• NORTE
    9.3k
    Bočkaj i Boško, prvi je zaista "Bole top", a drugi sam sebe naziva tako.
  • Krizy
    36.6k

    A onda okej. Al mislim da Boško neće moći.
    Petković će igrati vjerojatno.
  • marcio amoroso
    32.5k
    Čačić je govorio da će odvojiti par igrača jer ih je puno 29 na treningu. Jel izašla negdje ta lista “odvojenih”?
  • deda
    28.1k
    Trenutno imamo 20 zdravih igrača i 5 ozlijeđenih i klimavih. Mislim da mu nije potrebna odvojena grupa.
  • Stjepan
    479
    Ako će se rješavati Theophila ne smiju prodat Šutala onda bi ostali na Periću koji sklon ozljedama Bošku koji neće još mjesec dana nastupiti i pitanje je kad će uhvatit neku formu na Lauritesenu i Dilaveru
  • Infinity
    15.3k
    Ja ne pamtim kada smo bili ovako jaki na stoperskim pozicijama, ali ako se rijesimo Theophilea i Sutala izgubit cemo jako puno. Barem jedan od njih dvojice mora ostati.
  • Carrasco
    4.1k
    Attachment
    04485551A5266062BF89E107B4205888_video_dashinit (3M)
  • Somport
    556


    Do kad više...

    Da budem apsolutno ozbiljan, ja sam za svaku inicijativu uprave da pomogne najpotrebitijima, ali iskorištavanje tih istih i igranje na emocije onih koji svaku tekmu izražavaju neopisivu ljubav prema klubu je sramotno i neoprostivo. Zovi ljude da pomognu, stavi donacije, ali nemoj biti smrad i pol pa nešto ovakvo stavit i mislit da će ljudi poslušati.
  • Imamo Dinamo
    3.3k

    Vjerojatno bi ovo moglo i na nepopularna mišljenja ali nema veze, tu ću.

    Meni je ova akcija odlicna ideja, Dinamo kao klub mora plaćati HNSu i UEFI svako malo radi ponasanja navijaca. Ovako će vjerojatno sveukupno platiti manje, puno novca ide u dobrotvorne svrhe, a uz sve to će i (vjerojatno) mlađima biti ljepše otići na stadion, pa neki od 15-16 godina možda i na sjever odu.
  • Neki tip
    19.4k


    Gledao jednom, gledao dvaput, i moram reći - nije mi jasno gdje je problem? I kad to kažem, ne iščuđavam se, nego zaista ozbiljno pitam.. Pozivaju na fair play na tribinama, što im je i dužnost i pokazuju različite grupe dinamovih navijača kako navijaju, a tu je i nekakva glazbena podloga.

    Jel filmić dobar ili loš je za raspravu sporedno, jer mene zanima onaj treći dio iz poznatog trojca - zašto je zao? Što je sramotno, što neoprostivo?

    Unaprijed se ispričavam, ako sam slijep, glup ili gluh, jednostavno ne shvaćam što je problematično s filmom, a kako sam po prirodi znatiželjan, što ne znam - istražim ili pitam. Pa ovdje pitam - u čemu je stvar?

    EDIT: Aha, ok, iz komentara Imamo Dinamo naslućujem u čemu je stvar, no za akciju ne znam a u videu se to ne vidi pa je prilično (meni) zbunjujuće bilo nad čime da se zgražavamo.. natpisom fair play, muzikom i navijačima u pozadini.. :lol: Sad je jasnije.
  • Papastrumf
    9.9k
    Problem je u tome sto je prvenstveno licemjerno. Mozda ne bi bilo da su napisali da ce uplatiti u zakladu npr. 10% od iznosa pravomocno dokazane pljacke kluba, a koju oni ne priznaju.
  • Crusades1986
    9.8k
    Ovo bi imalo smisla da u našem klubu ne postoje ljudi koji i dan danas daju rikverce i ljudi koji su namjerno izglasali da ne priznaju pravomoćnu presudu kojom je Dinamo oštećen.

    Do tad neka nas poštede lažnog moraliziranja i jeftine propagande.
  • Somport
    556
    Razumijem tvoje mišljenje, ali se ponašaju kao da je pirotehnika u egalu s rasizmom, diskriminacijom i nasiljem. Budimo realni sada, kad je bio zadnji rasistički napad prijavljen od strane HNS-a na Dinamovoj utakmici?

    Neću puno ulaziti u ovo, slažem se da bi trebalo pojačati prisutnost mlađih na tribinama, ali ovo definitivno nije način, pogotovo uz trenutnu atmosferu u klubu, takva kakva jest.
  • masacusec
    3.1k
    Danas se sve negativno na stadionu, a u režiji navijača, naziva jednom riječju; rasizam.
    Blažena banalizacija i generalizacija...
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.