• Somport
    556
    Jel filmić dobar ili loš je za raspravu sporedno, jer mene zanima onaj treći dio iz poznatog trojca - zašto je zao?Neki tip sa Zapada

    Nije mi bila namjera zbuniti ikoga, video sam po sebi je dobro složen, ali koristi se za krivu poruku. Isprike ako sam te zbunio :smile:
  • Imamo Dinamo
    3.2k
    Razumijem tvoje mišljenje, ali se ponašaju kao da je pirotehnika u egalu s rasizmom, diskriminacijom i nasiljem.Somport

    Naravno da je razlika ogromna. Ali samo napisi na google ovako "Dinamo kaznjen od HNSa". Vidit ces jako puno toga, kazne od 25k kuna, 100k kuna do onih manjih od 6k kuna. Kada napises "Dinamo kaznjen od UEFA-e" vidis kazne po 50k eura, 30k eura. I to je samo jedan dio priče, opet napominjem ono o mlađima.

    Klubu se više isplati dati 10k kuna po HNL utakmici/5k € po Europskoj utakmici i to u dobrotvorne svrhe nego plaćati kazne HNS-u i UEFA-i.
  • Somport
    556
    Klubu se više isplati dati 10k kuna po HNL utakmici/5k € po Europskoj utakmici i to u dobrotvorne svrhe nego plaćati kazne HNS-u i UEFA-i.Imamo Dinamo

    10k po domaćoj utakmici ili 5k € po europskoj (nemojmo zaboravit da je UEFA bila u dogovorima za dopuštanje pirotehnike) za eliminiranje velikog dijela navijačke atmosfere.

    Stvarno se ne bi složio da je ovo najbolje, ali, poštujem mišljenje.
  • Jaro
    5.4k
    90% UEFINIH kazni je od zakrcenih prolaza i tu i tamo rasizam. Baklje UEFA jako nisko cijeni i tak ih i naplacuje...
    I dalje je vise love oslo u jednoj sezoni rikverca nego od 10 sezoni kazni valjda...
  • Papastrumf
    9.4k
    A jos vise bi se isplatilo klubu da npr. 20% prihoda ne daje za provizije posrednicima.
    Pricati o ovakvim stvarima uopce nema smisla dok klub vode ljudi koji izvlace novac iz njega na sve nacine. Kada klubom budu upravljali ljudi kojima ce prvenstveni cilj biti dobrobit klupskih financija, a ne njihovih privatnih dzepova onda mozemo pricati o tome ima li smisla placati kazne hns-u i uefi ili se taj novac moze utrositi na pametnije projekte.
  • Tom vg
    963
    a mi na sjeveru jedemo malu djecu?
  • Armagedon13
    958
    Dinamo-Shupi utorak 21h prenos na HRT2
  • Infinity
    15.2k
    Mozda bi doniranih pet kuna za svakog gledatelja koji dodje na utakmicu imalo pozitivniji ucinak.

    Protiv pirotehnike nek se bore na druge nacine. Neka malo vise plate osiguranje na ulazu, mozda bi pored manjeg propusta i gledatelji brze usli na stadion.
  • Neki tip
    19k
    Problem je u tome sto je prvenstveno licemjerno. Mozda ne bi bilo da su napisali da ce uplatiti u zakladu npr. 10% od iznosa pravomocno dokazane pljacke kluba, a koju oni ne priznaju.Papastrumf

    Ma u videu ne piše ništa od toga (o akciji). Shvatio sam kasnije kad se komentiralo iz konteksta o čemu se radi, ali video mi po sebi nije bio sporan, a nit za akciju nit za uplate nit za išta od toga nisam znao do pojašnjenja o čemu se radi pa samo video komentirao.
  • Mali Zeus
    9.3k
    sketch-1657794066891-edit-122032253333982-4.png

    Sad dobro?
  • og1986
    2.9k
    Pišu sportske da se vjerojatno ukida B momčad. Neki igrači odlaze na posudbe, a dok će s nekima biti raskinuti ugovori.
  • Nino Bule
    11.3k
    Komentar malog brekala na superkup

    Attachment
    0d26166c5b719b6c47a0223e7bcdc226 (1M)
  • Krizy
    35.4k

    Čudi se broju baklji unešenih na tribine :rofl:
  • Gelipter
    3.4k
    Možda ću biti naporan ponovno s tim zapažanjem jer se o tome već govorilo, ali ovaj tjedan dosta hodam centrom grada i vidim jako puno ljudi u Dinamovim majicama i dresovima, različitih vrsta, godina proizvodnje. Nose ih od klinaca do starijih. Baš primjećujem veliki porast zadnjih mjeseci. Čak sam danas vidio i jednog turista u Dinamovom dresu. :smile:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.