• Mališan
    1.7k
    Jedna afera jacuzzi manje u klubu i ima se za Theov ugovor, kaj se sekirate
  • Nino Bule
    11.6k

    Problem su i oni, i igrac na klupi s miljom eura place. Ne bi trebalo ni jedno ni drugo biti praksa. Realno pretjerali su s placom teu, i sad ne znaju sta bi.
  • Mali dioničar
    14.3k
    Treba vjerovati Čačiću kad su u pitanju stoperi.

    Ipak je on otpisao Tonela i promovirao Puljića.
  • Jurki
    8.8k
    Ak je netko za otpis onda je to Peric.
  • Nino Bule
    11.6k

    Kome ces ga ovakvog prodat ?
  • deda
    28.1k
    Nas Perićev ugovor košta 1,2, a KTCov 0,8. Hm, šta ćemo, kako ćemo, di ćemo uštedit kilu janjetine?
  • Nino Bule
    11.6k

    Pa na pericu ne mozes ustedit kune, ne mozes ga ni poklonit nekom da preuzme njegovu placu. S druge strane ktc sigurno ima ponude iz turske, arabije, itd. koje se isplate njemu, a dinamo bi ga pustio da se odrekne 70% ovogodisnje place i to je to.
  • deda
    28.1k
    Periću možeš ponudit 50-50 i uštedio si 600.000 Naravno pod pretpostavkom da ne računaš na njega.
  • Neki tip
    19.4k
    S druge strane ktc sigurno ima ponude iz turske, arabije, itd. koje se isplate njemu, a dinamo bi ga pustio da se odrekne 70% ovogodisnje place i to je to.Nino Bule

    Ali zašto bi to on učinio? Mislim, ako mu se ponude isplate onda bi, no tko kaže da ih "sigurno ima"?

    Možda mu se pomisao život u nekoj arapskoj zemlji ili Turskoj ne sviđa. Možda naprosto nema ponuda koje mu se isplate. A možda mu je posve ok biti 3. opcija za stopera i primiti 850 ili koliko već tisuća eura. Nije mi jasno zašto bi on rekao "ok, dajte mi 300 000 eura i papire i ja odoh". Kamo da ide? Ponuda, očito, nema koje bi svima bile ok, jer da ih ima pa valjda bi se već dogovorili.

    Kad imaš ugovor u kojem sve piše, a tebi više na paše, no drugoj ugovornoj strani paše, onda nije baš lagana opcija "raskinemo to danas pošto ti ugovor ističe za godinu dana, a ja ti dam trećinu onoga što ti po ugovoru pripada".

    Lako se dogovoriti kad svima sve odgovara i da takvih ponuda ima, onda bi se naravno i dogovorili.
  • deda
    28.1k
    Teoretski da bi se KTCu islatio raskid 50-50 mora dobit bar 500.000 tamo gdje bi otisao. Naravno pitanje je i poreza.
  • Nino Bule
    11.6k


    Naravno da nece prihvatit ako nema zadovoljavajucu ponudu. Poanta je da cemo sigurno prije imat ponude za njega nego perica. Mislim da se nije zurilo s rjesavanjem igraca prije priprema i prije nego cacic odluci na koga racuna, tek cemo kroz sljedecih dva tjedna vidjet kako ce izlazni transferi izgledat.



    Zasto bi peric pristao odreci se 600k eura ?
  • deda
    28.1k
    Zasto bi peric pristao odreci se 600k eura ?Nino Bule

    Jasno, slažem se, pitanje je da li se KTC želi odreći 400 tj. da li dobiva više negdje drugdje. Ali to su financije, u računicu treba uzeti i to koliko je tko dobar i da li će igrati u Dinamu ili neće. To je sportsko managiranje, stvar nije jednostavna kako to blebnu Olivari i slični.
  • jaijivic9
    572
    Do you remember a documentary about 60s Dinamo Zagreb, it was in HRT app but disappear, the music at the begining was a croatian version of la partita di pallone
  • NORTE
    9.3k
    Ja bih probao ovo protiv Shkupija:

    Drmić
    Oršić-Ivanušec-Emreli
    Ljubičić-Ademi
    Bole-Jole-Bole-Rile
    Livaković


    Laganih 4:0
  • Krizy
    36.6k
    Ja bih probao ovo protiv Shkupija:

    Drmić
    Oršić-Ivanušec-Emreli
    Ljubičić-Ademi
    Bole-Jole-Bole-Rile
    Livaković

    Laganih 4:0
    NORTE


    Bole ne može igrati jer je ozlijeđen a pogotovo ne dupli Bole :sweat:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.