Skupina Europa Liga

    2019/2020

    Dinamo - Saburtalo 2:0 i 3:0
    Dinamo - Ferencvaros 1:1 i 4:0
    Dinamo - Rosenborg 2:0 i 1:1

    2020/2021
    Dinamo - Cluj Prosli na Penale
    Dinamo - Ferencvaros Ispali
    Dinamo - Flora Esch usli u Skupine Europa Lige

    2021/2022
    Dinamo - Valur 3:2 i 2:0
    Dinamo - Legia 1:1 i 2:1
    Dinamo - Sheriff 0:3 i 0:0 Skupine Europa Lige


    Kaj se mog dojma tice je da je Obrana nasa glavna zona problema a i kad igraju Drma i Petko skupa nama fali netko u veznom redu.
    Orsa uvijek treba malo duze da uhvati formu a i kaj je Livakovicu bilo jucer neznam....

    Treba sad Slaven dobit da se ukupno stanje uma ne okrene totalno pa onda u Makedoniji treba ozbiljno pristupit jel s ovakvom igrom nemamo kaj trazit u Europi, kak je jedan od mojih prethodnika rekel neda se ni meni gledat 2012 u reprizi

    Liva

    Rista Peric Theo Pero

    Ljubi Kapetan

    Spikic - Ivanusec ili Baturina - Orsa

    Drma ili Petko

    a ne da nas jebe u 2022 Godini sa sastavom 442
  • Mr Anderson
    5.6k
    Nema potrebe za nekim katastrofičnim razmišljanjem. Jedan od onih dana kad je cijela ekipa totalno van utakmice. Nitko nije bio dobar, možemo jedino pričati tko je bio najmanje loš. Pristup od početka loš i onda se zamjeriš lopti. Jednostavno ti ništa ne prolazi. Nadam se da je Čačić shvatio da ne može protiv nikog igrati u formaciji ko prvo poluvrijeme.
  • Klenx
    4.3k


    Zanimljivo kako nismo imali problema sa ranim ulaskom u sezonu protiv dosta jačih protivnika jedino u dvije sezone kad smo imali normalnog trenera.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.