• xavier
    11.1k
    Mislim da ga mogu otkupiti u bio kojem trenutku i dobar dio jeseni se očekivalo da će ga kupiti u zimskoj pauzi. Rekao bih da se radi o veoma pragmatičnom razlogu. Nikad ne znaš što budućnost nosi i zašto ga platiti ranije, ako ne trebaš? Naravno da nitko to ne želi, ali da se recimo teže ozljedio u proljetnom dijelu, onda ga ne bi kupili.

    E sad, ne znam jedino što je s njegovim ugovorom. Je li on već dogovoren pa Osijek samo treba platiti 2,5 milijuna eura i to je to ili on tek treba dogovoriti i svoje uvjete...
  • marcio amoroso
    31.9k
    Jasno je da mu svakim golom cijena raste. Ako je dogovorena odšteta nije visina njegovog ugovora. Sumnjam da će čovjek koji zabije 20-25 golova i za kojeg sigurno postoji tržište pristati potpisati za nekih 500 tisuća koliki je maks Osijeku ako dobro pamtim. Valjda je u tom nekom rangu Laszlo i još netko koga sam zaboravio.
    Uglavnom će biti zanimljivo to ispratiti.
  • Kwedi
    3.8k
    Laslo dobiva 600 hiljada.
  • SAS1987
    13.2k
    Laslo dobiva 600 hiljada.Kwedi

    Nemaju novac ali imaju srce :grin:
  • ZGBhoy
    1.7k
    A uglavnom kaj mene kod potencijalnih pojačanja da nema Hrvatskog napadača koji trpa nigdje na vidiku to je užas
  • SAS1987
    13.2k
    valjda ima neki talent u školi kojeg mozemo odgojiti.
  • marcio amoroso
    31.9k
    Ja bi pokušao dovesti Roga ako Majer ode.
    Rog je igračina, imao je ozljedu, a ova njegova buranija izgleda ispada iz lige.
  • Beowulf112
    301
    rog nikako.Lomio je nogu.Pitanje oce li se ikada vratit u staru formu
  • Nolifer
    6.4k
    Petar Musa (23), po TM, trenutna vrijednost mu je €1.70m,

    Trenutno igra u Union Berlinu. A danas je baš zabio prvijenac za Union u pobjedi nad Stuttgartom

    Sve u svemu zanimljiv napadač

  • Plavko39
    34
    Kulenović je bio u prednosti u odnosu na njega u mladoj repki iako je mlađi godinu i pol.
  • ZGBhoy
    1.7k
    Zanimljivo bi bilo vidjet Vizinger a u mal jačoj Ligi kak se tam snalazi.

    Musa je bil odličan u Slovačkoj ako bi se pokazal u Berlin možda tu imamo nekoga za Budućnost Repke
  • Krizy
    35k
    SlovačkojZGBhoy

    Češkoj :razz:
  • marcio amoroso
    31.9k
    Slovačkoj
    — ZGBhoy

    Češkoj :razz:
    Krizy

    Čehoslovačkoj i svi zadovoljni :grin:
  • Nolifer
    6.4k


    Da. Ali ovaj bi mogao bit bolji... Jer Kule ništa nije pokazao, pa ni na posudbi u Rijeci...

    Isto zanimljiv stoper

    9qsfvf3zbnoee3e7.jpg


    Hrvatski stoper je jučer vodio obranu Rio Avea koja je ostala nesavladana protiv favorita s Municipala (0:0). Možda si je baš tom partijom osigurao transfer u klub koji je po veličini odmah ispod portugalske velike trojke.

    Još ove zime su upite za Borevkovića slali engleski klubovi Newcastle, Bournemouth i Blackburn, a sada portugalski mediji pišu da ga u Bragu želi dovesti Carlos Carvahal, trener koji ga je afirmirao u Rio Aveu.

    Portugalski O Jogo navodi da su, pored Brage, za Borevkovića zainteresirani španjolski, njemački i engleski klubovi, ali ne otkriva njihova imena. Borevković je u Rio Ave stigao iz Rudeša za samo 150 tisuća eura, a sada vrijedi oko 3.5 milijuna eura. I još je bio u Dinamovoj školi


    Ako sam već ''scout'' radije gledam naše igrače koji se razvijaju po stranim ligama, nego sad tamo neke neprovjerene balvane...
  • Beowulf112
    301
    Malo sam danas gledao goricu.Cini mi se da nije los muhamed musa.Ima 24 godine.Tri nastupa za nigeriju.Dosta je hitar i zna s loptom.Danas je cak i zabio.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.