• IstinaZaDinamo
    1.3k
    Po meni se zna 9-10 igraca, jedino se ne zna lijevi bocni a i to ce se izgleda popunjavati Ljubicicem.

    Livi-Ristovski, Sutalo, Lauritsen, Ljubicic? - Misic, Ademi-Spikic, Ivanusec, Orsic-Petkovic

    S tim da ova cetvorka naprijed se moze jako mijenjati ulaskom Drmica, Petko na desetku, Ivanusec na jedno od krila sto onda utjece na Spikica i Orsica.
  • Bosna86
    11.6k
    U koliko je ždrijeb sutra
  • LovroZG
    1.3k
    12.
    A za EL u 1, al ne bi se smjeli sramotit protiv Škupija da nam treba i taj ždrijeb.
  • Benito
    598
    Baš čudno da tovarima nije radio VAR. Supersport može čuda radit...
  • Neki tip
    19.4k
    Jbt, ovo je malo neočekivano. Skroz nova razina, volim se iznenadit.

    Bio sam ziher da će oni imat teorije o namjerno sjebanom VARu ak im za neko puhanje u Livaju u 16ercu ne bude dosuđen penal, ali imamo i mi skroz dobru tezu za utrku...

    Sponzor lige i Hajduka, a i drugih klubova u manjem iznosu, riješio je kvar VARa da bi Hajduk mogao pobijedit Istru jer bi ih VAR spriječio u tome. Jer se unaprijed znalo da će zabiti neki gol iz situacije koju bi VAR potencijalno proglasio neregularnom.

    Nismo isti? Nismo, ali nekad se baš potrudimo sličit.
  • Carrasco
    4.1k
    Zarazili su nas izgleda.
  • Odglavedopetedindijete
    97
    Evo sad da se osvrnem malo na naše vodstvo kluba i struku. Pratim mlađe kategorije i generacija 03 je uvijek rasturala, a niko od tih decki nikad nije dobio šansu niti trenirati s prvom ekipom, a sad polako već vidimo da svi ti decki mogu igrati prvu hnl bez problema, a nisu standardni ni u drugoj bili. Ispred jednog Barisica koji je odlično pojačanje u Istri i Dat će 7-8 golova minimum i u takvoj ekipi je bio Fotso. Crnac koji je odličan u Belupu nikad ni u b nije igrao standardno. I onda dolazimo i do vrhunca i po meni najveće sramote kluba. Gledam danas Varaždin i vidim mali Brekalo igra i rastura, prva tekma u hnl, a mali baca lažnjake iznosi lopte kao da ima 300 tekmi u nogama. Jak na lopti prodoran, dobar i u duelu. I za u19 i b sve sto sam gledao odličan bio, a onda dođemo do toga da taj dečko koji je domaći dečko, budućnost, 03 godište sjedi prošlu polusezonu na klupi jednom Danicicu koji je Srbin i 2000 godište. Danicica Dinamo pokloni u Azerbajdžan samo da mu se rjese ugovora, a on uzimao mjesto Brekalu. Kada još pogledamo koliko mučimo muku s tim bekovima, već godinama, a taj mali ni u b poštenu šansu nije dobio, a kamoli u a, a svi koji ga prate vide koji je kvalitet. Ako od Bockaja s 10 kila viska i stefulja već sada nije bolji, a uz to je i klinac od 19 godina onda stvarno ne znam. Mislim da nam se klub izgubio s mladima bas jer talent kao sto je Duvnjak ode u Istru i postane njihov igrač, a jedan Gojak igra po 40 utakmica u sezoni. A i Baturina je dobio 305 minuta prošle sezone, a najbolji na pripremama bio.
  • og1986
    2.9k
    Da bi netko bio dostojan Dinamovog dresa treba barem polusezonu biti top HNL igrač. Ali to onda znači sam vrh (1.) HNL-a po statistikama za svoju poziciju.
    A ne nakon prvog kola raditi odmah rošade i pljuvanje.

    Uostalom u zadnje dvije sezone, jel mi može netko naći utakmicu gdje smo mogli komotno isprobavati mlade i "istrpiti prilagodbu"?
  • Odglavedopetedindijete
    97
    og1986 ne radi se analiza ovdje jednog kola nego općenito našeg rada s mladim igračima. Imaš dragovoljac u ligi koji dobivaš 8:0 i ti nemaš tu mjesta 3 top klinca staviti. Imaš Brekala jako talentiranog bočnog koji je domaci i ima 19 godina, a ti u b ekipi guraš srbina od 22 godine koji nije igrao ni u Istri ni u Varaždinu i na kraju i tog srbina daš za džabe u zadnji klub Azerbajdžana. Imaš Duvnjaka koji je top kvaliteta i ne daš mu nijedne minute u seniorima. A uz to ti decki nikada nisu ni na pripreme s prvom ekipom išli niti treninge okusili. Sta da se razviju na treningu sa 19 godišnjim suigracima?
  • og1986
    2.9k


    Protiv tog dragovoljca su i igrali "top" klinci tada. Baturina startao od prve. I to još u sezoni koja je bila drž nedaj na tri fronta. Neznam zašto, ali taj jedan srbin kako stalno naglašavaš, ti je jako stao na ranu. Klinci su trenirali s prvom momčadi, ne stalno, ali su se priključivali. Neznam zašto govoriš da nisu.
    Te tvoje primjedbe nisu dovoljne da bi se samo tako diskreditiralo sve.

