• Crusades1986
    9.5k
    :lol: :lol: :lol: :lol:
    Gradski rival.
  • xavier
    11.1k


    Možemo probati, ali ne ide to baš samo tako.
  • Carrasco
    4k
    Možemo se mi zajebavati do prekosutra, ali odnosi Lokomotive i Dinama sigurno nisu kao prije. Mene ne bi začudilo da Kačavenda stvarno potpiše za Dinamo, a da Lokomotiva ostane bez ijedne lipe.
  • Baneki
    710
    Ovu zadnju nisam gledao ali sam Kačavendu ovdje spomenuo prije sedam dana nakon odgledanie dvije utakmice. Vidim da su ga i drugi primjetili, a spomenuo sam ga još negdje da su mi roditelji limača iz Kustošije koji prate njihove mlađe generacije pričali da je bio neviđen talent, a tamo su prve nogometne korake načinili mnogi kasnije uspješni nogometaši (Oršić je sad samo zadnji primjer).

    Ili jesi ili nisi, ne samo da bi ga kupio nego bi mu na pripremama za sljedeću sezonu dao priliku da se dokaže, tek nakon toga bi ga poslao na kaljenje negdje.
  • Crusades1986
    9.5k
    On je bio u Kustosiji kad su bili Roko Simic i od Sokote mali (cini mi se).
  • Infinity
    15.1k
    Ja sam na prvu pomislio da se sprda za Asana s tim gradskim rivalom i onda vidim da je xavieru odgovorio :lol:
  • Beowulf112
    301
    Pa po transfermarktu ugovor mu istjece ovo ljeto?slobodan je za pregovore sa svima..meni se svida onaj kleinheisler iz osijeka..ulazi u zadnju godinu ugovora..jak je,cvrst..mislim da bi se kod nas dobro snasao..samo smo na toj poziciji popunjeni
  • Nolifer
    6.4k
    Nisam pratio dotičnog igrača, jel on stvarno dobar za prvi 11 kod nas ili bi bio ko neki backup, kakve ima karakteristike kao igrač, koji su kriteriji, po čemu bi bio bolji od ostalog kadra kaj imamo u Dinamu?
  • Carrasco
    4k
    Kačavenda sve bolji i bolji... Nadam se da je pripremljen ugovor.

    buewetdonca6o3kh.png
  • Kwedi
    3.8k
    koliko je utakmica odigrao i smatraš li da klinac iz kluba koji se bori za ostanak je materijal za dinamo na temelju toliko utakmica?
  • marcio amoroso
    31.8k
    16 izgubljenih posjeda je jako puno. Mali je definitivno talentiran, ali danas osim gola nije ništa pokazao.
  • xavier
    11.1k
    Ma nema šanse da ga preotmemo Lokosima ako ostanu u ligi :joke:
  • Carrasco
    4k
    Trenutno nije, ali bi mogao biti za godinu, dvije...
  • Kwedi
    3.8k
    okej, nisam ni ja trenutno za dinamo, al bi mogao biti za godinu, dvije.

    koliko je utakmica odigrao u fenjerašu lige daj pliz prosvijetli narod da znaju o kakvom se kapitalcu trenutno radi?
  • Carrasco
    4k
    Igrao je za juniore do prije dva mjeseca dok ga Toplak nije prebacio u prvu momčad. Trenutno je na 7 utakmica.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.