• ZGBhoy
    1.7k
    hvala na duljem objašnjenju.

    Dečko mi je totalno pod radarom prešao al čujem RB odmah lampica se upali.

    Da ak Petko ode bude teško nadomjestiti al siguran sam da već nekoga imaju na radaru, mislim ono barem se nadam kad vidim razne Kulenoviće
  • The Undertaker
    3.9k
    Meni se ovo oko Šimića čini samo kao topnička priprema i menadžerski PR za okrenuti kakvu lovu na brzinu i izvući maloga iz kluba koji se sprema za 2. HNL. Ovo što sam gledao, igrački nije loše, samo napadač koji ne zabija nije napadač odnosno za to imaju Kulenovića i Guzinu na raspolaganju. Za Šimića bi bilo najbolje još najmanje godinu ili dvije biti na dokazivanju u nekoj slabijoj ekipi tipa Belupo ili Varaždin (ili čak ostati u Lokomotivi) a onda dalje prema prikazanom.
  • Mali dioničar
    14k
    Meni se ovo oko Šimića čini samo kao topnička priprema i menadžerski PRThe Undertaker

    Revolucionarni zaključak.
  • The Undertaker
    3.9k
    Ako već citiraš, citiraj čitavu rečenicu. Minimum korektnosti.
  • SAS1987
    13.2k
    Možemo ovdje i razgovarati tko bi trebao / mogao biti trener Dinama sledjeće sezone? Ništa protiv Krznara ali dosad me nije uvjerio kao materijal za prvog trenera.
  • Kwedi
    3.8k
    a kaj je toliko uspio usrat da nije materijal za prvog trenera?
  • SAS1987
    13.2k
    ništa zasad ali je manji riziko ak uzmeš nekog trenera koji ima više iskustva / rezultata iza sebe.
  • Mali dioničar
    14k
    Ako već citiraš, citiraj čitavu rečenicu.The Undertaker

    Ok, trebao sam citirati cijelu rečenicu.

    Ali zbilja nema ništa novoga u tome da klubovi preko novina pumpaju cijene igrača, pogotovo mladih reprezentativaca.

    I to nema veze sa stanjem kluba na tablici, rade to i ovi koji igraju Ligu prvaka i koji ispadaju iz HNL-a.
  • Mali dioničar
    14k
    Ništa protiv Krznara ali dosad me nije uvjerio kao materijal za prvog trenera.SAS1987

    Ne daju mu baš ni birati stožer. Milin je nametnuto rješenje, Krznar je htio za pomoćnika jednog drugog trenera.
  • Carrasco
    4k
    Lukas Kačavenda. Tek napunio 18, ugovor mu istječe za dva mjeseca. Za malo novca možemo dobiti odličnog igrača za dvije, tri godine. Dotad ga poslati negdje na posudbu.
  • Kwedi
    3.8k

    Takuma Asano, najbolji igrač Partizana.

    Raskid ugovora jučer s crnobelima zbog neisplate plaća.
    Odlična statistika, lijevo krilo.
  • marcio amoroso
    31.9k

    Dobar je Asano, ima pojma definitivno.
  • xavier
    11.1k
    Lukas Kačavenda. Tek napunio 18, ugovor mu istječe za dva mjeseca. Za malo novca možemo dobiti odličnog igrača za dvije, tri godine. Dotad ga poslati negdje na posudbu.Carrasco

    Čekaj, ti pišeš da bi možda mogli dovesti igrača iz Lokomotive zato što mu za 2 mjeseca ističe ugovor? :roll:
  • Carrasco
    4k
    Ne vidim zašto ne bi preoteli najvećeg talenta gradskog rivala, pa ovo nam se nudi kao na pladnju.
  • Kwedi
    3.8k
    Ja bih te banirao za "gradskog rivala"
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.