• deda
    29.1k
    Grešaka je bilo nesumnjivo. Slažem se da je Daničić jedan od njih. Ali bit će ih i u budućnosti. Mi smo Brekalovom bratu dali šansu odmah, a on je otišao na prvu ponudu ne odigravši poštene 3 utakmice za Dinamo. Mladi brat će morati puno više lojalnosti pokazati.
  • Infinity
    15.4k
    Ne moze se pogoditi sa svima. Kako sa strancima tako i sa domacim igracima. U nogometu se kvalitet uglavnom trazi medju kvantitetom. Dovedes hrpu igraca i netko ce ih isplatiti sve. To rade svi veliki klubovi. Dinamo je pogodio s tim Olmom, isplatio nam se i igracki i financijski. Mislim na mlade igrace.

    U Dinamu su od mladih igraca Baturina i Bulat dobili neke minute prosle sezone, a prosla sezona je po mojoj procjeni bila najteza za dati minute mladim igracima. Bili smo konkurentni u Europi, a u ligi je bio haos. Ja prosle sezone svog sina (kojeg nemam :rofl: ) ne bi stavio u prvih 11 protiv Dragovoljca, a da ne pricamo o nekim drugim utakmicama.

    U Dinamu sigurno ne sabotiraju jednu cijelu generaciju. Zasto bi? Pa Dinamu bi se najvise isplatilo da svi ti mladi igraci odjednom budu za prvih 11 prve ekipe i da se ne mora ulagati u pojacanja. Ako se ti mladi igraci pokazu u slabijim klubovima HNL-a, Dinamo ce ih sigurno uzeti nazad. Kupilo se Petkovica deset godina kasnije, Bockaja nakon 7-8 godina, Majera isto tako, Sutalo je odradio posudbu itd. I sad taj Bockaj ne valja, a bio je jedan od najboljih igraca lige u Osijeku. Ako ti klinci vide da Bockaj nije razina Dinama, neka pogledaju kakve je partije pruzao u Osijeku i shvate da moraju biti bolji i od tog da bi bili razina Dinama. Ne mozes nakon 45-90 dobrih minuta u Varazdinu, Belupu ili Istri zakljuciti da je netko igrac za Dinamo. Ti igraci ce imati i losih dana, pa Sutalo je dao sam sebi gol upravo protiv Dinama u dresu Istre. Realno, nema prostora da itko od njih odigra ove sezone vise od 300-500 minuta za Dinamo, a ako su toliko dobri odigrat ce 2700 u dresovima drugih klubova i bit ce svemirski brod za te klubove, pa ce naredne sezone dobiti priliku u Dinamu ili ce se barem vidjeti potencijal i odradit ce jos godinu posudbe i doci na svoje.

    Ni Sutalo se nije naigrao u Dinamu prije odlaska u Istru. Sjedio je na klupi i prve i druge ekipe, skupio nesto minuta nakon sto se ovjerila titula i opet klupa narednu sezonu, pa na polusezoni ode u Istru koja je to proljece imala veliki broj utakmica. Tamo se dokazao i dobio je priliku u Dinamu. Danas je reprezentativac. A svi klinci koji misle da sa svojih 19 godina nesto zasluzuju neka se uhvate posla i dokazu da to zasluzuju. I ja mogu misliti da zasluzujem raditi za Google, pa zasto ne radim? Najlakse je misliti i plakati nad svojom sudbinom.
  • Cosey
    456
    Najvjerojatnije protiv Ludogoretsa, druga doma.
  • Salva
    2.4k
    Zeznuto
  • NORTE
    9.7k
    druga doma.Cosey
    Znači dva gostovanja na Balkanu u samo tjedan dana.
  • Klenx
    4.5k
    Not great, not terrible

    Bolje nego Ferencvaros, gore od Omonije
  • marcio amoroso
    33.5k
    gore od OmonijeKlenx

    Apollon, ne Omonia.

    Ali da, nije loš ždrijeb. Može proći.
  • Mr Anderson
    5.8k
    Nije loš ždrijeb. Ludogorec u padu zadnjih godina, Ferencvaros u rastu. A mogli bi Mađari imati problema. Vjerojatno će proći Slovan, ali onda idu na Zürich ili Qarabag.
  • Tom Hanks
    2.7k
    Šteta da nije Budimpešta/Bratislava
  • BBB Mataa998
    1.3k
    Prva tekma je za 2 tjedna ili?
  • Captain America
    14.8k
    Ulovit će ih PTSP kad vide ko nam je na klupi :blush:
  • Eduardo
    18k
    Baš smo protiv Ludogoreca u Bugarskoj igrali na današnji dan prije točno 10 godina. Rukavina zabio za 1-1 na samom kraju utakmice.
  • BBB Mataa998
    1.3k

    sportske kazu 2. ili 3. kolovoza,prva doma
  • jp23
    2.2k
    Ako slučajno ispadnemo od Shkupija, onda idemo na poraženog iz susreta Ludogorets - Shamrock Rovers.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.