    O tim top kvalitetama se sluša puno, Antonio Marin je zadnje 3 godine stalno po tim pričama. Odigra dobru sezonu u Šibeniku, ne odličnu nego dobru i jednostavno čovjek još nije za Dinamo.
    Više vjerujem ljudima koji njih gledaju tamo svaki dan. Jer još nijedan igrač nije džabe otišao, a da je ostvario top karijeru kasnije.

    I opet ponavljam, tek je prvo kolo prošlo, a koliko upisa o lošima potezima kluba, baš svašta.
  • Jurki
    8.8k
    Čitam malo vase upise o radu s mladim igracima. Istina je da mlađi vise ne dobivaju tolko prilike al takve su okolnosti bile zbog jurnjave za rezultatom. Isto tak ne mogu se sjetiti da smo s nekim klincom bas grdo fulali da ga se otpisalo a da je poslije napravio neku top karijeru. Isto tak svake godine barem jedan igrac iskoci u prvi plan. Generalno mislim da se dobro radi jedino kaj je minus da se raspušta dvojka i kaj se nije uslo u partnerstvo s Interom i Bravom. Imamo i problem ogranicenog broja igraca koji se mogu poslati na posudbe. Vjerujem kakvi god da telci bili u upravi nisu glupi da bi se otpisalo nekog igraca bezveze. Ipak ti treneri gledaju svaki dan te igrace i vide bolje od nas kaj bi otprilike moglo biti od njih. Kak sam napisal jedini minus je raspustanje dvojke i kaj se nije uslo u partnerstvo s gore spomenutim klubovima.
  • deda
    28.1k
    Mali Brekalo je odigrao solidno jučer kao i Barišić. Sezona je tek počela, a dečki su mladi i ako zavrijede dobit će šansu. Dinamo tak i tak ima preširok kadar i Butina radi dobar posao rezajući ga. Svim mladima poručujem sljedeće: radite, budite strpljivi i dobit ćete šansu ako ju zavrijedite. Ali isto tako budite svjesni. Dinamo više nije klub koji gubi 5 6 nula po Europi da bi prezentirao svoje mlade igrače. Ne. Dinamo je konačno postao klub koji igra rezultat. A to znači samo jedno. Moraš biti top da bi igrao za Dinamo. Dakle, Barišić, Šaranić, Brekalo, Duvnjak. Preduvjet za povratak u Dinamo je da budu apsolutno najbolji igrači u sredinama gdje su posuđeni. Što bi rekao gospodin Dalić "dobro nije dovoljno dobro, mora biti odlično".
  • Odglavedopetedindijete
    97
    Deda slažem se naravno moraju se decki pokazati. Ali glavna stvar sto sam htio reci da po meni je sramotno da igrač od 22 godine koji nije perspektiva i koji nije mogao igrati ni u Srbiji, ni u Varaždinu ni u Istri i svi vide da je nekvalitetan bude guran polusezonu ispred mladog i perspektivnog domaćeg igrača od 19 godina. Isto tako da je i jedan fotso dobio pare veće od naših klinaca bar 6-7 puta i igrao ispred jednog Barisica koji je bolji 10 puta. Duvnjak koji je vrhunski talent i sigurno će biti igrač se preda Istri bez ikakve odštete i odrekneš ga se. To su sve neke nelogične odluke, ne kazem da trebaš imati 10 mladih u ekipi niti da moraju igrati, ali ovi koji su stvarno dobri i razvojni su u b morali igrati svaku 90 min i trenirati s prvom ekipom sto nisu
  • Dautbegović1
    92
    Netko postane igrač sa 18 ,a netko sa 22-23,netko nikada(mislim igrač za Dinamo).Tek je prvo kolo i Brekalo i svi mogu pokazat i dokazat da su igrači za Dinamo.Šutalo najbolji primjer
  • Jurki
    8.8k
    Jbg to je tak.. s Danicicem, Fotsom, Gyamfijem, Burtonom se nije uspjelo.. mozda s bracom Tonon bude vise srece.. to se nikad ne zna.. dopeljas tak mladog stranca moras ga nekak udobrovoljit da potpise za tebe.. a dalje se vidi kaj i al bude od njih nekaj
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.